Ankara

Ahmet Bilge Kaan AKIN

Yağmur Getiren
Başlık
25
Tepki
6.102
İsim
Ahmet Bilge Kaan AKIN
Bisiklet
b'Twin
@muhammetcelik
Hocam linki yanlis atmissiniz sanirim, konu bulunamadi diyor tiklayinca :)

Başlık
1
Tepki
42
İsim
Muhammet Çelik
Bisiklet
Carraro
@Ahmet Bilge Kaan AKIN yok yanlış atmadım hocam. Yeni üye olduğum için sanırım açmış olduğum konu incelenip öyle yayınlanacak.

Konu Durumu : Genel görünüme açılmadan önce denetim için bekliyor.

Ahmet Bilge Kaan AKIN

Yağmur Getiren
Başlık
25
Tepki
6.102
İsim
Ahmet Bilge Kaan AKIN
Bisiklet
b'Twin
@muhammetcelik
Hocam ana konu surasi, buraya yazin isterseniz sorunuzu. Cok fazla ayni sekilde bisiklet sorusu oldugundan konu genellikle acilmiyor.
Bisiklet Önerisi (ana konu)

Başlık
2
Tepki
56
İsim
Erdal
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar Ankarada tur ve etkinliklere katılıyor musunuz;? Ben özellikler BGB İLE bir Eymir yapmak isterim.

Başlık
2
Tepki
56
İsim
Erdal
Bisiklet
Salcano
Bisiklet Gönül Birliği başlarında Mustafa Hoca var hemen hemen her hafta kısa turlar düzenliyorlar.
>Ayrıca grupta performans ekibi var.

Tepkiler: Işıklar Gazisi

honeybadger

Forum Demirbaşı
Başlık
5
Tepki
620
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Sedona
@MuhasebeAnkara
@Işıklar Gazisi
Facebooktan grubu takip edebilirsiniz mumkun olduğunca bende katılıyorum mustafa hocaya on numara insandır

Tepkiler: MuhasebeAnkara
Başlık
2
Tepki
56
İsim
Erdal
Bisiklet
Salcano
Bende face de takip ediyorum katılmak kısmet olmadı enkısa zamanda düşünüyorum inş.

Owlknife

Forum Bağımlısı
Başlık
13
Tepki
393
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@Ali Mustafa bende uzun tura gitmek istiyorum abidosda üyeyim ama çarşamba akşamı hiç gitmedim whatsapp grubu falan varmıı?

turac000

Daimi Üye
Başlık
9
Tepki
158
Bugün bisiklete binmek için uygun bir hava var mı sizce ? Ne giyip çıkmalıyız dışarı ? Bugün Ankara baya soğuk gibi

Owlknife

Forum Bağımlısı
Başlık
13
Tepki
393
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
ayın 25indeki Çnakkale turuna gidecek varmı? ben düşünüyorum otobüsle gideceğim

Cemil Dada

para todos todo nada para nosotros
Başlık
1
Tepki
974
İsim
Cemil Dada
Bisiklet
Cube
@turac000
Evet vardı, kısa bir yağmur dışında her şey çok elverişliydi. Serinlik nedeniyle çok fazla terlemedim de. Üzerimde teri dışarı atan bir sweat ve bir rüzgar kesici vardı yalnızca.
Pamuklu kıyafetler terletir ve soğuğu daha fazla hissedersiniz.

Başlık
30
Tepki
1.713
Zaman aşımına uğramış bir soru, ama yine de genel bilgilendirme niteliğinde cevaplayayım. Belki ileride birileri bu güzergahı kullanmak ister ;)

Geçen ağustos ayında 233 kmlik Polatlı-Yunak-Polatlı turunu yol bisikletiyle icra ettim. Mesafesi değil ama yol zemini ve güzergah boyunca tesis eksikliği bakımından beni en zorlayan turlardan biri oldu. Polatlı-Yunak arası inanılmaz ıssız bir yol. Tam manasıyla Anadolu bozkırının göbeğinde yapayalnız pedal çeviriyorsunuz. İki matara suyla yola çıkmıştım ama "illaki bir istasyon vardır yol üzerinde oradan takviye ederim diyerek" gidişte pek idareli kullanmadım suyumu en yakın benzin istasyonunun 80. kmde olduğunu bilmeyerekten :kötü: Gittiğimde yol zemini de çok kötüydü 80. kmye kadar. Bu bölümde yol yapım çalışmaları vardı birkaç km sırf taşların üzerinden devam etmek zorunda kaldım. Çalışmalar bittiyse asfalt kalitesi düzelmiş olabilir şimdi. 80.kmden Yunak'a kadar yaklaşık 37 km yolda asfalt kalitesi daha iyiydi ama yine ıssız bir yoldu. Yunak'a vardığımda beni son derece samimi bir misafirperverlikle karşılayan şehir esnafı olmasa belki dönüş için yeterli enerjiyi kendimde bulamayabilirdim :harika:

Neil deGrasse Tyson

I wonder if heaven got a bikepark
Başlık
7
Tepki
588
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
@Halilibrahim Tamamdır hocam, aksilik olmaz ise ağustos gibi Türkiyeye dönmüş olurum.Gerçi aksilik olupta burada kalmam işime gelir ama neyse :koptum:Şuan bulunduğum şehirde 1-2 orman buldum ama dümdüz şehir mübarek, tırmanış yapacak yer yok geçen ormanda 2 saat civarı turladım toplam tırmanış 300 metre yoktur bile :eek: ama orman içinde güzel basit bir parkur kurmuşlar, pump track,atlama rampaları,virajlara yatarak girmek için eğim falan vermişler oralarda takılıyorum.Onun dışında ücretsiz bir bikepark var, görsellere Lublin bike park yazınca fotoğraflarına ulaşabilirsiniz teknik geliştirme açısından faydalı olacak antrenmanlar yapılabilir.Şuanda kapalı, açılış tarihini dört gözle bekliyorum.
İzlemek isterseniz orman içindeki bahsettiğim parkur aşağıdaki videoda var, daha önce atlama rampası tecrübem olmadığı için basit olanları ile başladım,bu hafta biraz daha yüksek rampaları denemeyi düşünüyorum

Tepkiler: Halilibrahim

Neil deGrasse Tyson

I wonder if heaven got a bikepark
Başlık
7
Tepki
588
İsim
Mehmet Ç.
Bisiklet
Canyon
buraya Erasmus ile geldim vize bitince kış kış diyorlar :koptum:

Tepkiler: Halilibrahim

bytayyar

Üye
Başlık
0
Tepki
5
İsim
Tayyar
Bisiklet
Kron
@MuhasebeAnkara Arkadaşlar merhaba, Çocukluğumdan beridir binmiyorum bisiklete. Sporu hayatımda az çok hep tuttum. Geçen haftasonu Kron TX 1000 HD şehir - tur bisikleti alarak hobiye ilk adımı attım. Şu an size ayak uydurabilir miyim bilmiyorum, henüz tam iyileşmemiş bir baldır sakatlığımda bulunuyor. Ama fırsat buldukça binip kondisyonumu yükseltmek istiyorum. Ev, çocuk ve iş sebebiyle zamanlama sorunu yaşamam da muhtemel. Şimdilik planım (tabi havalar da biraz daha düzelince) hafta içi iki akşam 1`er saat , hafta sonu da 1-2 saat arası sürüş.

Bu arada ben de mali müşavirim ama pek mesleğimi yapamıyorum. Yaş 38.

Sağlıkla kalın.

Tepkiler: MuhasebeAnkara
Yukarı Alt