Amazon, Ebay kulaklık almak

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar merhaba.Günlük olarak normalde Beats'ın tour ve Solo 2 modellerini kullanıyordum müzik dinlemek için.Ancak tour pert'e çıktı.Solo 2'yi de sürekli çantasına koy, boynuna tak, kafaya tak sonra yamuk duruyor mu diye bak gibi şeylerden sıkıldım.Bu yüzden yeni bir kulaklık alacağım.Kulaklık earbud.Bilirisiniz kulağın içine koyduklarımızdan müzik dinlerken.90 dolar gibi bir fiyatı var.75 dolar'ı geçtiği için kdv öderim bu kesin.Kutusu da oldukça küçük.Merak ettiğim sizce başka ne öderim? Ya da tahminen, gümrüğe takılır mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :srnsml:

Scudo
Tepki
14
İsim
ingilteredensatinal
urunun fiyati paketin uzerinde herhangi bir yerde yaziyor ise %20 vergisini odemeniz gerekli.

paket kapiniza kadar gelir

baska ilave masraf cikmaz.

urunun tam ismini verebilir misiniz sakincasi yoksa

tesekkurler

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Detaylı mesajınız için teşekkür ederim.Ve ürün SONY MDR-XB90EX In-Ear EXTRA BASS diye geçiyor.Sadece Japonya'da satılıyormuş o yüzden ithal ürün diye geçiyor.

Aspirin

Aktif Üye
Tepki
198
İsim
Eyüp BOZKURT
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yurtdışı siteleri bizde ki bu vergi olayından haberdarlar sanırım,merlin den ürün almıştım müşteri mağdur olmasın diye kutu üzerine düşük fiyat yazmıştı adamlar ;) diğerlerini denemedim ama mesaj yazıp durumu belirtilerseniz anlayışla karşılarlar diye düşünüyorum