Ankara

gulhanoglu

Üye
Tepki
1
İsim
Hakan G.
Bisiklet
b'Twin
Herkese merhaba, foruma yeni katıldım, Ankara'da yaşıyorum, Öğretmenim. riverside 120 model ikinci el bir bisikletle başladık bu serüvene sizden öğrenecek cok seyim var :)

• Beğen
Tepkiler: Cocu
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Zoraki ankaralıyım. Bisiklete başlayalı 26 ankaraya başlayalı 25 yıl oldu. Okuyalım diye geldik dönemedik izmire. Mühendisim ama teknisyenlik yapıyorum. Yalnız bisiklete binenlerdenim. Genelde, ayrancıdan ümitköy köprüsüne gider gelirim ara ara. Bu forumda çok özel insanlar tanıdım. İyi ki varlar.

Cyanide

Daimi Üye
Tepki
404
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mehmet Metin Levent Yolda her zaman yalnız binenlerden olmak tehlikeli olabilir ağabey, Allah korusun ufak bir sağlık probleminde yanınızda birinin olması gerek. Sağlıkla daha nice 26'lar olsun ins.

@gulhanoglu hoşgeldiniz, keyifli pedallar.

• Beğen
Tepkiler: gulhanoglu ve Cocu

danceros

Forum Demirbaşı
Tepki
1.009
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
35 yıllık Ankaralıyım, hiç bilmediğim yerleri Bisiklet sayesinde keşfettim ve keşfediyoruz. Ankarada mükemmel bisiklet rotaları var yeterki iste, yaz kış dinleme arabanı garajda bırak ve pedalla. ihtiyacın olan sadece mevsime göre kıyafet, İlk pedaldan sonra zaten bağımlı olacaksın :)

spoiler gibi oldu biraz idare edin ;)

Grubumuz Facebook Linki;
(link)
(link)
(link)[/URL]
(link)

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@danceros hocam Polatlı tarafında yol güzergahında köpek vs varmı :) zaman uyuşmazlığı dan tur gruplarına katılamıyorum tek çıkacam yolları da pek bilmiyorum gerçi orada ki Şehitlik anıtına gitmeyi düşünüyorum da

uslsy

Marstan Katılan İlk Vejetaryen Üye
Tepki
2.653
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@can akıncılar

Ara ara oluyor. Bisikletten indiginiz zaman birşey olmaz. Uzun yollarda partnerli olmak iyidir. O yolda cok fazla lastik patlar. Yaniniza yedekler ve/veya tamir kiti, pompa, levye almayi unutmayin.

danceros

Forum Demirbaşı
Tepki
1.009
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
@can akıncılar polatlı gidiş-geliş sorunsuz, köpeksiz. @uslsy arkadaşımın dediklerini dikkate alın ve bunlara ek olarak sadece dikkat etmeniz gereken dönüşte temelli göleti geçince ilk yokuşta sağdaki evden köpek fırlıyor, zararsız köpektir ama dalgınlığınıza gelir, dengeniz bozulup düşürebilir. onun haricinde yol süper problem yok.

uslsy

Tepki
2.653
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ankara Bisiklet Grubu olarak dün, 3.toplu akşam muhabbeti buluşmamızı yaptık. Gruba yeni katılmış arkadaşlarımız da vardı. Hoşgeldiniz.

İşleri sebebi ile gelemeyen arkadaşlarımızı da bir sonrakinde görebilmek ve aynı sıcaklığı, samimiyeti her dem korumak dileği ile...

Düzenlediğimiz orta/uzun veya antreman/gezi sürüşlerimize katılmak isteyenler forumdan veya instagramdan özel mesaj atarak katılım isteğinde bulunabilirler.

Akşamdan bir iki kareyi aşağıya ekliyorum. Diğer fotolar için instagram profilimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Bisiklet Grubu Instagram: (link)

Tepki
208
İsim
nusret emre yılmaz
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisikletin spordan başka bir amacı da dostluk, muhabbet, sosyallik. Grup olarak iyi bir frekans yakaladık. Bisiklet turlarımız gibi akşam buluşmalarımız da keyifli geçiyor. Muhabbetimiz daim olsun.

uslsy

Tepki
2.653
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Herkese selamlar.. Hava buzzzz.. Garminden Buz Rozeti geldi herkese.. Bize fark eder mi? Tabiki etmez. Ankara Bisiklet Grubu olarak yine yollardaydık bugün.

Bugün, 25 Kasım 2018 pazar günü sabah saatlerinde başladığımız sürüşümüzün çoğunluğunda hava eksi değerlerdeydi. Optimumdan başlayıp Kazan daki kavurmacılardan birine kadar gidip Optimuma geri dönerek sonlanan ~80kmlik turumuzda 8kişiydik ve hava genellikle-3 dolaylarındaydı. Önceden de dediğimiz gibi eksi havaya rağmen birlikte olmak her zaman ki gibi sürüşten daha kıymetli ve güzeldi.

Güzel dostluklar pekişiyor uzun yollarda...

Düzenlediğimiz orta/uzun veya diğer günlerdeki antreman/gezi sürüşlerimize katılmak isteyenler forumdan veya instagramdan özel mesaj atarak katılım isteğinde bulunabilirler demek isterdim ama grup kararı ile Mayıs 2019'a kadar gruba alımlar durdurulmuştur. :D

Bugünkü sürüşün strava kaydına ve iki fotosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz;

(link)

• Ankara Bisiklet Grubu Instagram: (link)
  • Ankara Bisiklet Grubu Facebook: (link)