Ankara

Scudo

paloschi06

Üye
Tepki
8
İsim
Ali Y.
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yaklaşan Bahar mevsimiyle birlikte gözümüzü gönlümüzü açan güzel fotoğraflar için tüm gruba tebrik ve teşekkürler... Hepimize keyifli kazasız pedallamalar...

BurakMehmet

Daimi Üye
Tepki
529
İsim
Burak Mehmet
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@paloschi06
bekleniyorsun abii çabuk iyileşmeye bak :D mesela önümüzde ki haftasonuna :D

@Cyanide
abi süpersin.. boy uzun tabi yukardan görüyorsun manzarayı :D ben sadece önümde eğilmiş popolar görebiliyorum :D

sekizce

Üye
Tepki
33
İsim
merve
Bisiklet
Merida
Aramızda 9mart cumartesi günü bisiklet hareketi derneğinin “her bisikletliden bir ağaç” etkinliğine gidecek olan var mı?

• Beğen
Tepkiler: Snr U
Tepki
27
İsim
hakan
Bisiklet
Trek
Ne kadar saçma bir tartışma var ortalıkta... insanlar ANKARA'da yaptıkları bisiklet turlarının fotoğraflarını paylaşırken adab-ı muaşeret tanımlarına uymayan iki tane insan evladı biz ANKARA'yı sevmiyoruz diye araya girip girip duruyor... burası Ankara'yı sevmeyenler forumu değil ki be kardeşim...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Sen gel forumun en gereksiz üyesinden gereksiz paylaşım diye üyeye hakaret edip kışkırt, doğal olarak fevri hareket etmesini sağlayan mesaj atmış ol, o üye de sana fevri cevap verince tartışmayı sürdür, sonra gel suç sende değil de sana izin veren yöneticilerde diye veryansın et. Senin gibi gereksiz diyerek halâ hakaret ediyorsun ama farkında bile değilsin. Gereksiz bulduğun mesajı şikayet edersin veya o içeriği paylaşan kişi madem "gereksiz", engel tuşuna basıp engellersin. Ortalığı bulandırarak bir yere varamazsın. Aranızda kişisel mesele varsa, bunu özelden halledebilirsiniz. İnsanlar sizin dalaşınıza maruz kalmak zorunda değiller. Rahatlamak isteyenler engel butonunu kullansınlar. Basın engeli geçin görmeyin bunları kafanız rahat olsun. Bu arada Ankara güzeldir. En son 1999 yılında gelmiştim. Elbette oralarda çok şey değişmiştir. Buradan bütün Ankara'ya selam.

Edit: Diğer mesajlar silinmiştir. Bu da uyarı mahiyetinde kalsın diye bırakıyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
...hasretim nazlıdır ankara.
dumanlı havayı kurt sevsin
asfalttan yürüsün aralık,
sevmem, netameli aydır.
bir başka ama bilemem
bir kaçıncı bahara kalmıştır vuslat
kalbim, bu zulümlü sevda,
kar altındadır.

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Tepki
2.470
İsim
Burak
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Ankarayı da Ankaranın insanını da seviyoruz. Seviyorum. Selamlar tüm dostlarıma, uzak kardeşlerime...

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.652
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Şeffaf

Biz de seni seviyoruz. Bir daha ki Ankara ziyaretinde muhakkak bir araya gelelim.

danceros

Forum Demirbaşı
Tepki
1.009
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
Pazar günü tura sabah baZı sebeplerden katılamadım fakat öğleden sonra tek başıma çıktığım turda neredeyse 3000km2 lik. Bu güzel şehrimizde 3 grup arkadaşımla ve birçok bisikletliyle karşılaştım/selamlaştık. Ankara bisikletli için muhteşem bir şehir

Dosyalar

drsalihsert

Aktif Üye
Tepki
243
İsim
Salih Sert
Havalar ısınınca Ankara'nin her tarafında bisikletliler gün yüzüne çıktı ne güzel :) hepinize imreniyorum ama bisikletim yok :kötü::kötü:

• Beğen
Tepkiler: OrhanOzkaya

Snr U

Forum Demirbaşı
Tepki
1.230
Bisiklet
Mosso
@drsalihsert
Hocam heves varsa nasipte olur :) isteyin yeter :)

drsalihsert

Aktif Üye
Tepki
243
İsim
Salih Sert
@Snr U

Bu yıl dugunum var ondan sonra düze cikabilirsem yıllar sonra tekrar bir bisikletim olur inşallah tekrar :)

• Beğen
Tepkiler: OrhanOzkaya

BurakMehmet

Daimi Üye
Tepki
529
İsim
Burak Mehmet
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@drsalihsert
hakkınızda hayırlısı olsun Rabbim tamamına erdirsin..
(link)

ama şu çift benim idolüm.. geziye çıktıklarından beri takip ediyorum. ve inanılmaz akıllıca bir iş yaptılar... konu illa gezmek değil ama düğüne harcanan paralar gerçekten afaki..
Şuan ki aklım olsa ben düğün yapmazdım. ( eşiminde düşüncesi aynı olduğu için rahat konuşuyorum.)

drsalihsert

Aktif Üye
Tepki
243
İsim
Salih Sert
@BurakMehmet

Müstakbel eşim de böyle haberlere, bu şekilde dünyayı gezmeye çıkanlara hayran ilerde biz de yapabilsek keşke diyoruz ama mahalle baskısı mi diyelim ne diyelim düğün olmadan olmuyor bizim evlilik :) :)

Düğüne de iyi para harcıyoruz şu an ama yine de böyle dünyayı gezmeye çıkma hayalimizi canlı tutuyoruz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@drsalihsert
sayın hocam düğünden sonraya kalırsanız kara güne kalırsınız benden söylemesi. bence borcunuz daha bir katmerli olsun ama bisiklet düğünden önce olsun:) şimdiden mutluluklar