Amasya

lezgin

Üye
Tepki
1
samsundaki gruba nasıl katılmam mümkün bana bilgi verebilirmisiniz teşekkürler

Scudo

Togur

Üye
Tepki
1
selam kılıçreis çok hoş bir girişim bende samsunluyum ama fatsada görev yapıyorum yapılacak hertürlü etkinliğe severek katılmak isterim bol pedallı günler

atakum55

Üye
Tepki
0
sevgili bilgisayar ögretmeni sizinle tanışmak büyük zevk olurdu.ayrıca sitenizde güzel olmuş:)))

Tepki
10
MERHABA arkadaşlar Samsun'da ciddi bir şekilde bisiklet sporunun yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla çalışmalara başlıyoruz. Bisiklet sevenler derneğinin de desteğini tam anlamıyla alarak bu işe başlıyoruz. Samsun'da bisiklet sporuna gönül veren tüm arkadaşlarımı bizimle birlikte çalışmaya davet ediyorum. Bisiklet sevenler derneği Samsun temsilciliğini alarak yolumuza koyulduk. (link) adlı sitetimiz yenilenme aşamasında, bu sitemiz üzerinden de benimle iletişim kurabilirsiniz. Yakın zamanda Samsun'da tanışma toplantısı düzenleyeceğiz, Bisiklet tutkunu herkesi çalışmalarımıza katılmaya gönülden davet ediyorum. Email adresim: tariktorun@gmail.com

track2647

Üye
Tepki
0
Slm ArkadaŞlar Ben Arvİnİn ArdanuÇ İlÇesİnde Oturuyorum BulunduĞum BÖlge CoĞrafİ Bakimdan DaĞ BİskletÇİlİĞİne Çok ElverİŞlİ BugÜn TÜrkİye Bİsİklet Fedarsyonu Üyesİ Emre Beyle GÖrÜŞtÜm Artvİndede Bazi YariŞlar DÜzenlenmesİnİ İstedİm Bu Konu Hakkinda Sİte YÖnetİcİlerİyle GÖrÜŞeceĞİnİ SÖyledİ İnŞallah İlerİde Artvİndede DaĞ Bİsİkletİ Gezİlerrİ Ve YariŞlari Yapilacak Sİzlerİde Aramizda GÖrmek İsterİz

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Amasya - Taşova - Yeşilyurt köyü . Bu yaz bisikletile ordayım .. Çoban köpekleri yemese turlıcam :D:D

KRONN05

Üye
Tepki
2
Slm Abİ Ben ErtaÇ Bu Gruba Dahİl Olmak İsterİm ÇÜnkİ Benİmde Artik Bİ Bİsİkletİm Var Pazar GÜnÜ Merzİfonda GÖrÜsmek Dİlegİyle Hoscakall?

• Beğen
Tepkiler: CRAGSMAN

yakup05

Üye
Tepki
2
Merhabalar Abİ Ben Yakup En Yakin Zamanda Kronn Xc1000 Aliyorum Ben Bİsİklet Almadan Biyere Gidiyim Demeyin Heeee:)

• Beğen
Tepkiler: CRAGSMAN

sukubi

Aktif Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben de samsunluyum fakat bursada yaşıyorum yaz aylarını samsunda geçiriyorum...Yazın samsun ve çevresindeki turlara katılabilirim.Bir de samsunda iyi bir bisikletçi göremedim ben bu konuda yardımcı olurmusunuz?

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
384
Murat abi ben de Merzifon'dayım.Sanırım Merzifon'da "CRAGSMAN" ve birkaç bisikletsever arkadaşımız daha var.Beraber pedallayacağınız zaman haberimiz olsun.Ben ve babam(cazz)da sizle pedallamaktan mutluluk duyarız:D

Murat abi bu akşam dilerseniz beraber pedallayabiliriz 22/05/07 merzifonda
Akşam 19:00 da şekerbankın önünden

KeŞoCaN

Üye
Tepki
3
reis samsundaki turlardan haberim olsun da Allah'dan bişe olmassa ölmez kalırsak acil işimiz çıkmazsa gelirim
SAYGILAR...

murat abi(reis) msn ni ekledim haberin olsun kesocan_92@hotmail.com benimki

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kılıc reıs bende samsunluyum o kadar yollarda gezıyorum ama bır turlu karsılasmak sızınle nasıp olmadı

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
valla can haklısın abi ben sizi goremiyom yollarda hiçbiz sık sık samsuna gıder gelırız ama yolda karsılasmadık hiç nasip diilmiş neyse artık gorusuruz

