Ankara'da bisiklet yolları

historiyst

Pedalşör ;)
Tepki
1.014
İsim
Murat Hoca
Bisiklet
Giant
@sonyaz Aman ha çok tehlikeli bisikletli terörist diye göz altına bile alabilirler ... :krsn:

• Beğen
Tepkiler: sonyaz
Scudo

cember3454

Kendi halinde...
Tepki
891
İsim
Berke Uslu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Muhammed Enes 66 bu bilgilendirme çok iyi oldu hocam çok teşekkürler. Umarım sesimizi duyarlar.

• Beğen
Tepkiler: drsrdr

Lawyer58

Daimi Üye
Tepki
122
@CeCeKa bu nasıl bi mantıktır. koprucuk kemiğinin kirilmasi basit bir şey mi sanki? 8 sene önce çatladı daha hala ağrı sizi yapıyor. cezası neyse çeksin

CeCeKa

Minik
Tepki
496
İsim
Cihan Can Kureş
Bisiklet
Scott
@yorgun bekçi doğru söylüyorsun mantık aramamak lazım... sadece duruşma bitince adalet mi diye kendi kendime konuştum dediğin gibi ömürboyu taşıyorsun sıkıntısını çekiyorsun ameliyat olmama rağmen hiçbir zaman eskisi gibi olamayacak neyse umarım adalet yerini bulur hocam sizede geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: Lawyer58

Okaancet

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Cannondale
Ankarada şehit ali köyü yolunu deneyeceğim
Rotada herşey var rampa iniş köpek

soner canlı

Daimi Üye
Tepki
197
Bisiklet
Scott
@CeCeKa
Aklıma ilk gelen şey,
Şimdi siz o mahkemede o hakimin köprücük kemiğini bırakın kırmayı da hani içinde hakimin köprücük kemiği geçen bir hakaret cümlesi kursanız acaba kaç yıl yerdiniz kaç yıl süründürürdü sizi.Yazık gerçekten yazık.O zaman adliyede filtreleme sistemi kursunlar mesela köprücük kemiği kırılması dava konusu olamaz bu konuda dava açamazsınız desinler.Hatta adam ölmediği sürece dava açılamasın.Hatta ölünce de açılamasın ne de olsa ölmüş değil mi.

Neyse hakiminde dediği gibi, '' NE GEREK VAR Kİ BU KADAR UZATMAYA ''

• Beğen
Tepkiler: CeCeKa

yusufgs36

Aktif Üye
Tepki
237
İsim
isa
Bisiklet
KTM
@Okaancet şehitali, tulumtaş tarafı genelde çoban köpeklerinin olduğu yer dikkatli olsanız iyi olur.

burcinhan

Forum Demirbaşı
Tepki
1.374
İsim
Burçinhan Doğan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@CeCeKa çok geçmiş olsun.

Ankara'nın beyleri hanımları artık bu şehri yavaş yavaş terk ediyor. Ankara şirket arabaları veya çakar lambaları ile yollarda apaçilik yapan bir takım insanlara kalmış durumda.

Aklı başında hangi Ankaralıya sorarsanız, bu şehri en kısa sürede terk etmek istediğini size söyleyecektir.

Yollar ise akıllara ziyan durumda özellikle Çankaya ilçe sınırları tam bir fantezi. Şu an için Ankara'daki en güzel bisiklet rotaları şehrin hemen dışında eski köy yeni mahalle yolları.

drsrdr

Üye
Tepki
47
Bisiklet
Brompton
Ankara hürriyetin dünkü haberine göre ne yazık ki dünyanın en kirli 73. Şehri
(link)

• Beğen
Tepkiler: CeCeKa

CeCeKa

Minik
Tepki
496
İsim
Cihan Can Kureş
Bisiklet
Scott
@burcinhan teşekkür ederim hocam Allah razı olsun.Doğru diyorsunuz 100 araçtan 5 araç saygı çerçevesin de davranıyor..Köyler yada Temelli , Polatlı Güzel antreman rotası genelde bu şekilde yapıyorum.Ama iş yerim Tandoğan da Akşam trafiğinde bilinçsiz sürücüler ile oldukça zor anlar oluyor.Hepimize kazasız sürüşler olsun

@soner canlı olay tamamen zamana dayalı hocam.İçeri giriyorsun anlat diyor anlatmaya başladığında ise resmen özet geç diyor sonrada bunun için mi diyor.O an çok şey söylemek geliyor ama işi kılıfına göre uydurmayı bilen kendileri oldukları için sessiz kalmaktan başka birşey yapamadım haklıyken zaten haksız duruma düştüğümü düşünüyorum iyice kötü olmamak en iyisi.Dediğiniz gibi ölünce onlar için daha kolay dava sonuçlanır böyle uzuyor gidiyor.Yorumunuz için teşekkür ederim.İyi günler

drsrdr

Üye
Tepki
47
Bisiklet
Brompton
Uzun bi aradan sonra türkiyeye döndüm ankarada bahçelievlerden cebeciye hastaneme gideyim dedim mazgallar ayrı problem yollar ayrı problem yayalar bile ayrı problem hep hayalimdi işe bisikletle gelip gitmek ama sanırım bir süre daha ertelemek zorundayım. Ankara trafiğinden korunmak için önerilerinizi bekliyorum

Corsaidream

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Eren
Bisiklet
b'Twin
Bugün durakta bir bayan gördüm yanında bisiklet vardı.. Otobüs geldi otobüse bindim fakat ego şöförü bisikleti ve bayanı almadı, yazık beklemek zorunda kaldı artık neyi bekliyorsa...Karışmak istedim fakat yorgundum o yüzden sustum otobüs son durağına gelene kadar bomboş gitti yahu bisiklet olsa ne olmasa ne otobüslerin bazı saatleri ölü saatler boş oluyor bari bu saatlerde serbest olsa... Eve gittim mavi masayı aradım bize söylenen bu diyor biraz daha üstlerine gidince şikayet kaydı açalım dediler bende kapattım zira bir şey olmayacağını biliyorum. Yollar bisiklet sürmeye uygun değil toplu taşıma araçları bisiklete uygun değil nedir bu Ankara çilesi :acpsnr:

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.141
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisiklet yollarını normal yollara entegre etmediğiniz sürece bir anlamı kalmıyor, diğer türlü boş bir alana gidip ileri geri sürmekten farkı kalmıyor...

cember3454

Kendi halinde...
Tepki
891
İsim
Berke Uslu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti