Antalya 3-4 Mart Lara Kum Ormanı Ekşın Parkuru

Scudo

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@msconfig

evet kasklık bir yer yoktu. ne kaya vardı nede uçurum.güzel bir haftasonu ekşınlı bitti.:D

her yer su yada kum.kumda gevşek kask görevi yapıyor.:D

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
ekşın tam aekşın olmuş hopamalar düşmeler kaymalar tam bi xc desem yeridir herhalde size iyi eğlenceler

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@nirvana

evet antalyada xc yarışı yapılcak güzel yerlerden birisi .fazla ağır değil ama yumuşak zemin insanın drencine karşı geliyor.

herkese tavsiye ederim mükemmel.gelin sizde bu duyguyu tadın.seri pedallar dilerim.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Ertan'cım merhaba

Çılgın eğlenmişsin. Güzel bir antreman olmuş. Hepiniz bence şu an hasta yatıyorsunuzdur. Hava çokta sıcak sayılmazdı, hele pazar günü pek iyi değildi. O suların içinde yarı belinize kadar, nasıl girdiniz oaralara.
Peki buraların gezmek için kuru yerleri varmı, ama suya girmeden gidilecek. Bana su deme. Varsa bir gün turlayalım oralarda.

Birde önümüzdeki hafta biraz kilometre yapılacak bir tur yapalım. Herkes kafayı bir zorlasın nerelere gideriz diye.Mesela Aspendosa balık yemeğe gidilebilir. :rolleyes:

sevgi ve selamlarımla
Hoşçakal.

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Çok güzel bir arazi çalışması olmuş:) gerçekten güzel bir gezi paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

Selamlar...

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@Ender Alıcıoğlu

evet ende abi.kuru yerler baya var.o kuru yerleri pazar günü keşfettşk.mükemmeldi.full ekşınlıktı. ozaman cumarteis yol yapalım pazar da bizim lara ormanına olmaz mı?

dip not: ( Ama suya girmekte fayda var ):D :D :D

su sıcaktı gerçekten.cumartesi sudaydık pazar günüde kuru kısımlarda keşif ve ekşın yapyık.yarın öğleden sonra kalan resimleri anca atabilirim.pc nin işi var.

görüşmek üzere

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@Önder

evet teşekkürler sağolun.çılgın bir haftasonu geçti.ama filmdeki gibi değil.:D arazide:D hayatımda geçirdiğim sayılı mükemmel günlerden 2 sini geçirdim.

herkese tavsiye ederim.tabii furş takımı ve göbekler rulmanlı olduğu sürece:D

gününüzün bol güneşli ve rüzgarsız geçmesi dileklerimle

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Ertan merhaba, uzun bir aradan sonra müthiş bir gezi ile geri dönmüşsün aramıza tekrar hoşgeldin.Ya sizin bisikletler yüzmede biliyorlarmış helal olsun.Güzel paylaşım ve resimlerin için teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@H.Can DEMİREL

evet teşekkürler sağolun. ya okul meselesi vardı.netten uzak durdum.bisiklettende .artık okul bitti.askere kadar bol bol zamanım var.dolu dolu geçiricem.okul bitti.artık ver elin yarış, ver elini ekşın.. paso zamanımı 6 ay eğlenerek geçircem.bir nevi kutlama.bende sizleri özledim.

haa.bisikletler dehşet yüzüyor.suda sıcaktı ama:D cidden.soyunup yüzmeyi bile düşündük.:D

görüşmek üzere.

dümenci

Daimi Üye
Tepki
215
Ertan mükemmell bi gezi olmuş adeta çamur deryasına bulanmışsınız,harbi action olmuş. action a devam.....

voluven

Üye
Tepki
1
Çok ekşın görüntüler. Tebrikler. Ancak bu tehlikeli hareketler sırasında kask taksanız iyi olur. Mutluluğunuz yarım kalmasın!

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
olm deli misiniz, pazar günü hava o kadar da sıcak değildi zatürre olcaksınız ehehe:) zevkli bi gün olmuş ama, helal!

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Ertan seyir boyunca sizleri izlerken hatırı sayılır bir eglence yaşadığımı bilmeni isterim.Paylaştığın bütün fotoğraflar bir yana,5 başlıktaki fotolar bir yana.Senin suyu ne kadar sevdiğine tanık olmuş biri olarak bu gördüklerime şaşırmam gerekir diye düşünüyor olabilirsin,ne yalan söyleyeyim 'hadi be bu kadar derine ....' demekten kendimi alamadım.İnsanın çocukluğuna gitmesi nasıl oluyor deseler,düşünmeden siz güzel insanları örnek gösterir paylaşımlarınızı onlara sunardım.
Yüreklerinize saglık, umarım sizlerde ve bisikletlerinizde bir problem yaşamamışsınızdır.Bir ara yolum Antalya ya düştüğü vakit bizim 'Sevda'ya da yüzmesini öğretirsen çok sevinirim.Böylelikle onun üzerindeyken bende yüzmeyi ilerletmiş olurum.

