Android bisiklet uygulamaları

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
(link) uygulamasını görünce androidde neler varmış diye bakınca böyle bir konu açayım dedim.

Bike Repair Tutorial (link)

Gear Inch Calc (link)

Bike Gear Calculator : (link)

BikeComputer : (link)

Offline olarak baya beyeniliyormuş.

Runtastic Road Bike : (link)

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir çok uygulama var Strava, Runtastic ve Endomondo basit, sade uygulama sevenler için ideal.

Tolga ibili

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Salcano
merhaba arkadaslar varmı böyle bildiginiz güzel uygulama internet vb. gerektirmeyen

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Hiç kullanmadım, bilmiyorum. Eminim ki; akşama bir sürü cevap alırsınız. Forumda bayağı kullanan arkadaş var çünkü, biliyorum. Ancak internet gerekli olabilir diye de düşünmeden edemiyorum kendimi :)

OpethiaN

Üye
Tepki
61
İsim
Muharrem
Bisiklet
Salcano
Çevrimdışı harita kullanan program olarak aratırsan bulabilirsin. Runtastic isimli programın çevrimdışı harita seçeneği var. Dilersen bunu deneyebilirsin.

Taner James

Forum Bağımlısı
Tepki
1.180
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

gibi mi?

OpethiaN

Üye
Tepki
61
İsim
Muharrem
Bisiklet
Salcano
Ekran görüntüsü şu şekilde. Altta ortada çevrimdışı harita seçeneği var. Açıkçası hiç kullanmadım ama işini görür diye düşünüyorum. http://images.tapatalk-cdn.com/15/05/15/db38a6874f513eb190a14f77c6d596f8.jpg

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
Rota bulmak için endomono ve wikiloc güzel

Fahrrad

Aktif Üye
Tepki
154
İsim
Necmettin Cinar
Bisiklet
Diğer
Naviki ve komoot ikisinide tavsiye edebilirim

Aly

Üye
Tepki
94
İsim
Aly
Bisiklet
Kron
Otomatik durdurma özelliği olmazsa olmaz. Bu yüzden sport tracker en iyisi bence. Birde endomondo

Javerno

Üye
Tepki
41
İsim
Berkan
Runtastic kullanıcıları pro sürüm ile free sürüm arasında birkaç özellik kısıtlaması var.İnternette küçük bir arama ile pro sürümün apk download linkini bulabilirler, andorid için geçerli. Otomatik durdurma özelliğinde runtasticde başarılı

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
@Javerno
Fiyatı yüksek değil apk ile upraşmaya değmez

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Mennan

Amaninbow

Üye
Tepki
35
İsim
Murat Kapçak
Bisiklet
b'Twin
Wikiloc ta olusturdugun bir rotayi fotograflar dahil stravaya aktarabiliyorsunuz. Madem stravaya aktaracagim neden wikiloc kullanayim derseniz. Stravada anlik hiz yok, ancak wikilocta var. Ote yandan biri sizin rotanizin civarina bir rota eklemisse email le bilgilendiriliyorsunuz...

nsblt37

Üye
Tepki
0
İsim
Enes balta
Bisiklet
Kron
Arkadaslar run keeper kullanabilirsiniz bana arkadaşım tavsiye etti internet bağlantısı gerekmiyor yanlizca gps gerekiyor özellikle bisiklet için ideal bir uygulama diğer aktivitelerinizide gerceklestirebilirsiniz.

Yakuli

Üye
Tepki
0
İsim
Yakup
Dün aldığım bisikletimle bugün ilk defa Sarıyer-Yeniköy arası gidip geldim sahilden.Bir heves strava da yükledim telefona yüklemez olaydım.Zaten sürüş esnasında sağımdan solumdan bisikletler vızır vızır geçmesinden bir şüphelendim.Neyse efendim eve gelince bir bakayım dedim segmentlerde ne yapmışım.Hani fazla bir beklentimde yoktu ama her segmentte sondan 2.-3. ya da sonuncu olmuşum.Biraz utanmadım değil,arkadaş program resmen sen bu güzergahın yüzkarasısın diye bağırıyor :D Bir de sonlara doğru elim ağrımaya başladı acaba yanlış bir pozisyonda mı sürüyorum nedir.Seleyi,topuğumla pedala bastığımda bacağım dik olacak şekilde ayarladım.

Hasankaran

Aktif Üye
Tepki
386
İsim
Hasan karan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
selamlar stravadan tüm datamı download ettim yedek olarak toplu bir şekilde log olarak yükleyebileceğim uygulama önerisi olan var mı?

strava ücretsiz kullanıyorum hala da kullanacağım lakin bir yedek pro olsun diye düşünüyorum
bende hala ücretsiz sürüm kullanmama ragmen segmentler vs görünüyor belki elevate app kullanıyorum ondandır bilemedim
isteğim yedek bir app ile tüm logs kayıtları tutulsun önerisi olan
komoot
mapmyride
endomondo
runtastic by adidas gibi gibi

relieve'de toplu import yapabildim ama o da bence video oluşturma app :D

sprinTürk

Üye
Tepki
18
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar ben uzun zamandır bisiklet programları bakıyorum anladığım kadarıyla strava runtastic ve endomondo en meşhur uygulamalar fakat benim amacım hızımı göstersin anlik ortalama Max olarak ücretsiz olsun yeter var mı öneriniz