Ankara

Adil

Aktif Üye
Tepki
113
@frustrated

arabayla izin vermezler sanırım ama bisiklete kim ne desin :) girilebilir pek tabiki...

• Beğen
Tepkiler: frustrated
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
var taşocağına çık jandarmaya devam etme tırmanmaya devam et uzun, dik ve güzel bir iniş var. artı baraka spor salonu tabir edilen spor salonunun oradaki halı saha nın arkasındaki koruluğun içindeki single trek şahane. karakursunlara paralel dere yatağını izlayan single trek de güzel. fenlisesi kapısının girişindeki patikalarda. kısacası odtü arazisi şahane. ama tek girmeyin. köpekti düşmekti falan filan gerek yok.

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Arkadaşlar yukarda Ender hoca'nın verdiği patikaya bir alternatif veriyorum. Biraz daha uzun ve ekstrem bişeyler isteyenler için.

"S" harfi başlama noktası ve ilk kırmızıya kadar nerdeyse hep tırmanış diyebilirim. Yeşil renkli kısımlar düz ve geniş yolları temsil ediyor ve genelde pek iniş yok. Turuncu renk fazla heyacanlı olmayan dar inişler, kırmızı ise bizim meşhur ölüm vadisi oluyor:) Ankaralı MTB cilerin kendilerini sınadığı yer :) Başındaki dik inişe çok dikkat ama!!!

http://www.takipnet.com/olcu/odtu_rota.jpg

engin kızılcan

Daimi Üye
Tepki
260
İsim
Engin Kızılcan
Bisiklet
Lapierre
Ne zaman, nerede gezmek istiyorsun? Daha açık olmalısın

Yarın Sabah Guvenparkta birkaç bisiklet grubu olacak orda, saat 9da gezebilirsin

engin kızılcan

Daimi Üye
Tepki
260
İsim
Engin Kızılcan
Bisiklet
Lapierre
Perşembe akşamlarına gelebilirsin o zaman, Perşembe saat 8'de Güvenpark'ta buluşuyor bisikletçiler. Murat Yumrutaş'a sorarsan (fosforlu yeleği var, arkasında Bisiklet Derneği yazıyor) sana bu konuda çok yardımcı olabilir.

Tepki
0
bende yeni aldım bisikletimi.8 yıl sonra ilk defa bisiklete bindim ve dışkpıdan sincana geldim , aşağı yukarı 30km herhalde.uzun turlara çıkmak ve ankaralı bisikletçilerle turlamak istiyorum...

engin kızılcan

Daimi Üye
Tepki
260
İsim
Engin Kızılcan
Bisiklet
Lapierre
Benim bildiğim öyle bir sorun yok, bi sürü tur yapıldı Eymir'e bir sürü insanla gittik geldik, kart falan görmedim ben :D

Tepki
0
bu yazıyı okuyunca anılarım depreşti. sene 95 trtnin yanından ormana dalıp 4 5 arkadas castellolarımızla yardırıp eymire giderdik. ormanın içinde turlu turlu yollar var. o toprak yokus gerçekten efsaneydi . yakında alıcam bisiklet o gunlerdeki hazzı tekrar yasamak istiorum . bisikletin b sinden anlamıorum. biraz araştırdım whistle miwok 1053 d yada 1052 d alcam bakalım parayı denkleştirince.