Ankara

Scudo
Tepki
0
Simdilik uzaklara acilmiyorum gunluk olarak beni yormayacak sekilde egzersizlere basladim. Simdilik Demet bolgesinde kucuk turlar atiyorum. Ama ilerde daha uzun gezi ve turlara da cikmak isterim acukcasi. Iste boyle.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dodurgalı_06

Forum Bağımlısı
Tepki
1.170
İsim
Mustafa Erdoğan
Bisiklet
Kron
Başlığı görünce dedim :

"Var mıymış".

Hayatında bisiklet parkı görmeyen biri

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
ben bisikletimi böyle yerlere kilitlemem zaten gördüğüm kadarıyla market bisikleti harıcı kilitelyen de yok. Biraz lüks olur belki ama bi oda yapıp bisikletleri oraya koyabiliriz her bisikletçiye de bir anahtar verirler?
ama tabi lüks kzımayın fazla :)

mack_sin

Üye
Tepki
34
İsim
emin faruk ekren
Bisiklet
Corratec
Dün macunköy tarafından da geçtin mi? :D sanki seni gördüm. bende yeni başladım. ama 3 haftada 1 ankarada oldum için pek bu dönem kulanamıyorum. :D

Tepki
11
Bisiklet
Salcano
Ankarada keyifli turlara katılmak isteyenler CAG Çarşamba Akşamı Gezintileri grubuna katıla bilirler.Bu grup her çarşamba akşamı saat 8de kızılay kurtuluş kolejde buluşuyor.Bunun dışında hafta sonları katılımcı sayısına göre uzun turlara çıkıyorlar.Bazen başka grupla birleşiyorlar daha fazla kişi olup işin zevki 2 katına çıkıyor :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Anıttepede halka açık spor kompleksi var arkadaşlar şu havuzun yanındaki koşu falan yapılan yer. Orada bisiklet park yeri vardı girişte sağda hemen. Ama artık yok. Büfe yapmışlar. Bisikletleri herhangi bir demire bagliyoruz bilginiz olsun. Aslında çok kuytu yerdi bisikletler için, insan cekiniyordu. Iyi mi oldu dicem ama iş görüyordu yinede. Keşke yenisini yapsalardi.

musaataseven

Çankırı-Ankara
Tepki
269
İsim
Musa Ataseven
Bisiklet
Carraro
Var mı haha böyle bir tur düşünen? Uygun bir zamanda gerçekleştirebiliriz.

A.l.t...

Daimi Üye
Tepki
367
İsim
BUHARİ A.
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ankaradamı ikamet ediyosunuz hocam? Bende mayıs ayında Kocaeli ne gitmeyi düşünüyorum bizim oğlan üniversitede okuyor ona bi sürpriz yapmayı düşünüyorum dilerseniz sizide beklerim...

Tepki
38
İsim
Muhammet Çelik
Bisiklet
Carraro
Merhabalar,

Ben Muhammet, 28 yaşındayım, aranıza Ankara Eryaman'dan katılmaktayım. Allah nasip ederse ilk bisikletimi alacağım. Forumda ki konuma bilgi sahibi abilerim, ablalarım, kardeşlerim yorumlarını bırakırlarsa çok memnun olurum :)

Konu Linki : (link)

Teşekkürler.

Tepki
38
İsim
Muhammet Çelik
Bisiklet
Carraro
@Ahmet Bilge Kaan AKIN yok yanlış atmadım hocam. Yeni üye olduğum için sanırım açmış olduğum konu incelenip öyle yayınlanacak.

Konu Durumu : Genel görünüme açılmadan önce denetim için bekliyor.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@muhammetcelik
Hocam ana konu surasi, buraya yazin isterseniz sorunuzu. Cok fazla ayni sekilde bisiklet sorusu oldugundan konu genellikle acilmiyor.
(link)

Tepki
14
İsim
Erdal
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar Ankarada tur ve etkinliklere katılıyor musunuz;? Ben özellikler BGB İLE bir Eymir yapmak isterim.

Tepki
14
İsim
Erdal
Bisiklet
Salcano
Bisiklet Gönül Birliği başlarında Mustafa Hoca var hemen hemen her hafta kısa turlar düzenliyorlar.
>Ayrıca grupta performans ekibi var.

• Beğen
Tepkiler: Işıklar Gazisi