Antalya Yol Bisikleti Grubu

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@okkesmutlu
Kalacak gibi dostum:)

Scudo

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Yarın sabah 08:30'da Kepez yokuşu başlangıcı Meşe Kapısı'nda ben, @Melih Demir ve @caesar buluşuyoruz. Termesos yolundan Döşemealtı'na geçeceğiz ve Burdur yolundan geri döneceğiz, gelmek isteyen olursa bekleriz :harika::harika:

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@caesar ben sizle gidebiliceğimi sanmıyorum hocam 20 senedir pedal cevirmedim doğru düzgün ciğerlerde dumanlı zaten :)

• Beğen
Tepkiler: caesar

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@Melih Demir abi aç gelmeseydi iyiydi :komik::komik: Bir de 2 defa tekerleği patladı önce ön teker sonra arka tekeri patlattı, gerçekten şansız bir gün oldu :(:(

@caesar rica ederim, yine bekleriz :p:p

(link)

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar yarın Serik'e gitmeyi planladık. Şu an katılacak olanlar
Gökhan
@Enjoythelife (işten erken çıkarsa süper olacak)
@Melih Demir
ve Turancan.
Gelmek isteyen WhatsApp grubundan iletişime geçebilir. Gruba dahil olmayıp gelmek isteyen olursa buraya yazabilir.

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Belki sürpriz yapıp ben de katılabilirim :komik::komik:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
antalya yol grubuna başarılar dilerim.bu arada antalyada yol bisikleti kullanan özgür gürçkaya var forumada üye,antalyaya taşın diyorda bakalım zaman ne gösterecek.

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@Kudret Kurtcebe valla sizinle aynı şehirde olmak dahi bizim için gurur verici olur. Umarım bir gün sizinle bisiklet sürme şerefine nail oluruz .

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@caesar kaçta çıkıcaksınız acaba serik yolu baya yogun trafik vardı yol çalışmasından ötürü bunuda biliyormsunuz acaba

birde akdeniz bisiklet gurbu diye bir gurup var her pazar çevirirler onlardan haberiniz varmı.

• Beğen

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@mutlu07 grup çok Antalya da malum. Yalnız biz biraz yenilik olsun dedik. İstersen gelebilirsin sende. 8 de Çallı daki hastanenin orada buluşacağız. Trafik sorununa geldiğimizde ise hafta içi 2 defa aynı yolu kullandım. Çok ciddi bir trafik görmedim. Bakalım yarın şansımıza artık. Gelirseniz bekleriz.

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
@caesar buluşma noktasının tam karşsında oturuyorum bende :) ama ben hiç binmedim uzun zamandır size zor ayak uydurum 20 senedir binmedim yaş 39 :) acaba sizle gelebildğim kadar gelsemi diye düşünüp duruyorum.

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@mutlu07 olabilir. Geldiğiniz yere kadar gelin. Hem tanışmış oluruz hemde sizin için nefes açma antrenmanı gibi bir şey olur ;)

• Beğen
Tepkiler: tırıvırı.

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@Melih Demir abinin işi çıktığı için @caesar ile birlikte sürdük bugün. Strava çalışmadığı için kayıt altına alamadık ama gayet güzel bir Serik Turu oldu; benim toplam 70 km ve ortalama hız 32 km/s :harika::harika: Tabi @caesar abinin evi daha uzak onun 85 civarı oldu herhalde :komik::komik:

• Beğen

tırıvırı.

Forum Bağımlısı
Tepki
665
arkadaşlar akşamdan tüm hazırlıklararı yaptım düldülü hazırladım kendimi motive etmeye çalıştım uyudum ama uyanamadım :) bir dahaki sefere inşaAllah

bu arada ortalamanız baya yüksek anlık hızmı bu yoksa tam ortalamamı yani 35 tempodan felan aşağı hiç düşmüyorsunuz sanrım.

• Beğen