Ankara ulus konya sokakta bisikletim çalındı.

kemken

Aktif Üye
Tepki
62
@infazure hocam çok teşekkür ederim ayrıca sizede geçmiş olsun neler yaşadığınızı neler hissettiğinizi çok iyi biliyorum. maalesef bisikletim bulunmadı ve bulunacağınıda sanmıyorum. polise gitmek hiçbir yarar sağlamadı ancak çok zayıf bir ihtimal birgün olurda bisikletimi bir şekilde görürsem bisiklete sahip çıkmamı sağlayabilirbisikletim çalındı falanca karakola şikayette bulunmuştum diyebilirim ama bu çok zayıf ihtimal tabi. bisikletim çalındığından beri bu konuları daha yakından takip ediyorum benim olayda hırsızın yüzü belli değildi ama öyle olaylar varki hırsızın yüzü adeta biyometrik foto çekilirmiş gibi belli ancak ne fayda bisiklet hırsızlığını polislik bir olay gibi görülmüyor adeta. benim bisikletim bulunmadı ama sizinki en kısa zamanda bi şekilde çıkar inşaallah. inanın taksitlerini bile ödemedim demeniz beni çok üzdü. tekrar geçmiş olsun

@Kerem Özbayrak @sinemaperdesi bisikletim çalındığı ilk zamanlarda ankaradaki bisikletli arkadaşlara çok güvenmiştim benim bisiklettenbelki ankarada 10 tane yoktur hele benimki gibi orjinalinden farklı olarak arka aktarıcı altus olan lastikleri (link) olan ikinci bir bisiklet yoktur ama ankaralı bisikletlilerin yüzde kaçı forumdadır forumdakilerin yüzde kaçı bu konuyu okumuştur çok azı....

• Beğen
Tepkiler: sinemaperdesi
Scudo

nbacıshaquılle

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Emre
Bisiklet
Sedona
1.5 sene önce evet tam 1.5 sene önce mağazada telefonum çalındı 1000 tl değerinde çalanların yüzü belliydi ama polisten hiç ses çıkmadı ta ki geçen aya kadar benim telefonu sirkecide bir telefoncuya getiriyor ama çalan kişi değil başkası el değiştirmiş bunun da yüzü kabak gibi belli telefoncu telaşlanıyor korkuyor polisi aramıyor bizi arıyor haliyle telefon uçtu ama şöyle bir detay var telefonda benim hesabım ve telefonu bul uygulaması vardı uygulamanın özelliği ise cihazın yerini görebiliyordum ama şarj bitiriyor diye kapamıştım(artık hep açık) ancak uygulamanın başka özelliği de telefonu kitleme idi bastım kitledim telefonu artık telefonu açamıyorlar format dahi atsalar ilk açılış ekranında benim hesabımı ve şifreyi istiyor ne oldu yani hem çalanın işine yaramadı hem günaha girdiler haram olsun asla affetmem hem beni zarara soktular.