Antalya YeŞİlvadİ Çakirlar Pazar Yerİ Konyaalti

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
19.11.2006 pazar
sabah 5 te kalktım.akşam erkena yatmıştım.
saat 7 de mehmet akif ersoy ilköğretim olunun önünde okulun bisiklet takımıyla bizim ekip buluşacaktık.

ben saat 6 da yola çıkarken.daha güneş bile pisayasa yok:D

(link)

(link)

önce emrelere uğradım.ceyhunla ve emreyle orada buluşacaktık.saat 6.40beraber olkula gittik.bir baktık kimseler yok ana.:eek: yoksa yanlış mı geldik?

yoo okul doğru saat doğru tam 7 de geldik sayılır.5 vardı.ama kimseler yok.ender abiyi aradım o da ne?

uyuya kalmışlar.ilknur ablayla:D :D :D :D :D ender abi dedi hemen geliyoz bir yere gitmeyin dedi.abi dedim kiminle gidicez?

ortalıkta bizden başka kimse yok? oda inanamadı.tamam biz geliyoz gitmeyin dedi.

abi zaten üçümüz sağa sola bakıyoz dedik.bir baktık ki geçler teker teker dökülmeye başladı.

ama saatinde değil işte.5 dk 10 dk 20dk sonra baya gençler çoğalmaya başladı.zaten çıkış saati 8.30 buldu.millet anca toplandı.:( bende geçleri çektim biraz.

gençler mi ? pardon bizim ekiğmiş bu:D :D :D

(link)

(link)

(link)

gençler toparlanırken hemen 50 mt ileride bir pastahane varmış.bi onu ziyaret edelim dedik.kimse kahvaltı yapmamış.double barçak çaylar ,zeytinli açmalar .oooo valla ilaç gibi geldi ilaç.

daha sonra ender abiler geldi.tandemle.geçler toparlanınca güzergah olarak trt caddesi, devlet hastahanesi,meltem,akdeniz üniversitesi kampüsü,yeni sanayi ,oradadan da çakırlar pazar yeri ve yeşilvadi.

yola çıktık.1 saat oldu.gençleri yormamak için biraz yavaş gidiyoruz.ilk mola yerimiz.
ersin
(link)

ufo gören masum köylü ceyhun:D

(link)

(link)

gençler

(link)

(link)

ender abi arkada kalmıştı.bir arkadaş dah gelicek diye.o bizi bu mola noktasından biraz önce yakaladı ve ender abiye bu grubu teslim edince bizimkilere şöle bir baktım.

onlarda bana baktı.ender abi biz kaçıyoruz dedik.biz ondan sonra tempolu bir şekilde çakırlar pazar yerine kadar bizim grupla kapışarak gittik.:D

girişteki köprünün üstündeyiz.

(link)

(link)

köprüden manzaralar.

(link)

(link)

benimle birlikte

(link)

ertan abi ve onun bisikleti

(link)

(link)

emre

(link)

ben

(link)

köprünün öbür tarafı

(link)

pazar alanı ana o da ne ceyhun her yerden çıkıyor:D

(link)

ekibin gerisine baya fark açtığımız için oradaki ormana hemen daldık.ne zamanı? tabii ki ekşın zamanı

ufuk bey

(link)

ya arkadın adı neydi yaa? ersin:D
dilim ucunda e ile başlıyor neydi?

(link)

ben

(link)

(link)

ersin adamım ne oldu? çölde kalmış gibi susamışın. nasıl içiyor ama?:D :D :D

(link)

ufuk

(link)

buradaki parkurdan biraz resimler

(link)

(link)

Scudo

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
ben

(link)

(link)

(link)

ufuk

(link)

ersin:D

(link)

(link)

ersin adamım yavaş ol beni de ezicen.:D

(link)

ufuk ekşın başında

(link)

(link)

(link)

ben ekşın başındayım:D

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

evet pazar yerine gençler gelmiş emre aradı.bizde gittik uçarak.drek gözlemeciye.:D

ersinde beni beni çekiyor hehe

(link)

(link)

tabii 2 demlik te çay geldi sıcak sıcak valla ilaç gibi geldi

(link)

ben

(link)

ersin

(link)

ufuk

(link)

ceycey

(link)

artis emre

(link)

ender abi heleşükür sonunda gözlemeler geldi diyor.:D

(link)

ufuğu çok seven bir genç.resiminin çekildiğinde haberi yok.bakalım forumda görünce ne olucak?

valla bütün suç ersinin çocuğa o söyledi benim suçum yok:D

(link)
devamı var birazdan

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
yeşil vadiye vardık.ama bzim ekipten ses yok.ilginç.benim 2 gsm de açık arıyan olmadı.arayan oldu şehirlerarası türkcellden aradı 3 defa.ama bizim ekipten arayan olmadı.avea çekmiyordu.türkcelim ful çekiyordu:mad: :mad:
emreninde türkceli açıktı.napalım:mad:

ertan bey

(link)

makinaları saldık ormana dinleniyor keratalar:D

(link)

sağdan ceycey emre ve james bondumuz ufuk.adam tam karizma

(link)

ceyhunla ben

(link)

ekip full

(link)

yeşil vadiden manzaralar

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

ekip yayılmış dinleniyor

(link)

ersinin şaftı kaymış. hemen kayanın üstünde daldı uykuya.nasıl ama?
:D

(link)

(link)

ufuk rep yapıyor.;)

(link)

(link)

ben

(link)

(link)

yola koyulduk.öndeki ekip gitti zaten.

evet boğa çayı üstündeyiz

(link)

(link)

ben

(link)

ceycey

(link)

boğa çayının giderken gördüm içinde küçük bir gölet olumuş.aynı yönden değil de öbür taraftan gidelim değişiklik olur dedim.iyi oldu.

