Antalya

Bisiklet sever 93

Pejocu genç :-)
Tepki
513
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Gezgin mehmet merhaba dostum naber bende senin gibi bir arkadaş arıyorum acaba antalyanın nersinde oturuyorsun

• Beğen
Tepkiler: Mslmkyl
Scudo

Mslmkyl

Üye
Tepki
3
İsim
Müslüm akyol
Bisiklet
Salcano
Tabiki duranbisiklet

ATTy

Daimi Üye
Tepki
345
İsim
Atalay HAN
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Valla bende bakımlar filan Meltemde coşkun bisiklet var orda yaptırıyorum hem uygun hemde işlerini iyi yapıyorlar

Tepki
2
İsim
Hatice bodur
Selamlar yeni bir bisiklet alacağım
İnternette modellere bakıyorum ancak Manavgat’ta showroom mağaza tarzı bi yer bilen varsa çok memnun olurum bilgi paylaşımında bulunursa
Almadan önce gözümle görmek denemek istiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Atasoy ve Mslmkyl

Bisiklet sever 93

Tepki
513
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@haticebodur manavgatta salcanonun bayi var goole'a erdem motor yazarsanız çıkar

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.350
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@haticebodur
Antalya merkez tmall mağzasında bisiklet çeşidi çok ve deneme imkanı veriyorlar.
(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Mslmkyl

Bisiklet sever 93

Tepki
513
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sürma tamam ben sizi lara turizim yolu uzerinde bekliyecem siz nasıl olsa oradan geçiyorsunuz bir yerde buluşuruz benim uzerimde mavi siyah bir mont olacak ve gozumde gözlük

Abdullah ozturk

Daimi Üye
Tepki
547
Bisiklet
Ghost
Merhaba arkadaşlar,
MTB ile günübirlik 19 (Pzt) ve 20(Salı) Şubat tarihlerinden birisinde , Antalya merkezden Termessos'a gitmeyi (çıkmayı :)) planlıyorum. Mesafe gidiş-geliş 70 km , irtifa sfırıdan 0 mt >>> 974 mt . Katılmak isteyenler olursa iletişime geçebiliriz.

Syg

Terme.JPG

Bisiklet sever 93

Tepki
513
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese merhaba bu gun belek kadriye yolu uzerinde geçerken bir bisikletçi arkadaşımızı gördüm ve görür gormez bisikletine hayran oldum acaba bu forumdaysa bana yazabilirmi onunla bir tur yapmak çok isterim

bu arada bisikleti buna benziyordu
images.jpeg
(NOT: bu yazı biraz taksim metrosundaki bisikletçi çocuk konusuna benzedi ama çok hayran oldum o bisiklete:asik:)

• Beğen
Tepkiler: sürma

sürma

Üye
Tepki
58
Bisiklet
Diğer
Önümüzdeki günlerde yapılacak yarış için gelen birisi olabilir. inş denk gelirsin :)

Bisiklet sever 93

Tepki
513
İsim
Mert
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sürma olabilir cünkü uzerindeki ekipmanlar baya yüksek seviyeliydi

Tepki
8
İsim
Mehmet ardic
Bisiklet
Carraro
Herkese merhaba. Ilk olarak kendimi tanitayim, adim Mehmet. Antalya/Merkez' de oturuyorum. 19 yasindayim. Kisa turumu sizler ile paylasmak istedim. Bugun (19/02/2018) tarihinde karain magarasina gitmeye karar verdim. Ilk olarak evden cikmadan once esyami hazirladim esya olarak 1 adet lastik, yama, pompa ve levye. Esyami hazirladiktan sonra yola koyuldum. Evden saat 10:30'da ciktim. Kent ormanini ciktiktan sonra ikinci isiktan sola donup Yenikoy'den gittim. Tam olarak Antalya merkezden, karain magarasi 29 km. Yenikoy merkezini ve Anadolu Meslek Lisesi'ni gectikten sonra Cezaevi'ne varmadan once isiklardan sola döndüm. Daha sonra ilk kez gidip ve yolu bilmedigim icin telefondan haritalari acip yoluma devam ettim ve sonunda karain magarasina geldim. Karain magarasina gitmenizi tavsiye ederim. Bisikletim mtb(dag bisikleti). Arkadaslar bu arada ilk kez konu paylastigim icin yanlis kelimeler ya da yanlis anlatim olabilir bu konuda acemiyim. Zaman ayirip beni dinlediginiz ve yazimi okudugunuz icin tesekkur ederim. Saglicakla kalin iyi pedallamalar iyi forumlar

Herkese merhaba
Ilk kez konu paylasiyorum bilginiz olsun istedim. Antalya merkezde oturuyorum. Mtb(dag bisikleti) var. Dun karain magarasina gitmeye karar verdim. Bugun ise saat 10:30 evden cikarak yola devam ettim. Yenikoy tarafina dondum ve oradan devam ettim. Yenikoy Anadolu Meslek Lisesi'ni gectikten sonra isiklardan sola dondum. Karain magarasina az mesafe kaldi ve 5,6 km daha pedal cevirdim ve karain magarasina geldim :) Beni dinlediginiz icin tesekkur ederim
Fotolar gelsin o zaman :)

