Araba arkadan vurdu :(

dkelleci

Aktif Üye
Tepki
88
İsim
Doğan Kelleci
Bisiklet
Carraro
Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.
Ben de gerçi bir haftadır yeniden sürmeye başladım ama trafikte olduğum an tedirgin oluyorum. Gerçekten siz ne kadar dikkatli olursanız olun trafikte o kadar pervasız araç kullananlar var ki tedirgin olmamak elde değil. Bir an evvel ara yollara, köy yollarına vurmaya çalışıyorum kendimi.

• Beğen
Tepkiler: Ertan M.
Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@emre_s
tmm işte bende onu diyorum. araçların arkasında beklediyse trafikte arkadan araç vurmuş. araçların arasında bekleseydi dedim bende. yani gözümde öyle canlandırdım.

NightRider

Forum Demirbaşı
Tepki
129
İsim
Süleyman Özgün
Bisiklet
Lapierre
Geçmiş olsun.

frkncn

Üye
Tepki
60
İsim
Furkan can
Bisiklet
Salcano
@ertanmrtz çok geçmiş olsun daha kötüde olabilirmiş neyseki size bişey olmamış

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
belirli bir yaşın üzerindeki sürücülerin sadece bizler için değil, trafiğin tüm unsurları için tehdit olduğunu düşünüyorum.
60 yaşını geçmiş adamın ehliyetini al kardeşim. veya tekrar ehliyet alıyormuş gibi heyet raporu iste. gözü görmeyen, kulağı duymayan, hala 1970'lerde yaşayan tonla sürücü var yollarda. artık seri olmak gerekiyor trafikte. bu iş yaşlı şoförlerin harcı değil.
dün kabataş'ta bir tanesi bir anda önüme kırdı, zor kurtardım kendimi. ileride yakaladım, tonla fırça bastım, adamın cevap verecek hali bile kalmamış, bu adamı salmayacaksın kardeşim yollara.