Ankara ulus konya sokakta bisikletim çalındı.

Yavuz S.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.419
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun demekten başka bişi gelmiyor elimden l.. Genede hayırlara vesile olsun..

Scudo

hcikler

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Carraro
Çok geçmiş olsun hocam
Acisini bilirim benim de Almanya'dan akrabaların getirdiği bisikletin calinmisti hem de kilitli halde
Umarım en kısa sürede bulursun ya da daha iyisini yerine koymak nasip olur

oktay3833

Daimi Üye
Tepki
277
İsim
oktay
Gecmis olsun hocam.Sahibindene felan bakin belki satisa koymuslardir

Soner Kanar

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
Geçmiş olsun....Ne diyeyimki..Alana hayrı olmasın üstünden düşsün.....

nepantes

Üye
Tepki
21
İsim
HASAN
Bisiklet
Salcano
Çok geçmiş olsun. Tez zamanda kavuşmanızı diliyorum

kemken

Aktif Üye
Tepki
62
@Yavuz SOYLU @hcikler @oktay3833 @Soner Kanar @nepantes iyi dilekleriniz için sağolun bir aylık maaşımızı olunca iyisi olsun diye veriyoruz ahlak yoksunu bir adam alıp gidiyor benim hatamsa kilitlememek arkadaşlar bu hataya siz düşmeyin ben yandım siz yanmayın. sahibindene baktım ilan yok bir müddet bakmaya devam edeceğim

• Beğen
Tepkiler: Yavuz S.

A. Harun

Aktif Üye
Tepki
9
İsim
Harun
Bisiklet
Giant
Yarın erkenden cebeci pazarı ve itfaiye meydanına gidebilirseniz çok iyi olur. Geçmiş olsun.

Soner Kanar

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
Valla ben bir tane çalıntı bisikleti Face üzerinden buldum..Sahibine ilettim....oda geri aldı ama bisiklet az bulunan akılda kalandı....Wilier karbon yoldu....inşallah sizde bulursunuz..Ben bisikletlerimi evde saklıyorum..Dışardaşehir içinde bisikleti boşta bırakmıyorum..Uzun yol yaptıgım içim şehirler arası yollarda benzincilerde kapı önüne koyuyorum her yer kamera dolu oluyor....Hatta uzun turlarda bisikleti otelde odaya sokuyorum.. :)

kemken

Aktif Üye
Tepki
62
@A. Harun evet hocam yarın sabah cebecide ve itfaiyedeki bitpazarına gideceğim
@Soner Kanar hocam bende eve koyuyordum ama basiretim bağlandı sanki

oktay3833

Daimi Üye
Tepki
277
İsim
oktay
Hocam 2.el bisiklet alan yerlere gidin bakın kamera kayitlari felan elbet vardir

malemsteen

Aktif Üye
Tepki
87
İsim
Mesut
Bisiklet
Diğer
Yahu çalıyorlar bariz bu olay var ama işte bilmediğinizden değilde bir an boş bulunmadan dolayı gitmiş. Bu işleri genelde şebekesi var burdan çalıyor Sakarya'da satıyor kocaelinden çalıyor Konya da satıyor. Itfaiye ve Cebeci kapalı otoparka gitmekte fayda olabilir.
Ben bir ara kendimce bir proje yapmıştım. Bu bit pazarlarını gezip ve çalıntı olduğuna emin olduğum bisikletleri kendim satın alıp forumlarda duyurup işte fatura vb gibi seri numarası gibi kanıtla gelene aldığım paraya vermeyi planladım. Ama daha ilk turda hırsız gibi muamele görüp rezil edilince vazgeçtim.

kemken

Aktif Üye
Tepki
62
@oktay3833 hocam ankarada 10 larca yer vardır ama sanırım bu bisikleti çalan mahluk değerinden bihaberdir gider 300-400 liraya satmaya kalkar bu bisikleti bu fiyata (değerini bildiği halde) alan adam ayrı bir vaka..
@malemsteen bisikleti satın alıp aynı fiyata satma uygulanabilir gibi gelmedi bana ama lütfen resmime dikkatli bakın olurya sizde ankaradasınız belki görürsünüz. selenin altında yeşil M.T harfleri var. çalan adam bunu görmez silmez bence. imkanınız olur görürseniz 155 e haber verirsiniz..
bu arada bulmama yardımcı olana ödül versem forumda işe yaramaz çünkü forumdakiler yardım duygusuyla bu işe bakar

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
çok geçmiş olsun @kemken . forumda bulunan bisiklet haberlerini de çok okuduk, umarım sizden de en kısa zamanda güzel bir haber alırız...

