almanya'dan uygun fiyata yarış bisikleti getirmek

Tepki
0
Selam arkadaşlar,

şu an frankfurttayım ve gelecek ay istanbula dönerken burdan yarış bisikleti almak istiyorum. e-bay sitesine baktım. 150 eur'ya sıfır bisikletler var. çok güzel görünüyorlar. tabi konu hakkında pek bilgim olmadığı için şu an için gözüme güzel görünüyorlar. :)

forumdan okuyup öğrenmeye çalışıyorum. ancak bu süreci hızlandıracak bir arkadaş var mıdır? çünkü, çok vaktim kalmadı.

çok iyi bir şey aramıyorum. ama işin açıkçası 500eur dan fazla vermek istemiyorum. bana yardımcı olur musunuz? alman malı olması burası için fiyat avantajını getirir diye düşünüyorum.

teşekkür ederim,
ersin

Scudo

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
marka ve modelini söylerseniz bakarız nasıl olduğuna

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Radon'un modellerine bakabilirsiniz. Alman firması ve fiyatına göre gayet iyi donanım sunuyor bisikletlerinin üzerinde.

• Beğen
Tepkiler: Şerif Şentürk

Burçak Erbil

Forum Bağımlısı
Tepki
2.691
Bence 150 euroluk bisikleti getirmeye hiç uğraşmayın; bütçenizin elverdiği en iyi bisikletlere bakın derim. Bir de uçakla getirebileceğiniz koli için büyüklük sınırları vardır. Zaten bisikletlerin orjinal kutuları bu sınırlar içinde olması lazım ama yine de bunu geleceğiniz havayolu firmasına bir sorun; bisikleti ona göre paketletin.