Antalya Kepez Ormani Performans Antreman Turu

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@felis911

sağolun.teşekkür.valla ne diyelim bizim ekip oldu mu akan sular duruyor resmen.şamata gırgır artık kopup gidiyor herkes.

sizin gezilerinizinde neşeli geçmesi dileğimle.

Scudo

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
@scream7007

yok hocam yok 150 de kasar beni. toprak olsun 50 olsun;) dar patikalar olsun, dik inişler çıkışlar (çıkış olmasada olur :D ) olsun keyfimiz yerinde olsun :) dimii

Ender abinin mtb kullandığını bilmiyordum. yakışmış abi
bu arada senin pisletede hastayım (MAŞALLAH)

neşeli günler diliyorum

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@otec

Otec merhaba

Valla bizim can dostları benide MTB ci yaptılar. dağda, taşta , ormanın içinde benide kendilerine uydurdular. hakikaten çok zevkli oluyormuş, patikada binmek. tam adrenalin kaplıyor vucudu.
Tandem bisikletimden sonra çok rahat geliyor kullanımı. Yarış bisikletinden bile güzel. İnşallah ilerde bir tane MTB bisikletimde olur.

Görüşmek üzere.
Hoşçakal.

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@otec

yanınızda böyle sevdiğiniz insanlar oldu mu o yol size aynı düz yol gibi mesafeside sanki kısa gibi gelir.

hiç te yorulduğunuzu hissetmezsiniz.

evet ama o çıkışların inişleri var.o apayrı bir zevk.o yokuşu çıkarken inişi düşünüyorsunuz.yani o yorgunluğu unutuyorsunuz.işte bu dünyanın en güzel duygularından biridir.

evet bende mtb ciyim.onun, arazinin tadını hiçbirşey tutamaz doğru.otozu yutucan.çamurdan geçerken her yerin kirlenicek.hatta bisiklet yanlıycak.

ama o rampadan saldığımızdaki o adrenalin mükemmel bir şey.55 i geçti mi kanımın akışı acayip bir şekilde hızlanmaya başladı.daha da hızlanmak istiyorsunuz.:D

limitleri tam zorlayamadım.yol boş olsa daha da süper olucaktı.90 km vurdu .yani o anı hiçbir şeye değişemem

heyecandan bağırıyorsunuz.ben de öyle yaptım.sanki uçuyorsunuz.

cevabınız için teşekkürler.

gününüzün güzel geçmesi dileklerimle.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Ertan çok güzel bir antreman gezisi olmuş fakat dikkatli olun Ender abi yarından sonra MTB yarışlarında sizin en büyük rakibiniz olabilir ona göre.
Paylaşım için tekrar teşekkürler pedalınıza kuvvet...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@H.Can DEMİREL

Can'cım merhaba

Güzel düşüncen için çok teşekkür ediyorum. Şu anki yaşımdan bir 20 yaş daha genç olsaydım, beni yarışlarda kesin görürdün. Ama artık çok zor.

Bakma bizim yarışçı Ertan beni şişirip dolduruyor, yaşıtların arasında hakkikaten iyisin abi katılsan, kesin derece yaparsın diyor ama, çok çalışmak gerekir. Haftada bir antreman yapmakla bu işler olmaz.

Ama genede şu bisiklet insanı hakikaten gençleştiriyor. Bindikçe insanın kondisyonu acayip artıyor.

Sevgiler ve selamlar.
Hoşçakal.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@H.Can DEMİREL

sağolun teşekkür.ender abiyi maksatım gaza getirmek değil ama bir yarışlara girse:vroam: böyle kendi grubunda gidecek.

gerçek diyorum.alanya yarışında gördüm adamların bira göbekleri sağlam yabancıların.ıınarak gidiyorlar.

ama ender abi çakı gibi maşallah . oyüzden girmesini umud ediyorum.duaman eder walla.:)

tekrar teşekkürler.ianşallah hafta sonu hava güzel olur ve sizde bizim gibi beraber geziye çıkabilirsiniz.

gününüzün bol güneşli ve rüzgarsız geçmesi dileklerimle.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Ertan 25/11/2006 tarihi Cumartesi günü bizde Mustafa hocam'la birlikte Yılanlı dağına doğru bir gezi yaptık.Yaklaşık 17.5 km sürekli rampa çıktık zevkli bir antreman oldu.Hafta sonunu boş geçirmeyip değerlendirdik fotoğrafları müsait olduğum zaman siz değerli forum dostlarımızla paylaşacağız tabi.

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@H.Can DEMİREL

fotoları en kısa zamanda görmek istiyoruz.bizim içinde büyük bir zevk olucak.eee burdan ta oralarını gezicez kolay mı?:D

siznkide muhteşem olmalı.çünkü bisikletin genelde gittiği yerler gözden ırak olan yerlerdir.:rolleyes:

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@nirvana

teşekkürler sağolun.zaten o parkura girince insan ister istemez hemen yarış atmosferine girip kendini kaptırıyor.:D

yakın olsa her gün 3-4 tur atmak isterim.ama ters yönde kalıyor .oturduğum muhite çok uzak.

gidince bizde hiç affetmedik.:p

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@yetkin

dostum daha resim var ama güzel olmayanlarını atmadım.sağol tekrar.

işallah bu hafta sonuna gelebilirsin.adamım yüzünü unutttuk yaaa.:D

gününün bol güneşli ve rüzgarsuız geçmesi dileklerimle.

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
super gezi olmus ozellikle parkur cok hosuma gitti, bu arada ender abi benim amrikadan tur arkadasimin aynisi, hatta bakinca bu adamin tr de ne isi var diyesim geldi bu kadar benzerlik olur :))

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@beverly

Merhaba Beverly

İnsanlar dünyada çift yaratılmışlardır diye hep duyarım demek doğru. Şimdi benide meraklandırdın.
İlginç bir şey.

Sevgiler ve selamlar.

Hoşçakal.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@Ender Alıcıoğlu

evet abi ya eski kız arkadaşımı gördüm zannetim.ama bu kadar da benzemez pes doğrusu.:rolleyes:

değilmiş.askalsın çatıcaktım.tıpa tıp aynı sanki yaa.:D

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
fotolar süper parkura hayran kaldım elinize sağlık