Ankara Bisiklet Grubu

Pagajakh

Üye
Başlık
0
Tepki
42
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gruba dahil olduğum sıralarda logo değişti, açıkçası çok beğenmiştim o gün. Ama @danceros abinin yapmış olduğunu anlamamıştım. Hazır kalıplardan yapıldığını düşünmüştüm. Gerçeği öğrenmem uzun sürmedi.

Eline koluna sağlık abi. Forma tasarımlarını da merakla bekliyoruz. ;)

Tepkiler: uslsy ve danceros

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Başlık
14
Tepki
2.728
İsim
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
Logo konusundaki tartışmalar nihayete erdiyse Mehmet'e emeklerinden dolayı tekrar teşekkür edip güzel bir duyuru yapalım.

Bildiğiniz gibi sezon hızla yaklaşıyor. Grup olarak Mayıs ayından önce alım yapmama kararı almıştık lakin son fikirleşmemizden sonra, sezonda gruba adapte olmuş arkadaşlarla sürebilmek adına yavaş yavaş grubu yeni katılımlara açma konusunda fikir birliğine vardık.

Evet arkadaşlar, Ankara Bisiklet Grubu "Önce Dostluk, Muhabbet" mottosuyla yeni dostlar edinip onlarla pedallamak istiyor.

Gruba katılım için buradan özel mesaj ile veya
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.
instagram adresimizden özel mesaj ile bize ulaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere. :hhhhhh:

Son düzenleme:

danceros

Daimi Üye
Başlık
4
Tepki
1.013
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
çok güzel haber :hhhhhh:

Tepkiler: Cocu

paloschi06

Üye
Başlık
0
Tepki
6
İsim
Ali Y.
Bisiklet
Scott
Kalabalık turlar daha keyifli ooacak eminim...

Tepkiler: Cocu

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Başlık
16
Tepki
1.735
İsim
Burak
Bisiklet
Carraro
Logo konusundaki tartışmalar nihayete erdiyse Mehmet'e emeklerinden dolayı tekrar teşekkür edip güzel bir duyuru yapalım.

Bildiğiniz gibi sezon hızla yaklaşıyor. Grup olarak Mayıs ayından önce alım yapmama kararı almıştık lakin son fikirleşmemizden sonra sezonda gruba adapte olmuş arkadaşlarla sürebilmek için yavaş yavaş alımlara başlama konusunda fikir birliğine vardık.

Evet arkadaşlar, Ankara Bisiklet Grubu "Önce Dostluk, Muhabbet" mottosuyla yeni dostlar edinip onlarla pedallamak istiyor.

Gruba katılım için buradan özel mesaj ile veya
instagram adresimizden özel mesaj ile bize ulaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere. :hhhhhh:
Dün, Lütfi bey ile kulaklarını çınlattık. Yaklaşık 1 haftadır Ankara'dayım. Çıktığınız maceralı başlangıcınızda muvaffakiyetler, dostluk ve başarılar dilerim.

Tepkiler: Cyanide ve uslsy

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Başlık
14
Tepki
2.728
İsim
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant
Dün, Lütfi bey ile kulaklarını çınlattık. Yaklaşık 1 haftadır Ankara'dayım. Çıktığınız maceralı başlangıcınızda muvaffakiyetler, dostluk ve başarılar dilerim.
Ooo... Selamlar Lütfi abiye. Bir kahveye beklerdim. Ugra vaktin olursa.

Tepkiler: Şeffaf

Şeffaf

Forum Bağımlısı
Başlık
16
Tepki
1.735
İsim
Burak
Bisiklet
Carraro
Ooo... Selamlar Lütfi abiye. Bir kahveye beklerdim. Ugra vaktin olursa.
Teşekkürler dostum, içmiş kadar oldum :) Bu gece döneceğim artık. Bizim yöreye işiniz düşerse her zaman bekleriz.

2 gün önce Etimesgut tarafında yol bisikleti süren iki kişilik bir grup gördüm. Belki tanırsınız.

Bir kaç gün önceki Erdoğanlar Bisiklet ziyaretime dair bir yazı paylaşmıştım forumda. Belki göz atmak istersiniz. ..
Bir Ankara güncesi ve Erdoğanlar Bisiklet

Selamlar...

Tepkiler: Cyanide

uslsy

Marstan Katılan İlk Üye
Başlık
14
Tepki
2.728
İsim
Ömer Uslusoy
Bisiklet
Giant
Herkese selamlar..

Ankara Bisiklet Grubu olarak bugün, zaman imkanları doğrultusunda kısa (45kmlik Gölbaşı) ve uzun (75kmlik Kazan turu) olmak üzere eş zamanlı iki ayrı tur düzenledik. İkisine de katılım tatmin ediciydi. Sezon öncesi bu denli katılım olması keyif verici. Sezonda güzel sürüşlere... 🤗

Evet havalar hala soğuk lakin doğru kıyafet seçimi ile çok rahat sürüş yapılabilir. Sezon yaklaşırken yavaş yavaş ısınan havalarla birlikte sürüşlere de katılımların artması dileği ile... :)

Güzel dostluklar pekişiyor uzun yollarda...

Katılım Bilgisi: Düzenlediğimiz orta/uzun, antreman/gezi sürüşlerimize katılmak isteyenler forumdan veya instagramda özel mesaj atarak katılım isteğinde bulunabilirler.

Ankara Bisiklet Grubu Instagram:

Bugünkü sürüşlerimize ait birkaç foto ve Strava kayıtlarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Sevgilerimizle...

KISA TUR:

UZUN TUR:

Hatta @danceros sezon geliyor diye o zaman dans demiş bile nickine yakışır bir şekilde.

WhatsApp Video 2019-02-04 at 16.07.01.mp4 dosyayı görüntüle

Yukarı Alt