'' anadolu performans yeni sistem ,ayda bir ağır tur.''

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ozan serbest kadıköy pedalada takılabilir bizede bizim için hava hoş....

Scudo
Tepki
80
Durumum aynı. koşullar program yapmaya izin vermiyor. evdeki duruma göre belki yarın akşam salı grubuna katılırım.
Teklifsiz katılım bence de doğru olan yöntem.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@muradcaglidil

murat başımızın üstünde yerin var.....salı grubu kaynarcaya gidiyor ve dönüyor ışıklarda bazen kırmızıya kalmamak için hızlı basıyorlar, dönüşte bu durum arkadan gelen için handikap olmakta ,gruba yetişmek isteyen biri kaza yapabilir...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet hayırlı uğurlu olsun kartepe çalışmaları
teknik detaylar.......
bıçan dere -130 km 160 a eş değer
şile 145 km - 180 e eşdeğer toplam
eşdeğerleri alırsak 340 km iki pazar toplamı yalnız 16 eylül 30 eylül arası 2 hafta var bu 2 haftada formdan düşmeyiz herhalde şurda 7 yıldır seledeyiz......bu foruma 2009 da girdim ama 2005 de başladım aktif çalışmalara ...kartepe 260 ama 300 e eşdeğer olacak............herkez 260 hesaplıyor 260 gideceğini zannediyor kazın ayağı öyle değil 18 km rampa hemde 9 eğim kaç km düz yol eder bunların hesabı ayrıca rampada kaybedilen kalorinin km hesapları var onun içindirki ne diyoruz sonra yav arkadaş ben 260 değil daha fazla gittim sanki ,,,memleketin her tarafı düz yol değil ............
7 ekimede çekebilirim kartepeyi ,,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bahtiyar...şimdi giysilerimiz biraz yakın olursa şık olur siyah ağırlık basacak alt olarak sana bi adet siyah bisiklet pantolon lazım .

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
@Kudret Kurtcebe
maddi duruma göre ilerde bakarız bıçkıdereyi bi yapalım bu arada hava durumu nasıl pazar günü

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
pazar 30 derece 30 km rüzgar kuzey doğu...

Pazar
http://icons-ak.wxug.com/i/c/k/partlycloudy.gifParçalı Bulutlu. Yüksek: 30C. Rüzgar Hızı: 5-30 KM/S. Rüzgar Yönü: KD.

Pazar Gecesi
http://icons-ak.wxug.com/i/c/k/nt_mostlycloudy.gifParçalı Bulutlu. Düşük: 21C. Rüzgar Hızı: 30-40 KM/S. Rüzgar Yönü: KD.

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
biz iyiyiz sen nasılsın iskender

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@turanza

iskenderrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 14 ekimde olay var erkan ile bahtiyar henüz beklemede bu sefer erkan ile rüzgara karşı iyi bir kalkan vazifesi yaparak değişmeli olarak 60 km boyunca durmadan geleceğiz bu pazar zati daha zoru olacak ilk 60 km de durmadan gidilecek bıçkıdere antremanında ilk 60 km de 6-7 -10 -19 eğimler süratle alınacak haziranda yapıldı 27.7 ortalama tempom tabi rampada değil 8 ile çıktım rampaları sona doğru gelen rampalar alındı bura daha zor, topçulardan suadiye mesafesinde ciddi tırmanışlar çok fazla yok, var ama kısa az, evet suadiyeye bu sefer doğru yerden tiktik değirmen yolundan saparak geleceğiz tam 60 km eskihisara gelmek için 44 km basacağız senin anlayacağın 104 km sonra o suadiye parkında buluşacağız saat 09.00 da topçulardan çıkar isek 60 km yi pedal sürerek tempolu durmadan 2 saat 30 dakikada ulaşmamız lazım o günki şartlar rüzgarın durumu önemli ...suadiye çıkış ve maşukiye iniş senle ayrılacağız sonra biz derbentten izmite doğru ordan dil ovası ve gebze 260 km dir bizim durumumuz, bu bir savaş...kartepenin diğer adı..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
gelsin bakalım bıçan dere.....sonra 23 eylüle bakarız boş duracak halimiz yok bu aylar iyi ekimdede boş durmayız kasım gelecek sonra kış geliyor ...bu sene gene çetin bi kış olursa yatma olacak gibi ...her neyse 30 eylül şile ve ulupelit rampaları dönüşte ..ekim programı 14 ekim kartepe -rube olur ya da erkan ne derse ona göre hareket olur 7 ekime kartepe o.k derse erkan harekete geçeriz 30 eylül şileden sonra 7 ekim kartepe olur..14 ekim ,21 ekim,28 ekime ağır turlar artık olmaz bıçkıdere ve şile olmaz..............nisan ayına bakacağız 2013 e.. kışın kuru soğuklarda ele alırız bıçan dereyi..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
programlar.....

16 eylül bıçkıdere...
23 eylül ??????????????
30 eylül şile
7 ekim ?????????????
14 ekim kartepe,,,,,,
21 ekim ?????????????????
28 ekim ?????????????????

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
bıçkıdereyi yapalım ondan sonra diğer turlara bakarız

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bahtiyar közen

dakik adamsın bahtiyar hiç sektirme yapmadan saat 10.00 da tak burdasın ve 16.00 da tak gene burdasın forum göçerse orta kanal....

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
tamam abi ikinci kanala geçeriz göçerse

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bahtiyar közen

bahtiyar erkana söyle kartepe topiğine uğrasın burayada şimdi 239 km ye düştü etap daha kısaltma oldu yukardan kuzeyden yol 5 km fark ediyor üstelik kuzey yolunda çok kamyon var..ama aynı yerden inersek ve dönersek,239 km de kalıyoruz en akla yakın olanı bu ,ben suadiyeden dönerken 2 inci gidişimde hiç trafik görmedim ,evet güneyden kartepe otel ve güneyden dönüş..

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
dilovasında çok kamyon var dönüşü aynı yoldan yapın

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bahtiyar közen

evet bahtiyar güney yolundan iki kez dönmüştüm suadiye topçular arası kamyon pek fazla yok ama kuzey yolu öğlen sonrası trafik açısından riskli izmitten sonra dar yollar var...

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
yollar dar ve tehlikeli araba ayarlarsam gelebilirim yada iskenderi kandırmak lazım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bahtiyar közen

evet 28 ekim topiğinede yazdım olur aslında sana 192 km ye patlar...araç ile seni gölcükte bekler dönüştede gölcüğe seni bırakır....sen istersen bizi beklersin dönüşte ya da gidersin gidiştede önce siz varacaksınız araç ile suadiyeye isterseniz beklersiniz bizi ya da tırmanırsınız...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.