Yüregim ve sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
ertan bravo hepinize ,harika ekşın anları yakalamışsınınz ...resimler için teşekkürler...ben suya girmezdim biliyosun porselenler çizilebilir:D
geziye katılan herkesin ayaklarına sağlık...
görüşmek üzre hoşçakal:)

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Vay be Ertan. Uzun süre sessiz kaldın ama dönüşün muhteşem olmuş. O nasıl bir parkur öyle. Siz bisiklet sürmemişsiniz resmen yüzmüşsünüz...
Eeee ne demişler 'kirlenmek güzeldir'. Tebrikler, çok güzel bir gezi olmuş. Paylaşım için teşekkürler...

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Bu nasil bir fotograftir boyle :D

Seleyle gidon haric her sey sular altinda :D :D :D

Artik yazin da iskeleden denize atlayan fotograflarini falan goruruz :p :D

Super olmus:) Resimler icin tesekkurler ;)

http://img143.imageshack.us/img143/9929/dsc02820nr5.jpg

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@dümenci

valla ekşın dendimi ben ordayım artık:D :D :D yahu şu damarlarımda akan kan kan değil ekşın ruhu.yerimde dyramıyorum.:D

teşekkürler.devamını sizdende görmek isteriz.:D

@voluven

evet haklısınız.takmak aklımıza geldi gelmesinede. ormanda ne bir taş var nede uçurum.:D

düştük mü ya suyun içine yada kumun içine .zemin oldukça gevşek.
aslında yanımıza almayı unuttuğumuz iki şey var

1) can yeleği
2)zodiyak bot
:D :D :D :D :D
boğulcaktık yahu.:p
teşekkürler.seri pedallar dilerim.

@zazoo

halısınız valla.ama su öyle bi sıcaktı ki sormayın gerçekten.bir ara yüzmeyi bile düşündük.o kadar harikaydı:D

tabii bol bol ekşın.haftada 1 gün sadece ekşın yapmaya artık ayırıyoruz... heyecan olmazsa olmazların arasında.

görüşmek üzere.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
evet teşekkürler. bisikletlerdeki tek sorun zincirin yağsızlığı:D onu da yanımda iyikide getirmişim. suya girmeden biraz yağla,sudan çıktıktan sonra bir daha yağla.:p

yağ diye bir şey kamadı:p .evet.resimlere baktıkşa o anlar tekrar gözümün önüne geliyor ve kıs kıs gülüyorum.:D

suya gelince.küçüklüğümden beri mtb yarışlarını severim. katılıyorumda.ama çamurlu ve sulu parkur oldu mu dünyalar benim olur.:eek:

o kadar çok seviyorum. o lastiklerin kayması,çamurun ve suyun gitmenize karşı drenç göstermesi ve suların yüzünüze vurup başınızdan aşıp arkaya kadar gitmesi....

bunlar anca yaşanılarak anlatılır. herkesin yaşamasını tavsiye ederim.mükemmel bir duygu.:p

bu hafta sonunu mükemmel geçirdik.inşallah diğer hafta sonlarında hep beraber olup bu kadar değil ama bol ekşınlı geziler yaparız.

görüşmek üzere.

gününüzün bol güneşli ve rüzgarsız geçmesi dileklerimle.:rolleyes:

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@yetkin
yahu özdelim seni yaa;)

hehe kütahya abi bunlar hemde milattan önce dermişim? sanki milattan önce kütahya vardı:D :D :D

bir dahaki sefere inşallah beraber pedallarız.

görüşmek üzere.

@KevSerSeri

evet bisikletlerde yoruldu şöyle biraz açılsınlar yüzsünler dedik.gerçekten güzel bir hafta sonuydu.

evet çamur ve su nerdeyse artık ben ordayım.:D

bol güneşli rüzgarsız günler dilerim

@Tugberk Tezel

valla hocam ne desen haklısın.tamamen sapıttık. su o kadar sıcak hava da ortamda güzel.arkadaşlar sağolsun onlarda benden aşağı değil.:D

hep beraber daldık.güzel geçti.tavsiye ederim.

yazın?:rolleyes:

fena olmaz aslında:D ucuz malzemeli bi kadro toplarım.her suya girip çıktığımda yağlarım tüm aksağamları göbekler , furş takımı vs...:D :D :D

bak bu hoşuma gitti.yaza kadar ucuz bişeylerden çıkma toplamaya bakimm.
fikir için teşekkür.

:D :D :D

seri pedallar dilerim.