Amoebam,Hussarım İşte "rağmen"

Snaqe

Daimi Üye
Tepki
154
Uzun bi bekleyişten sonra sonunda bisikletime kavuştum, aslında parçaları bi üst seviye istiyordum ama olmadı bu haliyle bi süre kullandıktan sonra upgrade ederim artık:) , Bisikleti ailemin karşıtlığına rağmen aldığım için adını "rağmen" koyuyorum :D

İşte fotoğrafları

http://daemon.888.googlepages.com/SS851874.jpg

http://daemon.888.googlepages.com/SS851875.jpg

Bisikleti koyacak başka yer olmadığı için apartman girişine koymak zorundayım sanırım bu şekilde orda güvende zaten apartman kapısı sürekli kapalı üstüne birde örtü dikicem gelen geçen kurcalamasın ve tozlanmasın diye o zaman tamamiyle güvende olucak

http://daemon.888.googlepages.com/SS851876.jpg

Bu arada gaziosmanpaşada ki eser bisiklete teşekkür ediyorum bisikleti çok çabuk ulaştırdığı için

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Güle güle iyi günlerde kullan.
Senin adına çok sevindim. İnsanın çok istediği bir şeye kavuşması çok hoş. Hele bu bir bisiklet olursa daha da süper.

Ailenle arandaki "rağmen" olayı da tatlıya bağlanır umarım. :)

Ali Niyazi Duman

Daimi Üye
Tepki
79
gülegüle kullanın çok güzel bisiklet

bence şuan için tek eksiği o elcikler mahvediyolar insanın elini bence hiç vakit kaybetmeden değiştirin

Kir-pi

Forum Bağımlısı
Tepki
229
Bisiklet
Cube
Çok güzel bisiklet güle güle kullanın bir önerimde kilidini değiştir yoksa kadron çok çabuk çizilir.

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
İstediğin bisikletine kavuşmana çok sevindim inşallah bisikleti aldıktan sonra çok fazla bi kısıtlama getirmemişlerdir kullanmana...
Kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın inşallah

Snaqe

Daimi Üye
Tepki
154
Eldivende kullanıyorum ama değiştirmeyi bende düşündüm daha süngerimsi bişiler alırım

yarın sirkeciye km saati ve kask almaya gidicem onuda aradan çıkartırım artık

başka eksiğim var mı diye düşünüyorum. Eldiven,suluk,pompa,yedek iç lastik, yama seti, bunları aldım. Yarında kask km saati ve flaşör aldımmıdı tamam heralde :)

Zinciri alel acele nalburdan aldım etrafını bantlıcam ya da yeni bi kilit alırım

Öneriniz ve mesajlarınız için teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: ramazanzerey

brol

Forum Demirbaşı
Tepki
487
İsim
BİROL
Bisiklet
Merida
hayırlı olsun kardeş,çok güzel görünüyor...
kazasız keyifli sürüşler dilerim...

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@Snaqe

:eek:

Öncelikle bisikletin hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim.

Fakat bisikleti koyabileceğin daha güvenli bir yer bulmalısın.Apartman girişi nihayetinde, mutlaka açık kalacaktır kapı. Allah göstermesin üzücü bir durumla karşılaşmayasın. Ben yaşadım çünkü o yüzden. En güvenlisi evin içine sokmak, gerçi ailen karşıymış ama. Neyse, tavsiyem apartman girişinde tutmaman o güzel bisikleti.Ayağından pedal eksik olmasın..

Faith

Üye
Tepki
43
Yeni bisikletin hayırlı olsun arkadaşım. Hafta başında bende bir Amoeba Hussar topladım Henüz fotoğraf çekemediğim için foruma resim koymadım Gerçi şimdiden kirlettim bisikleti ama zaten dağ bisikleti de çamurlu olur :D

Ama önerim bisikletini apartman boşluğuna bırakma bizim kapı da kapalı oluyo ama ben 5. kata çıkarıp balkona alıyorum hergün sende öyle yapsan iyi olur

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
bence o bisiklet orada sağlam durmaz,bu arada hussardaki xcm ile borladaki xcm farklımı(mesela borlada sertlik var lock-out yok,kron xc1000'in xcmsinde kilit de var)demek istediğim hussarın xcmsi kronunkindenmi borlaninkindenmi.
bisikletin hayırlı olsun bu arada.kilitliyecek daha biryer bulduğunda hemen apartmandan al bisikleti derim(bizim apartmana göre:D)

Snaqe

Daimi Üye
Tepki
154
koyacak başka yerim yok balkonumuz olsa balkona koyucam o da yok :(

bizim kata duvara asmayı düşünüyorum,

şimdi rahat edemem ben ya korku düştü içime:/ bir an önce duvara asma aparatını flan hallediyim :(

blaxisss

Aktif Üye
Tepki
227
güle güle kullan. bi senedir kullanıyorum tık demedi. sağlamlığı konusunda garanti verebilirim...
bi de çok yakışıklı..
gücünü merak ediyosan nelere kadir olduğunu buradan görebilirsin.. ;)
(link)

hayırlı olsun tekrardan..

gültekin

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Ahmet Gültekin Gültepe
Bisiklet
Specialized
hayırlı olsun. Ben gene de apartman boşluğuna koyma derim. Mesela ben dışarıda yatarım ama bisikletimi içeri koyarım :D hıı unutmadan barend leri biraz daha indirirsen daha hoş bir görüntü orataya çıkar ve daha kullanışlı olur

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
güzel bisiklet hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin

• Beğen
Tepkiler: Snaqe