B

bıketeam55

Misafir
olurr kardess neden olmasın ben senleyımm samsunluyumm bıketeam55 caner adım bır an once tanısalımda gezerızz bısde sınopa gıdıoz arada bı samsunu alt ust ederıss atakum felann ıncesuu kafana goree

mehmet Aksoy

Forum Bağımlısı
Tepki
212
bende samsunluyum. 1999-2001 yılları arasında amasyada okuyordum. arkadaslarımla amasya-samsun arası mekık dokuyorduk bısıkletlerle. rakım 900 var hanı doruk. oradan sonra samsuna muthıs bır hızla gelıyorduk.
belkı sonra yıne gıderım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bu organizasyonu yapmamız lazım bizde samsunlu bisikletçileri olarak bu organizasyonu istioruz kılıç reis inş başarırsın:D

bisikletci55

Daimi Üye
Tepki
41
ewet murat abı bi tarıh ve yer belırleyelım ve bu tanışöayı gercekleştirelim

amasyali

Üye
Tepki
2
selam murat reis.satılık olan bisikletin fiyatını öğrenmek istiyorum beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.yardımlarınız için teşekküreder çalışmanızda başarılar dilerim saygılarımla. selam murat reis bende amasyalıyım istanbulda ikamet etmekteyim iyi bir bisiklet severim istanbulda uzun mesafeli bireysel olarak çok sık bisiklet ile geziyorum.amasya merzifonda bisiklet sever arkadaşların forumda olup olmadığına dahil bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden yardımlarınızdan dolayı teşekkürederim saygılarımla.

Tepki
10
yi günler

Bisikletliler derneği ve tema vakfı olarak küresel ısınmayla mücadele projelerinden olan Bisikletema çerçevesinde iki bisikletçi 9 Mart tarihinde İstanbul'dan yola çıkıp Avustralya'nın Sidney şehrine kadar pedal çevirecekler.

BisikleTEMA projesi, toplumu küresel ısınma konusunda harekete geçirmeyi ve Türkiye'de bisikletin bir ulaşım aracı olarak kullanılması için gerekli alt yapının oluşturulmasına önayak olmayı amaçlıyor. Bu iki bisikletli 24 mart günü Samsunda bizleri ziyaret edecekler.

BisikleTEMA projesi, toplumu küresel ısınma konusunda harekete geçirmeyi ve Türkiye'de bisikletin bir ulaşım aracı olarak kullanılması için gerekli alt yapının oluşturulmasına önayak olmayı amaçlıyor.

Bisikletliler derneği başkanı Murat Suyabatmaz şehrimizi ziyaret edecek ve Samsun'da bir bisiklet platformu oluşturarak Samsun'da bisiklet yollarının yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla temaslarda bulunacaktır. ( Murat Suyabatmaz bu gezi süresince sadece ilimizi ziyaret edecektir.

EKTE bisikletliler derneğinin bu etkinlik ile ilgili olarak hazırlamış olduğu basın bildirisini gönderiyorum.

SAMSUN'DAN TÜM BİSİKLETE BİNEN İLGİ DUYAN HERKESE EN KISA ZAMANDA ULAŞMAMIZ GEREKİYOR SİZLERDEN RİCAM YAKININIZDA BULUNAN DOSTLARINIZA ARKADAŞLARINIZA DUYURUYU YAPINIZ. ZAMANIMIZ KISITLI OLDUĞUNDAN DOLAYI BROŞÜRLERİN EN KISA ZAMANDA TÜM SAMSUNA ULAŞTIRILMASI GEREKMETE BİZLERE YARDIM EDEBİLECEK ARKADAŞLARIN BANA BİR ŞEKİLDE ULAŞMASI ÇOK İYİ OLACAKTIR.

HADİ SAMSUNDA BİRİLERİNİN BİSİKLETİ ÇOK SEVDİĞİNİ TÜM TÜRKİYEYE GÖSTERELİM.

BİSİKLETLİLER 22 MART TARİHİNDE SAMSUNDA OLACAKLAR. 23 MART GÜNÜ SAAT TAM OLARAK BERABER OLMAMAKLA BİRLİKTE. ETKİNLİKLER DÜZENLENECEK, SAHİL YOLUNDA HEP BERABER BİSİKLETLERİMİZLE TURLAYACAĞIZ.

TARIK TORUN
Bisikletliler Derneği Samsun Fahri Temsilcisi
Samsun Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayar Öğretmeni

05056565665
tariktorun@gmail.com

• Beğen
Tepkiler: MustafaOnderATiK