Ankara

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
http://imganaliz.hurriyet.com.tr/LiveImages/YeniFotoAnaliz/669/Ba%c5%9fkent'in%20engelli%20kald%c4%b1r%c4%b1mlar%c4%b1/a-1.JPG

zihniyet bu olduktan sonra bu belediyeden birşey beklemeyin, bisiklet yolu yapsa bile emin olun bisiklet sürülmez orada. Benim ne vatandaştan ne belediyeden hiçbir umudum yok, sadece kendimce daha güvenli güzergahlarda sporumu yapmaya çalışıyorum, keşke ulaşım aracı olarak da kullanabilsem...

Scudo

FatihC.

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Lapierre
haftada 3 gün akşamları esenboğa yolunda pedallıyorum, pursaklardan çubuk ilçesine kadar kesintisiz sağlı sollu tek araba geçecek kadar kaldırımlar yapıyorsun da be adam düşünmez misin burayı biraz daraltıp geri kalan yere de bisiklet yolu yapayım diye, hayır imkanın var olmasa anlarız da olan imkanı neden değerlendirmiyorsun ?

işte size yoldan bir örnek ( resim alıntıdır )
(link)

oguz169

Forum Demirbaşı
Tepki
467
İsim
OGUZHAN
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ankarada bit pazarı nerede kuruluyor hangi günler kuruluyor bilen var mı?

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
Motosikletle samsun' dan Ankara 'ya seyahat edince Elmadağ yokuşlarının ne kadar çetin olduğunu fark ettim... Arabayla yeterince fark edilmiyor fakat sevgili Ankaralılar o yokuşu tırmanmak da o yokuştan inmek de ayrı bir dert. Aranızda bu insanlık dışı yokuşları inen ve çıkan var mı? İnişte süratiniz kaçı buluyor, frenlere asilmaktan ellerinize ağrılar giriyor mu?

• Beğen
Tepkiler: yusufgs36

Cihangir38

Üye
Tepki
241
İsim
Cihangir
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Motosikletle samsun' dan Ankara 'ya seyahat edince Elmadağ yokuşlarının ne kadar çetin olduğunu fark ettim... Arabayla yeterince fark edilmiyor fakat sevgili Ankaralılar o yokuşu tırmanmak da o yokuştan inmek de ayrı bir dert. Aranızda bu insanlık dışı yokuşları inen ve çıkan var mı? İnişte süratiniz kaçı buluyor, frenlere asilmaktan ellerinize ağrılar giriyor mu?
Daha geçen hafta dediğiniz o yolu yol bisikletimle tırmandım. Geçen sene tur bisikletimle yüklü vaziyette(bisikletle beraber 50kg) tırmandım.Youtube kanalımda da mevcut.O yolun ne kadar zorlu olduğunu çok iyi bilirim yani.İniste çok hızlanıyor,dediğiniz gibi frenlemekten ellere ağrı giriyor.

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
Daha geçen hafta dediğiniz o yolu yol bisikletimle tırmandım. Geçen sene tur bisikletimle yüklü vaziyette(bisikletle beraber 50kg) tırmandım.Youtube kanalımda da mevcut.O yolun ne kadar zorlu olduğunu çok iyi bilirim yani.İniste çok hızlanıyor,dediğiniz gibi frenlemekten ellere ağrı giriyor.
Videonun Linkini paylaşır mısınız?

Mete Can Karahasan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.139
Biz Ankaralılar keçi gibiyiz desenize!