Arkadşlar levent beşiktaş tarafında olanlar

oguz657

Üye
Tepki
4
ya arkadaşlar levent zincirlikuyu beşiktaş etiler vs.vs yani bu bolgelere yakın olan arkadaşlar yokmu yaw ben gultepe bacadibinde oturuyorum nerdeyse levent sayılır ve eger levente yakın bolgelerde olan arkdaslar varsa takılmak istiyorum biskletlerle.. bende full süspansiyonlu bisklet var drag F5 MTB yaniii adrenaline bayılıyorum leventte 2-3 tur atmakla hiç zevkli olmuyor takılmak gezmek isteyen varsa hafta sonralru gelirim arkadaşlar

burdan ulasabilirsiniz bana : oguz657@hotmail.com birini bile bulsam cok sevinirim inanın sıkıldım burdan yaw :D :D gezelim kacalım yıklaım ucalım zıplayalım vs.vs. burdaki bütün herkes kendisine ii baksın... bisiklet hayat biçimidir....

Scudo

seyyahi

Üye
Tepki
13
oğuz senin alt sokağındayız ya ...ayıp ediosun ama osman ve ben herzaman hazırız

oguz657

Üye
Tepki
4
ya kardeslerım bende sizlere ulasmaya calısıyordum biz tasındık bacadibindeyiz bende drag f4 var haberleşelim gezelim yaw.... :) msn adresimi ekleyim görüşelim beyler..........

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
oğuz dostum sen yeterki ekşın iste,formları takip et en kısa zamanda görüşeceğiz..

oguz657

Üye
Tepki
4
hafta sonu herzaman hafta içi 2 den sonra ekşın için hazırız....

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
Selam oguz bende Fatihde oturuyorum arada biraz mesafe olsada bu yaka oldumu benim icin fark etmez bende haftasonları sizlere eşlik edebilirim tabi istanbulda oldugum sürece.. ;)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Ben de Beşiktaştayım tabiii, havalar biraz daha ısınınca çok güzel geziler yapabiliriz ;)

oguz657

Üye
Tepki
4
arkdaslar benım msn adresimi eklerseniz daha ii olur herzaman forumda birbirimizi bulamayız eklerseniz haberleşmemiz kolay olur

oguz657@hotmail.com msn adresim....

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
hakan yazman şşş havaların iyileşmesini bekleyemedin dimiii 05.03.2007 tarihinde 14:00 sularında üsküdarda görüldün....
arkadaşlar bende üsküdarda oturuyorum takılıp gelebilirim size....

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Hava yağışlıydı ama kafayı kırıp çıktım işte dayanamadım :D Hem de burhanfelekten lisans işini hallettim, yeşil bisiklet, delta bisiklet yapıp üsküdardan geri döndüm beşiktaşa :)

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
bende fulyadayım ama haftanın en az 2 günü , levent, etiler , bebek , beşiktaş , sahil yolu dolaylarında oluyorum... örgütlü gezilerde yapabiliriz .. her zaman seve seve katılırım...

oguz657

Üye
Tepki
4
arkadaslar ben hergun saat 2 den sonra ve hafta sonu ıse butun gun bosum eger besıktasa fln gelebılırım eger cıkıp gezmek ısteyen arkdaslar var ise bana msnden ulasabılırler :)

oguz657

Üye
Tepki
4
bugn carsamba kurstan cıktım eve gıttım bısıkletımın ayarlarını yaptım hakan abiyle bulustuk 3 gibi ortakoyu gectık 1. kopruyu gectık opet istasyonundan donduk yıldız korusuna girdik kesın 5 tur attık suan felc li gibi bişeyim.... benım bısıklet yerınde durmuyu bendekı kıloda 70 fln sayılır pek yere oturmuyor bısıklet acıkcası yerler kuruyken sorun yok ama ıslaksa kesın bı sakatlık olur allahtan deneyimlerim var kendımı kurtarabıldıgım kadar kurtarmaya calıstım yıldızda baya bi dolastık bugun guzel gectı... bence hakan abiye gldıgı ıcın tesekkur ediyorum diğer arkadaslarda boyle katılırsa grup halınde kendı capımızda guzel bıseyler olur dıye dusnuyorum ama once tabıkıde yıldız korosunun bi kuruması gerekiyor :):):)

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
oğuz...

bak h.sonu gezilerle dolu. inşallah biri caziptir senin için.:)

biz de eşimle fulya dayız. eğer buluşup gezme şansımız olursa 1 yerden 2 bisikletli katılır, hızla çoğalırız:):):)

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Evet bugün Oğuz kardeşimle çıktık dolaştık, yıldız parkının teknik parkurlarında ter attık :) Güzel bir gün oldu kendisine burdan teşekkür ediyorum tekrar :)

oguz657

Üye
Tepki
4
güzel vakit gçirdik evet yani sçle soyliyim benim biskletle yok gitmesi ölüm denilebilir hakan abide gordu bugun :):) uzak yerlere gitmeyi sevmiyorum ama parkurlar olursa seve seve gelirim....... müsait olabilirsem tabiki sizleride yanımızda görmek beraber bieşeyler yapmak gerçekten eğlenceli olabilir...... arkdaslar tekrar diyorum istanbuldaki arkdaşlar msn adresimi eklerse eğer iii olur daha hızlı haberleşiriz.... KANIMCA!!!