Aramıza yeni katılan üyelerimiz burada tanışalım.

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Merhaba..ben murat..yahoogroup ta zaten çoğu kişi birbirini az çok tanıyordu..forum sürecinde doğal olarak yeni katılımcılarda olcak ve grubumuza katılacaklar..onlarla da tanışmak amacıyla dileyen bu topiği kullanabilir..kendimden başlayayım dedim..yaşım 28..
saygılarımla.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben Hasan Hüseyin 17,5 yasindayim Almanyada yasiyorum aslen boluyuyum ve asciyim keh keh

doğuş

Üye
Tepki
41
Doğuş Çabakçor. Üniversiteye yeni başlıyorum, istanbul ticaret üni. yarışlara ve turlara olabildiğine katılıyorum, üyelerimizin birçoğuyla tanışığım zaten, tanışmadıklarımlada burada tanışırım artık.

bol pedallı günler!

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Merhaba ben Ergün, ist anadolu yakası maltepede oturuyorum, 21yaşındayım, ist üni orman müh okuyorum..

• Beğen
Tepkiler: Newworldfb

Zeynep

Üye
Tepki
21
Merhaba Arkadaşlar..Ben Zeynep...İstanbul bostancıda oturuyorum ..Yeditepe Üniversitesinde burslu öğrenci olarak antropoloji ve radyo tv sinema bölümlerinde okuyorum..bu sene son senenm...Gruba yeni katıldım...şimdiden bir kaç kişiyle tanıştım...Geri kalanlarlada tanışma ümidiyle...bol pedallı günler hepinize :)

umut

Üye
Tepki
0
Merhaba, ben Umut
gruba yeni katıldım, Üsküdar'da oturuyorum...
pazar gezisinde görüşmek üzere :)

Tepki
1
Selamlar pedal dostları, yine cana can, pedala kuvvet yeni bir zeminde buluşmak ne güzel... Epeyi bir zamandır ihmal ettiğim dostları tekrar mail ortamında bulmak ne güzel... Sadece okumakla kaldığım için utancımdan iki satır bile yazamadığım arkadaşlara şimdi buradan tekrar merhaba demek ne güzel... Bu çarşamba sizlere katılmak ve yine eskiden olduğu gibi geceleri ışıl ışıl aydınlatmak ne güzel.... Emeği geçen herkese candan teşekkürler ve ellerine sağlık... Yenibosna'da otururken sizlere daha fazla katılabiliyordum. Kalkıp Bostancı Altıntepe'ye taşındım. Toplasan 3 kere gelemedim... Ama bu çarşamba aranızdayım inşallah... 0.115 ton Alp emiceniz sizleri çok seviyor. Herkeslere sevgiler...

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
Selam Herkese..
Ben Gürsel Akay, 1960 doğumluyum..Bisikletçiyim..Tüm yarışmacılara-pardon; arkadaşlara başarılar diliyorum..:)

• Beğen
Tepkiler: Fiz334

typhoon

Üye
Tepki
2
Selamlar, ben Tufan. Yaşım 25, Üsküdar'da oturuyorum. Şu anda Sanat Tarihi yüksek lisans öğrencisiyim ve (link) 'da çalışıyorum. İşyerine bisikletle gidip gelmeye gayret gösteriyorum. Gezilere katılmaktan mutluluk duyarım.

Tepki
16
ßen bulut net alemının veletı dıyebılırsınız yasım 14 izmirden katılıyorum butun yarısmacı arakdaşlara başarılar diliyorum :D

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903

ben ikinizi birden çıkarıcam yaff..ama nerdenn...:):);)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Selam, ben Eren. 18 yaşındayım. Avusturya Lisesi son sınıftayım. Altunizade'de oturuyorum. Forumda emeği geçenlerin de eline sağlık...

B

BuDe

Misafir
Merhabalar, ben Burak Demiriz (51 yaş), yazın Caddebostan sahil, kışın Bomonti-Şişli'de oturuyorum. Yaklaşık 2 sene Belgrad Ormanından sonra, bu yaz da Caddebostan-Pendik sahil ve Büyük Ada'da biniyorum. Genelde gün aşırı binmeye çalışıyorum (yaz+kış). Webtasarimla uğraşan kimya mühendisi olduğum söylense de :confused: , şu anda kendimi bisiklete adamış durumdayım. :D :) herkese sevgiler burak@demiriz.net

T

Tolga Bali

Misafir
:)
Merhaba hekese ben izmir'deyim. Aslında karşıyaka'dayım. Malum İzmir öbür taraf :p artık okumuyom tedavi oldum kurtuldum. askeride aldırdım. iyi oldu. bölcana bisiklete biniyorum :)