Ankara Merkez; Haydi Gelsin Herkes!(8 Nisan Eymir Gezisi)

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
ayyyyy. fotolara baktıkça çoştum kevser... yahu bir birlikte binemedik dememin yanısıra, grubu tebrik eden içsel sesime de kulak verdim.böylesine bir gezi, böylesineköfteler, böylesine limon sıkışı yok bu memlekette:) çünkü kimsenin etrafında böyle keyifli bir bisiklet ordusu yok...

hepinizi canı gönülden kutlarım:) eline sağlık hikaye için kevserserim benim:)

Scudo

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Vay vay vay yine süper bir gezi ile karşı karşıyayız. :p Başta Kevser olmak üzere diğer Ankara'lı ev sahiplerine çok teşekkürler. Yurdun dört bir yanından gelen bisiklet sever dostları 4 başı mamur ağırlamışlar. Geziye iştirak eden herkese buradan saygı ve selamlarımı gönderiyorum. Bu arada İstanbul grubunun bisikletsever hanımefedilerini de Kevser'i Mercimekli köfteler bakımından örnek almaya davet ediyorum.:D Daha siftahımız yok yaw. Tamam size de hak verdim o kadar adama köfte möfte yetmez.:D

Sevgiler

MFG(+)

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Muhteşem bir geziydi valla ben çoookkkk eğlendimmm...

Eee tabi Serkanın Berkayın Gökhanın ve Bülentin gelmesiyle dahada bir harika oldu :D

Artık ayakları alıştı her hafta bekleriz :D ama yeni arkadaşlarda gelsin olmaz böle bakın her geldiğinizde kewsere mercimek köfte yaptırırız oy oy oy :D

Walla kaç haftadır söylüyodukta yaptıramıyorduk :( gelmeniz iyi oldu ama bu sefer gelenler taşır banane öldüm yaw :)

Bisikletçileri arttırmalıyız gelin ankaraya gelin :D

Kewser eymirde gezeken bişey duymuş. Biz bisikletle giderken küçük bir kız 4 tekerlekli :) bisikletini sürerken babasına dönüp baba bende kask (kask diye başka bişey söylemiş kaskı ima etmiş ama neydi unuttum :D) istiyorum demiş. Harika bişi bu ya :)

Bakın sizleride ankaraya bekliyoruz gelin haa :)

Boşverin deniz kenarını göre göre bıkmadınız mı gelin ankaraya göl etrafını gezelim gelin beaa :D

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
@enderkaptan

Ender abi gaziden çıkıp kızılay kolej üzerinden geçip imrahor vadisinden doğru gittik... (imrahoru doğrumu yazdım bilmiom :) )

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Serkan
Burak
Ataruh
İsmail Ağıllı
Gökhan
Erci
Berkay
Derya k.
Ender Abi
Göksel
H.Can Demirel
Kenan Yavuz
Erk
Ergün
Fırat Abi
Önder
Çağatay
Ender Kaplan
İdris
Banu
Fatih
Mesut

Arkadaşlar ve sevgili büyüklerim değerli yorumlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Sizleri de her zaman bekleriz, biliyorsunuz!..

(Kısıtlı vaktimden dolayı ayrı ayrı cvp yazamıyorum kusuruma bakmayın. Hepsini okuduğumdan emin olabilirsiniz.;) )

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@KevSerSeri
Kevser'e katılıyorum. Bu aralar daha sıkı çalışıyorum. Malum proje çalışmaları. Ramak kaldı.
Hepinize tek tek teşekkürlerimi sunarım. Zaman ayırıp okuduğunuz için çok çok sağolsun..

Sevgiler...

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
arkadaşlar 10 numarasınız bravo.bu herhalde bisiklet forum şenliği öncesi bi prova:)ellerinise ayaklarınıza sağlık hepinizi kutluyorum.
bu haftasonu ki rotayı sabırsızlıkla bekliyorum çünkü 20-25 km lik patikalardan zorlu ve kırıcı bi dh party bizi bekliyor ve bu işi hardtrail'lar ile yapçaz:eek:
bize bol şans dileyin
ve bizi izlemeye dewam edin:)

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
101
COK GUZEL GEZİYDİ... işallah tekrar hep birlikte aramızda yeni insanları görmekle birlikde tekrar geziler düzenleriz...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Dostlar yüreklerinize saglık.Eşsiz ve bir o kadar da görkemli bir geziyle Ankara'yı taçlandırmışsınız.
Her bölgede ki gezilerimize bölge katılımcısının dışında komşu iller boyutuyla değerli dostlarımızın katılımları neticesinde seyirlerimiz daha bir anlam,daha bir paylaşımlı geçiyor.
Büyüyen,daha soluklu ve bütünleşen bir Aile olma yolunda olmak inanılmaz güzel.
Tekrar tekrar siz güzel insanların yüreklerine saglık olsun diyorum.
Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Güzel yorumun için teşekkürler Can abi bizlerde aynı temenniler içerisindeyiz...umarım hepimiz bir gün hep beraber pedallarız...