(ben eskiden ulus'ta çalışıyordum. o zamanlar işe hafta içi değil, hafta sonu bisikletle gidiyordum... bizim güvenlik dışarı bağlamama izin vermezdi. burası ulus, içeri koy derlerdi -- çok abartılı ve saçma gelirdi ama, içeri koyardım... meğer haklılarmış :S )

kemken

Aktif Üye
Tepki
62
@CandanC sağolun candan hanım. işe bisikletle gidenler konusunun sadece takipçisi olacağız bir müddet. geçen perşembe sınavınızmı vardı? inş. iyi geçmiştir

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
çok beklemeyin ama @kemken bey... bulundu bulundu... yani umarım en kısa zamanda bulunur tabi de, olur da bulunmazsa, alıverin çok beklemeden bi bisiklet daha... kaçırmayın yaz sezonunu, yazık olur.

(teşekkür ederim... aslıda iyi geçti de, gelecek ortalama içime sinmedi... o yüzden cevap kağıtlarından birini iptal ettim, bütünleme sınavına da gireceğim :) )

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Son 3 senedir Ankarada yaşamıyorum eğer halâ aynı yerde kuruluyorsa pazar günleri yani bu sabah Kazım Karabekirin arkasında pazar kuruluyor orada scott görmüşlüğüm bile var, zamanınız olursa bir bakın isterseniz, yalnız nerede olursa olsun görseniz bile kendiniz hiç müdahil olmadan polisi bekleyin.

Dünya bizim etrafımızda olan sevdiklerimiz kadar iyi bir yer değil maalesef, (askeree eğitim çavuşuyken 25 kuruşluk eti cin'i vermedi diye hayalarına botla tekme atan yaratık gören biri olarak söylüyorum) Dünya malı bulunsa iyi olur elbet lakin vardır herşeyde bir hayır, tekrarlanmaması dileğiyle , geçmiş olsun

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
satış sitelerini devlet bir incelese. Faturasız bir ürün satılmasa. Bu çalma oranları düşer.

Geçmiş olsun , bisikletin seri numarasını yazarsanız faydalı olur , adam seleyi söküp atar oje moje kalmaz siler.

ama seri numarayı sökemez atamaz. Anca siler. Silinik bir seri noyuda gider polise şikayet edersin hayırdır birader derler sanırım.

Seri numarası önemli.

• Beğen
Tepkiler: orthomike

Tolstoy

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Muhammet A.
Bisiklet
Kron
Çok geçmiş olsun. Çok üzüldüm.

kemken

Aktif Üye
Tepki
62
@Kara Kartal @E.E @Tolstoy Sağolun arkadaşlar ilk mesajıma seri no bilgisini ekledim. bu gece rüyamda hep bisikletimi aradım o kadar üzüldüğümü bilmiyordum ama çok üzülmüşüm arkadaşlar. ve mesele para meselesi değil bisikletimi adeta gözümün önünde aldılar ilk mesajlarımda yazmıştım elektronikçi adamla konuşurken merdivenlerden bir ses duydum bu sesin bisikleti alırken çıkan ses olduğunu sonra anlıyorum.başımı sola çevirsem göreceğim müdahale edeceğim ama yapmadım 30 sn sonra bir baktım bisiklet yok. elektronikçiye - abi polise tam nokta tarif etmek için senin adresi vereyim bi kartını versen diyorum.- adam beni bu işe karıştırma diyor. yazıklar olsun. gittiğim karakolun güvenlik kamerası görüntülerini bile inceleyeceğine inanasım gelmiyor. inceleseler bile görüntü kaliteleri o kadar kötüydüki. başka dükkanı kamerasına baktığımda kendimi işhanına biskletle gelişimi gördüm ve sadece elbisemden tanıdım yüz seçmek çok zor.

• Beğen
Tepkiler: Tolstoy ve E.E