Ankara Bisiklet Grubu

Greystone

Aktif Üye
Başlık
4
Tepki
111
İsim
bekir
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Paylaşımlarınızı ve etkinliklerinizi imrenerek takip ettim. Tebrik ediyorum. Henüz bu denli uzun mesafeler için yeterince kondisyonum olmadığını düşünüyorum ama en kısa sürede bu eksikliği giderim dahil olmak iterim sizlere. Her ne kadar nasıl haberdar olabileceğimi bilmesem de :)
kondisyon hikaye sadece yokuşlarda zorlanırsın biraz 1 km yürüdüğün yorulduğu yolda 10 km bisikletle gidersin
bu arkadaşlar tura çıktıkları gün beni gördü imzamdaki dağ bisikleti bildiğin terlikle 25 km yol yaptım sallana sallana bol yokuş çıkarak 2 saatden az sürdüki bisiklet 20 kilo vardır

YusufAsaf

Üye
Başlık
1
Tepki
4
İsim
Yusuf Alperen
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aslında haklısınız Bekir bey yalnız bacakta bol parçalı kırıklı bir kazadan sonra birazda bacağı toplayayım öyle yollara düşeyim daha isabetli olur diye düşündüm :) Bu günlerde denemeler yapıyorum gece geç saatlerde şehir içi 20-25 km yokuşlu denemeler ile özgüveni kazanmaya çalışıyorum demiş olayım o halde.

Greystone

Aktif Üye
Başlık
4
Tepki
111
İsim
bekir
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Aslında haklısınız Bekir bey yalnız bacakta bol parçalı kırıklı bir kazadan sonra birazda bacağı toplayayım öyle yollara düşeyim daha isabetli olur diye düşündüm :) Bu günlerde denemeler yapıyorum gece geç saatlerde şehir içi 20-25 km yokuşlu denemeler ile özgüveni kazanmaya çalışıyorum demiş olayım o halde.
geçmiş olsun bende benzer bir durum atlattım kondisyonu takma kafaya

• Beğen
Tepkiler: YusufAsaf

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Başlık
15
Tepki
2.890
İsim
Ömer Uslusoy
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
Paylaşımlarınızı ve etkinliklerinizi imrenerek takip ettim. Tebrik ediyorum. Henüz bu denli uzun mesafeler için yeterince kondisyonum olmadığını düşünüyorum ama en kısa sürede bu eksikliği giderim dahil olmak iterim sizlere. Her ne kadar nasıl haberdar olabileceğimi bilmesem de :)
Merhaba. Instagramdan da yazdınız. Oradan cevaplıyorum sorularınızı.

YusufAsaf

Üye
Başlık
1
Tepki
4
İsim
Yusuf Alperen
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Teşekkür ediyorum ilginize söylediklerinizi dikkate alıyorum.

Yukarı Alt