(link)

(link)

(link)

(link)

ekip her bulduğu yeşilliğie yayılıyor.:D

(link)

(link)

ben yine dozutmaya başladım yerimde duramıyorum:D :D :D

(link)

ufukla ben

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
kavga ediyoruz burası benim diyorum hayır o benim diyor:D :D :D :D :D

(link)

(link)

(link)

(link)

artık dönüyoruz.5m migrosa uğruyoruz.bekçi olarak benimle beraber ufuk kalıyor.adamlar 10 dk dedi 25 dk oldu.haşlıyoruz gelince elemanları.:D

(link)

ben ve bekçi adaşım ufuk:rolleyes:

(link)

(link)

resimlerimiz şimdilik bu kadar.5m migrostan konyaaltı caddesi sonra selekler daha sonra ışıklardaki evren büfenin karşısındaki parka kadar gidiyoruz.burada emreyle beraber diğer arkadaşlardan ayrılıyoruz.

ufuk arkadaşımızın makinasında da baya poz var.

oda onları atıcak bakalım onları da inşallah beyenirsiniz.
katılan tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.haftaya aynı bir organizasyon oluşturabilme dileklerimle.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Ertan Merhaba

Dün hakikaten çok güzel ve anlamlı bir gezi yaptık. Küçük bisisklet severlerle , onlara göre bayağı bir uzak mesafe gezi yaptık. Yaklaşık 60 Km.

Biz sizi son yemişli pınara kadar takip ettik. Ondan sonra küçükler çok yorulduk, deyince yeşil vadiye gelmedik. Orda sizi cep ile aradım , ama bulunduğum yerden telefon çıkış yapmıyordu. O sıra sizle beraber giden Nazım bey geri geldi, sizlere dönüleceğini söylemiş. Biz de dönüşe geçtik.
Ersin beni aradığında , küçükler ekibiyle biz pazar yerindeydik. Sizin bizi yakalayacağınızı düşünerek hurma tarafından konyaaltına çıktık. Konyaaltında bayağı bir bekledik. Şimdi anlıyorumki, siz boğaçayında kıyılara yayılmışsınız. . Sonrada biz küçüklere veda edip evimizin yolunu tuttuk.
Çok güzel bir gün oldu. Resimler içinde sana teşekkür ederim. Bir güç toplayabildiğimde, bendeki resimleri de atmaya çalışacağım. Çünkü küçük pedalseverlere söz verdim. Hepsinin, çektiğim resimlerini nette yayınlayacağım diye.
Ben küçük pedallara söz verdiğim için onların konusunu ayrı yerde işleyeceğim. ''Antalya 19 Kasım 2006 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, Çakırlar tarafı gezisi'' diye.
Hoşçakal.

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Resimler icin cok tesekkurler:) Bu kadar resmi eklemek icin iyi bir emek vermek gerek tebrikler:)

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Canlarımsınız,yüreklerinize saglık.Doğa harikası fevkalade güzel yerler.Burada ağaçlarımızda yaprak kalmadı,oralarda renk çümbüşüne takılmak hala mümkün.

Bu güzel ailemizin büyümesi için siz güzel insanlar ellerinizden geleni yapıyorsunuz,kendi adıma binler kez teşekkür ediyorum.

'''Sevgiyi kuşların kanadına yükleyip gönder bu tarafa.'''

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@Tugberk Tezel

evet haklısın.bu konuyla bir buçuk saat geçirdim.ama değdi.sağlam bir resim arşivi oldu.çok teşekkür.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@candede

evet tekrar teşekkürler.burada havalar sanki bahar geldi diyor.hala sıcak .ama sadece gündüzleri akşamları tatlı bir serinlik var.

insanın içini resmen gıdıklıyor.inşallah havalar hep böyle olur.sizinde gününüzün istediğiniz gibi geçmesi dileklerimle.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@Lütfü Çolak

hem cumartesi hem pazar gezisi yaptık.:D

böyle bahardan kalma havayı bulunca eyvallah dedik drek asıldık pedallara.

gerçekten 2 gün üstüste değdi.tabii akşam 8 de uykuya yatınca yorgunluk diye birşey kalmıyor.cuma da cumarteside erken yattım.erken kalktım.inşallah önümüzdeki hafta sonu da böyle güzel bir havada güzel bir etkinlikle geçiririz.size de bol pedallar dilerim.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@selahattin

teşekkürler genç arkadaşım.kaskını en kısa zamanda tedarik etmen dileğimle.bizleri gördün.kasksız asla çıkmayız. ona göre:cool:

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@Ender Alıcıoğlu

şimdi anlaşıldı.bizim buluduğumuz mevkiide hatlar çekiyordu sizin orada çekmiyoru.o zaman tamam abi.

walla nazım beyin dediğnden bir şey anlamadık.dönülcek falan demedi.özür abi.postacı güvercin yanlış bilgi iletmiş:D :D :D :D :D

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Ertan çok güzel bir gezi olmuş,fotoğraflar mükemmel.Paylaşım için teşekkür ederim.Katılan arkadaşların ve senin pedalına kuvvet...

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@H.Can DEMİREL

teşekkürler sağolun.sizin gibi duyarlı arkadaşlarla burada buluşmak gerçekten çok güzel sağolun.

sizin de günlerinizin neşeli ve güzel geçmesi dileklerimle