Antalya gökdere

adilekci

Üye
Tepki
124
İsim
Abdurrahman Dilekçi
Merhaba arkadaşlar, amatörlüğü atmaya devam etmek için pedal çevirmeye devam ediyorum. :) Uzun bir süre pedal çevirmedikten sonra bugün sabah oyumu kullanıp bisikletime atladım. Tam yola çıkarken arkadaşım da eşlik etmek istedi ve maceramız başladı.

Toplam mesafe : 60+ km sürdü
Gitmek istediğimiz yere 1 saat gibi bir sürede ulaştık. Yolun çoğunluğu asfalt olduğu için fotoğraf çekmek istemedim..

Seviyorum bu mereti.
IMG_3819.JPG

Sonra dağlara yaklaşınca fotoğraf çekme vaktidir deyip telefonu çıkardım meydane.
IMG_3838.JPG

IMG_3840.JPG
IMG_3843.JPG

IMG_3858.JPG

Sonradan farkettim odak noktasını yanlış yerde olduğu ama olan oldu. Böcük uçtu.
IMG_3851.JPG
IMG_3892.JPG IMG_3897.JPG

Bu da böyle kısa bir turdu. :)

Rüzgar daima arkanız da olsun. ( Mesela bugün bize çok tersti rüzgar mahvetti bizi. )

Scudo

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@adilekci bu gittiğiniz yer tam olarak neresi . Bende Antalya da yaşıyorum. Gitmek isterim açıkcası.

adilekci

Üye
Tepki
124
İsim
Abdurrahman Dilekçi
@caesar Tünek tepeye giden yolda Aşıklar tepesini biliyorsanız anlatmak daha basit olacaktır.

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@adilekci Bilmiyorum maalesef ama yarın haritadan sakin kafayla bakarım sonra buradan haberleşiriz .

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
@caesar

Merhaba, Konyaaltından Kemer istikametine giden yolda Büyük liman kavşağı var bilirsiniz. Bu kavşaktan kemere gidiş yönünde iken sola doğru ayrılırsanız, yani arıtma tesislerine doğru giderseniz o yol sizi gökdere ye götürür. Çokta güzel antrenman yapılıyor o yolda. tavsiyemdir. 4-5 km sonra eğim artıyor ama bilginize,

Ahmet A. Atalay

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
b'Twin
Buraya 2 hatfta önce arkadaşımla çıkmıştık yukarıda çok güzel bir gozlemeci vardı aç karna onu bulma hevesiyle çıkmıştık. :) gerçekten super bir tırmanış antreman alanı.

Edit:Ben aşıklar tepesinden bahsediyorum bu yerde galiba tırmanış az biri bana yeri tarif edebilirmi?

Edit 2:Galiba burası tepeye varmadan kenardaki göl

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Şu yedek lastik ve patlak setimi alsam ben de atacam kendimi dağlara taşlara ama şimdi bir sıkıntı olursa yolda kalırım diye fazla açılamıyorum :D

adilekci

Üye
Tepki
124
İsim
Abdurrahman Dilekçi
@Ahmet A. Atalay tepeye varmadan Köprüyü geçince hemen soldan aşağı patika Tarzı bir yol iniyor. Yolun Gittiği yer burası :)

@serdar k gayet güzel anlatmışsınız teşekkür ediyorum. Umarım arkadaşa yardımcı olmuştur.

• Beğen
Tepkiler: serdar k

Ahmet A. Atalay

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
b'Twin
@adilekci

Hmmm. Aşıklar Tepesine Yol Bisikletiyle Tırmanmıştım fakat bu yoldan yol bisikleti ile gidebilirmiyim? Sonra Sakata Gelmeyelim :)

adilekci

Üye
Tepki
124
İsim
Abdurrahman Dilekçi
@taner07 ne yedek lastik var nede tamir seti yakında bende alıcam :))

@Ahmet A. Atalay gidilebilir tabi ki bir dere Geçişi var orada omuzlarsınız yalnız dere ayak bileğinize kadar bile gelmez. :)

Ahmet A. Atalay

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
b'Twin
@adilekci Bilgi İçin Teşşekür Ederim. Şuanda Lastik Patlak Çarşamba günü Decathlon açılıyor Cumartesi Sabahtan Yardırıyorum :)

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@adilekci iyi cesaret etmişsiniz o zaman hocam :D Gerçi hangi tür bisiklet kullanıyorsunuz? Tur veya mtb ise onların ki yol bisikletine göre biraz daha az patlıyor :)

adilekci

Üye
Tepki
124
İsim
Abdurrahman Dilekçi
@taner07 Benim ki mtb. Yollarda pek dolanmadığım için mtb daha çok iş görüyor :)

@Ahmet A. Atalay 10 Sene istanbulda yaşadım tüm spor giyim kuşam decathlondandı çadırından matarasına kadar. Antalya da eksikliğini hissettim açılınca gerekli alet edevatları edineceğim bende :)

Ahmet A. Atalay

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
b'Twin
@adilekci
Hem ucuz hem kaliteli bisikletimi ordan aldım ayakkabılarımda ordan açıldığı gün gidip lastik ve çanta alacağım[emoji605] [emoji605] [emoji605] [emoji605]

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@serdar k teşekkür ederim. Gitmek lazım mutlaka . @adilekci size de çok teşekkür ediyorum. Antalya da çok güzel yerler var ya mtb için.