Ankara - Temelli Gölü Tur (Her Cumartesi/Pazar)

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@hakan baba

Saol Hakan abi :)
İlk antremanım değildi o yüzden birazcık zorlamamda sakınca görmedim açıkcası :) Ama zamanla çok daha iyi olacak inş.

kademeli oalrak artıracağım zaten bu ay içinde 170-180km yapmayı planlıyorum 23 nisan günü.. Ondan sonra da mayıs içinde 200kmyi aşıp 300 km için hazırlık yapıcam :) Spd ayakkabıda alırsam performans olarak daha iyi olacağım inş.

Saol herşey için..

• Beğen
Tepkiler: hkn

Al_adam

Üye
Tepki
61
Merhabalar,

Benim içinde yorucu oldu ama istediğim bir tur oldu. Keşke zaman kısıtım olmasaydı Temelli'ye kadar gidip gelebilseydim. Belki Polatlı'daki şehitleri de ziyaret ederim bir ara kendimi hazır hissedince. Artık kısmet.

Evet talihsizlikler (benim lastik ve Berkay'ın cebinin pili) yaşadık. Bir dahaki sefere yaşamamak dileğiyle.

Dün biraz kondisyon düşüklüğü yaşadım ve etkisini yaşattım. Kusuruma bakma Berkay. :eek: 2 haftadır süremiyordum ve dün havanın sıcaklığı da etkiledi beni. Eve döndükten sonra epey süre kendimi halsiz hissettim.

Sağlıcakla ve esen kalın.

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@Al_adam

Önemli değil abicim:) Geç kaldığımız için ve belirli tempoyu tutturmak istediğim için; gaza getirmek adına söledim öle yoldayken:) Yoksa zaman sorunu olmasaydı sallana sallana gelirdik:)

Telefonun bataryasıda 20 liraya patladı bana :(:rolleyes:
(yaklaşık 70km hızla giderken çantamdan düştü yere kapaklarını tuş takımını ve telefonun kendisini buldum ama bataryayı bulamadım :( Fırlanıp gitmiş.. )
Neyse olacağı varmış napalım :)