Arkadaşımızı Kaybettik

Tepki
3
Arkadaşımız Muhammed Kuzu yu henüz 15 yaşındayken kaybettik. Bisiklet sürerken, Sivas'ta hız limitlerini aşmış kamyon tarafından. Ailesine başsağlığı diliyoruz. Allah rahmet eylesin.

• Beğen
Tepkiler: MuhammedErkan
Scudo

donnie darko

Daimi Üye
Tepki
199
allah rahmet eylesın aılesıne sevenlerıne bas saglıgı dılerım herkes dıkkat etsın arkdaslar bısıklet surerken sonucta bız ne kadar dıkkat edersek edelım karsı tarafın oldugunuda unutmayalım

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Allah rahmet eylesin ailesine ve akrabalarına sabır versin.

Tepki
40
Bisiklet
Sedona
Vefat eden arkadaşımızın mekanı cennet olsun;geride kalanlara ALLAH sabır versin.

(link)

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Allah rahmet eylesin. nedense bir turlu hala bisiklet yolu konusunda hic adım atilmadı.maliyetinin o kadar masraflı olacagini hic sanmiyorum.asfalta gerek yok toprak yol olsun bence daha iyi dogayla ic ice hem vergide konulsun.araba-kamyon-bisiklet-motorsiklet hepsi aynı yolda olursa olacagi bu.egitim de zaten en alt sıralardayız.karsiya geciyim diyorsun makinelere saygı var.onlar gecer sonra sen.makineci millet olduk.inanclı,vicdanlı nesil lazim.yeniliklere acık olmalıyız.herseye olumsuz bakmamalıyız.su an bile gerek egitimde lap-top internet teknolojisi nimetleri olsun saglıkda atilan adimlar olsun bunları kendimizce olumsuz elestiriyoruz aslinda yapilan hizmetler cok iyi.icraat gösteren kisilere saygı duymalıyız.su an yapılmazsa baska zaman yapilacagini hc sanmiyorum.inş bu soruna da el atan olur.

• Beğen
Tepkiler: MuhammedErkan

mustafa tanrıverdi

Daimi Üye
Tepki
236
İsim
Mustafa
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Allah rahmet eylesin, bisikletçileri umursamayan sürücülere de Allah hidayet versin.

Elif Gökalp

Aktif Üye
Tepki
44
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
tüm sevenlerine allah sabır versin.

kerem ucar

Üye
Tepki
2
Allah rahmet eylesin :( sevenlerine allah sabır versin :( insan artık bisikletle trafiğe çıkmaktan korkuyor :S

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
Başınız sağolsun.İnsanların duyarsızlıkları yüzünden daha kaç kişiyi kaybedeceğiz ? Trafik yarışçı kaynıyor.Hız yapan yapana :(

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Kardeşimize Allah'tan rahmet, acılar içerisindeki ailesine de sabırlar dilerim. O kamyon şoförünün ve benzerlerinin cümlesine de benden birer spor gazetesi: AMK ... :boese157:

Tepki
18
Allah rahmet eylesin..
Maalesef ülkemizde sürdügü arac ne kadar büyükse yol hakkı o kadar büyük sanan Mal herifler yüzünde bisikletli motorlu hatta mini binek otomobilli herkesin sıkıştırmalara maruz kalması sıkca görülüyor.

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
:( Allah Rahmet Eylesin.Üzüldüm!.ALLAH Ailesine sabır versin.Zor..Evlat acısı!..

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
oof ooof :( allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin...