Amasya

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
amasya ve çevre iller(tokat,samsun,çorum....)hadi bisiklet turları yapalım yok mu kimse.arkdaşlar ben amasyda oturuyorum bisiklete meraklıyım ama sürecek arkadaşlar arıyorum.arkadaşlar gelin birlikte olup bir bisiklet turları yapalım nedersiniz?
lütfen mesajlarını yazın yok mu arkadaş kimse amasyadan yada çevre illerden varsa gelin konuşup buluşalım.bisiklete gönük verdiyseniz beklerim.amasyada yada başka illere doğru geziler yapabir.

Scudo
Tepki
16
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çevre il olarak ben ordudan katiliyorum:)

• Beğen
Tepkiler: ErkinS.
Tepki
164
İsim
Mahmut Abit
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
merhaba murat bey, merhaba arkadaşlar.. aslen konyalıyım. amasya ya yeni atandım harita mühendisiyim. bisiklete binmeyi çok seviyorum ama daha önce profesyonel olarak ilgilenmedim.. aktivitelerim kendi çapımdaydı. amasya'da gittiğim bi cafede isminizin fısıltılarını duymuştum murat bey.. :) satranç hocam söyledi sonra, "burada amasya'dan samsun'a gidip gelen bir bisikletçi var onunla tanışmalısın" diye. bi hafta sonu geldiğinizde sizinle tanışmayı çok isterim..

• Beğen

Emre A

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Salcano
çorum'dan ben.:D
selam . çorum da burda buluşsun xD

• Beğen
Tepki
164
İsim
Mahmut Abit
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bu sabah bi kafile gördüm 3 erkek 3 bayan samsun yolundan taşovaya doğru gidiyorlardı.. onları görünce bi garip oldum.. onlar bisikletleri üzerinde akıp giderken ben takım elbise ve boynumda kıravat ile iş yerine doğru gidiyordum.. imrendim doğrusu ama bizim de planlarımız var.. :) bu hafta sonu inşllh biz de ev arkadaşım ile beraber bi gezi düzenlemeyi düşünüyoruz.. hastane arkasından dağa tırmanıp vermiş köyüne ulaşmayı düşünüyoruz.. güzergahı google earth üzerinden belirledik.. çıkış zor olacak ama oradan inmesi... aaahhhhhh... işte bu bambaşka bi olay.. :D vermiş köyüne ulaştıktan sonra hazır gelmişken zeus tapınağına da gidelim diyoruz.. ama buna tam karar vermedik o günkü iştahımıza bıraktık.. :) katılmak isteyen arkadaşları bekleriz.. ;)

hatta güzergahımızı da ekleyelim.. :)

https://i.hizliresim.com/x0QPp9.png

merhaba.. aslen konyalıyım amasyaya atandım haita mühendisiyim.. bisikletim bianchi speed 4000 :) aktivitelere sadece hafta sonları katılabilirim..

merhaba.. yeşilırmak kenarında bianchi speed 4000 ile dolaşan birini görürsen bil ki o benim.. (arkasında da speed 1000 ile dolaşan birini görürsen o da ev arkadaşım olur.. :) )

konyalıyım, amasyaya atandım harita mühendisiyim bisikletim bianchi speed 4000 :)

Fatih T.

Aktif Üye
Tepki
127
Kardeşim sana kolay gelsin!. Amasya'lıyım İzmir'de yaşıyorum. Amasya'da bisiklet turları ıvırları zıvırları yoktur. Edindiğiniz arkadaş çevresiyle kendi çabalarınızla birşeyler yapabilirisiniz diye düşünüyorum. Yazın Amasyaya geçersem de forum yoluyla ulaşırım size :)

Tepki
164
İsim
Mahmut Abit
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
:) bugün bi kafile gördüm 3 erkek 3 bayan samsun yolundan taşovaya doğru gidiyorlardı.. nereliler, nereden geliyorlar bilmiyorum.. bi kaç defa böyle ufak kafileler görünce bugün yazayım dedim.. eğer varsa tanışalım diye.. :) ev arkadaşımda da speed 1000 var bu hafta sonu yapıcaz bişiler.. ilerde borabay gölüne gitmeyi falan düşünüyoruz.. yazın gelirseniz bekleriz.. :)

M Manus

Aktif Üye
Tepki
45
Bisiklet
Salcano
Bende geldim herkese merhabalar tekrar...

bkaan

Aktif Üye
Tepki
222
İsim
Fatih Göktürk
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Geçen yıl yaptığım samsun amasya yolculuğunu bu yıl yeniden tekrarlamak için sabırsızlanıyorum..sıcaklar bastırmadan plan yapmalı..
bisiklet üstünde 6,5 saat, toplamda ise 10 saat sürmüştü tek başıma..ekip olarak denemek istiyorum bir hafta sonu..düşünen var mı amasyayı ?

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
Karadeniz bisiklet turu kapsamında Samsundan geçeceğim pedaldaşlarla tanışmak isterim geldiğim gün.

bkaan

Aktif Üye
Tepki
222
İsim
Fatih Göktürk
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Mehmet samsun a yaklaşınca bilgi ver olur mu? Müsait olursam memnuniyetle ..

Tepki
164
İsim
Mahmut Abit
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
hepinize merhaba.. bir çok ilimize göre doğal güzellikleri fazlasıyla zengin olan amasya da bisiklet turları düzenleyen pedal sevdalıları olarak bir grup oluşturmaya karar verdik.. daha önce düzenlemiş olduğumuz vermiş, bağlarüstü, boğazköy, ziyaret gibi köylere düzenlenen küçük çaplı şehir içi turlarımızı biraz daha genişletmek istiyoruz.. bunun için grubumuzun yayılması ve gelişmesi adına katkıda bulunursanız seviniriz.. çevrenizde bisiklet turlarına katılmak isteyen amasyalı dostlarınızı lütfen bizden haberdar edin.. keyif dolu gezmeler diliyorum.. hepinize saygılar sevgiler..

Amasya Bisiklet Grubu

egesenkaya

Aktif Üye
Tepki
187
İsim
Ege
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Amasya Merzifon'dayım. Fakat tayinimiz çıktığından dolayı çok kalamayacağım. 2022 yılını burada geçireceğim. Sürmek isteyenler varsa iletişime geçebilirler

• Beğen
Tepkiler: amasseia