Antalya Tünektepe (25 mart 2007)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Arkadaşlar meraba.
Ulaştığınız menzile çok arzulamama rağmen bir türlü fırsat yakalayamayan ben,sizlerin bu seyri ile bir kez daha neleri kaçırdığımın farkına varmış,beraberinde fotoğraflarınıza yansıyan karelerden,yılan misali süzülen ve Kumluca Olumpos istikametindeki giden yolda çevirdiğim ve bugün çok özlediğim bisiklet serüvenim gözlerimin önünden akıp gidiyor.
Siz güzel insanlara eşsiz seyriniz için,beraberinde bana yaşatytığınız güzel duygular için sonsuz teşekkür ediyorum.İnşallah bir gün Tünektepeye rampaya doğru da pedallama şansı da yakalarım.
Yüregim ve Sevgimle...

• Beğen
Tepkiler: zazoo
Scudo

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
güzel yorumunuz için çok teşekkürler sevgili candede, Antalya'da bulunduğunuz süre içinde ne yazık ki yollarımı kesişememişti, umarım ileride Antalya'da ya da bu yaz senelik iznim için yaptığım plan alternatifleri arasında bulunan kapadokyada buluşur, birlikte pedallarız, kendinize çok iyi bakın görüşene dek.

• Beğen
Tepkiler: candede

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Ha ha ha. Şu meşhur Tünek Tepe. Antalya'ya geldiğimiz de Erkut ile mesut'un tırmanıp da gün boyu bizimle birlikte pedal basmak zorunda kalıp kendilerinden geçtikleri gün geldi aklıma... Çok zaman geçti üzerinden ama hala dün gibi aklımda komik halleri...

Bravo siz de iyi bir performans sergilemişsiniz. Paylaştığınız için teşekkürler...
Ben ne zaman bu kdr çok tırmanabilicem acaba?...

• Beğen
Tepkiler: zazoo

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
merhabalar. tunektepeyi gorunce hemen okuyayim dedim. yıl 2002 ben kemer'de calisiyorum. bi arkadasin tavsiyesi ile tunektepeye gittik gecenin bi vakti. ist.dan gelen bi kac tanidik dj vardi. muzik esliginde o manzara siir gibi gelmisti bana. mukemmel bir manzaraydi. antalyada unutmadigim birkac anidan biridir.

**sizleri o muhtesem tepeye dik yokustan ciktiginiz icin tebrik ediyorum. biz arabayla cikarken bile sıkılmıstık.
eminim ki gunduz de ayri bir atmosferi ve manzarasi vardir oranin. zaten fotograflardan da belli oluyor. gorusmek dilegiyle sevgiyle...

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
antalyadan güzel resimler... teşekkürler. daha çok foto bekliyoruz. Yapmış olduğunuz tırmanış yaklaşık kaç metre bilgi verir misiniz?
esen kalın..

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
Valla Sevgili Abrean Burak arkadaşımız umarım seni okur, fotoğrafların gerisi onda, ve eminim çok iyi fotoğraflar, ben de merakla bekliyorum. Benim ulaştığım bilgilire göre Tünektepe 618m. irtifada, Swunk ise 800m. olarak bildiğini söylemiş, zirveye ise 7km. den biraz fazla bir tırmanışla ulaşılıyor, başlarda oldukça düşük açılı olan rampalar özellikle son 3km. de oldukça zorlaşıyor. Tabi yorgunluğun da etkisi var bunda :p

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
Çabuk cevabın için teşekkürler. Umarım bir gün oraya çıkma şansım olur. Yeni fotoları sabırsızlıkla bekliyorum.
Sevgiler...

mustafateke34

Aktif Üye
Tepki
89
merhaba konur ve tarık abi...inşallah buhafta tekrar buluşacağız...görüşmak üzere...tarık abi sna iyi yolculuklar...

mustafateke

dkmn

Üye
Tepki
0
helal kardeşime, ısparta antalya arasında yaptığımız kilometreler, tırmandığımız rampalar geldi aklıma, kazasız sürüşler!

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
saol dkmn, valla senin 28inch'e de biraaz yenileme yapsak da takılsan yeniden bizimle, gerçi yolda hep basıp geçiodu senin alet gıcık oluyodum, en güzeli sana da bi 26" yapmak:)

• Beğen
Tepkiler: dkmn

swunk

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Of of off.İnsanın son fotolardan sonra,şuanki ruh halimi de hesaba katarak Kanat çırpası,uçası geliyor.Herne olursa olsun oraya bir şekilde çıkacağım.Umarım bir manim olmaz.
Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

ali cengiz

Üye
Tepki
7
antalyaya gelipte eniştemden duydugum vede gitmek istedigim yerdi siz gösterdiniz cok tesekkürler baş parmaklarınız dert görmesin; demek ki her yerde bisikletçilerden fayda var

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Antalyada bisiklet ile gitmek istediğim yerlerden biri konur ve tarık abi ayaklarınıza sağlık resimler için teşekürler

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
selamlar... inanın süper geziler oluyor:) sayenizde... cidden çok güzel manzaralar ve arkadaşlıklar kurduyor bu veletler:):):) dikkat ettim de siz de benim kız diyorsunuz:):):) benimkide erkek:) adı yalıçapkını...yakışıklı bir asyalı genç kendileri:):):)

güzel paylaşım için teşekkürler...

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Öncelikle paylaşım için teşekkürler resimlere bktıkça ankaranın soğuğuna rağmen içim ısındı :D
Ne kadar sürdü çıkmanız...?

@KevSerSeri

Kews hanım hiçte bi kerem komik bi halimiz yoktu benim özel sebebimi biliosun :D erk'te o gün iyiydi bi kerem hem oraya çıkmamızın bir sebebide sendin :D sana inat sırf ben size demiştim lafını söyletmemek için...

Ama çokta iyi olmuştu sabahın köründe ahh ah anılarım depreşti :(

Walla sabah sabah hava karanlıktı daha korku filmlerinde gece ıssız yerde çekilen sahnelerdeki ses efektleri olur ya aynı sesler vardı :D

swunk

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
55 dakika çıkış 5 dakika iniş sürdü:)

O

orion_esk

Misafir
hocam cok güzel bir gezi bunu cok güzel yapan antalyanın harika manzarası ben antalyayı cok seviyorum cok temiz bir şehir amcamlar orada oturuyolar bu yaz gittim ama tekbir bisikletci göremedim... turuncu bisiklet cok güzel bu arada :p