Herkese merhaba
Ilk kez konu paylasiyorum bilginiz olsun istedim. Antalya merkezde oturuyorum. Mtb(dag bisikleti) var. Dun karain magarasina gitmeye karar verdim. Bugun ise saat 10:30 evden cikarak yola devam ettim. Yenikoy tarafina dondum ve oradan devam ettim. Yenikoy Anadolu Meslek Lisesi'ni gectikten sonra isiklardan sola dondum. Karain magarasina az mesafe kaldi ve 5,6 km daha pedal cevirdim ve karain magarasina geldim :) Beni dinlediginiz icin tesekkur ederim
Fotolar gelsin o zaman :)

Merhaba arkadaslar 19/02/2018
Ilk olarak kendimi tanitayim adim Mehmet. Antalya merkezde oturuyorum mtb bisikletim var 19 yasindayim arkadas bulamadigim icin Antalya merkezde tek basima suruyorum. Dun karain magarasina gitmeye karar vermistim. Bugunde kararimi gerceklestirdim evden cikmadan once bisiklet icin esyami hazirladim ( 1adet lastik, yama seti, pompa ve levye)
Artik hazirim cikmaya
Evden ciktigimda saat 10:30'du yavas yavas kent ormanina geldim ve biraz foto cektim daha sonra yenikoy mahallesine girdim Anadolu Meslek Lisesi'ni gectikten sonra ilk isiklardan sola dondum artik 6km kadar yolum kalmisti karain magarasina. Karain caddesinden yagca koyune dogru pedalladim ve sonunda karain magarasina geldim karain magarasina gitmenizi tavsiye ederim

Merhaba arkadaslar 19/02/2018
Kendimi tanitmak istiyorum adim Mehmet Antalya merkezde oturuyorum 19 yasindayim mtb bisikletim var sizlere kisa turumu anlatmak istiyorum bu arada ilk defa konu aciyorum o yuzden anlatim bozuklugu olabilir ama anlatim bozuklulugu yapmamaya calisacagim
Dun karain magarasina gitmeye karar verdim bugun de gitmek icin hazirligimi yaptim esyalarim olarak sunlari yanima aldim (1adet lastik,yama seti, plastik levye ve pompa)
Hazirligimi yaptiktan sonra saat 10:30 da yola ciktim kisaca nereden gittigimi de soylemek istiyorum kent ormanindan cikip yenikoy tarafina saptim oradan cezaevine gelmeden isiklardan tekrar sola dondum ve 5,6 km gittikten sonra karain magarasina giris yaptim bu arada giris ucretlidir (ucret=5)
Arladaslar yazimi zaman ayirip okudugunuz icin tesekkur ederim yorumlarinizi bekliyorum kazasiz belasiz surusler dilerim iyi forumlar

Herkese merhaba :)
Ilk defa konu actigim icin daha acemiyim. Paylasamadim diye dusunup tekrar yazdim o yuzden bir kac tane ayni konuyu yazip paylasmisim
Sizlere bildirmek istedim iyi forumlar

Dosyalar

MKSZ

Üye
Tepki
0
İsim
MEHMET ÖKSÜZ
Bisiklet
Merida
@Abdullah ozturk
abdullah bey turunuzu yapabildiniz mi? yapamadıysanız bir hafta sonu (c.tesi- pazar) ayarlarsanız, katılmak isterim

Tepki
4
Bisiklet
Lapierre
merhabalar arkadaşlar.nisanın ilk haftasından başlayarak Alanya-bodrum yapmayı düşünüyorum.çok tecrübeli değilim.düz yolda 100km giderim.tırmanışlı yollarda 50km yi zorlarım.çok acelem yok.gezerek gitmek istiyorum.beğendiğim yerde gerekirse 2-3 gün bile katılırım.uyumlu bir insanım.fikirlere açığım.kamplı şekilde eğlenerek gezmek istiyorum.her zaman kampta kalacak diye bir kaide yok.kendimi ödüllendirmek için arada pansiyonda kalmayı düşünüyorum.şuan tekim.katılmak isteyen olursa beklerim.

Tepki
1
İsim
Ersin H.
Bisiklet
Diğer
herkese merhaba Ben Antalyadan Ersin bu sayfaya yeni üye oldum kaliteli sağlam bisiklet almayı düşünüyorum ama özelliklerini bilmediğim için hangi bisikleti almalıyım nelere dikkat etmeliyim bana yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: bsklt07

Ruhpastası

Forum Demirbaşı
Tepki
342
İsim
Şafak Çalışkan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
@ersinhasköy fiyat ne kadar yüksek olursa kısmen bisiklette iyi olur.
Hangi ortamda bisiklet süreceksiniz?