aliexpresten alışveriş yapan ve look 986 kadroları bilen varmı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
markalı kadrolarda kalite kontrol daha ciddi bir şekilde yapılıyor. çünkü marka hatasını tazminle yükümlü. benim giant karbon xtc advanced sl kadrom çatladı, giant hiç nazlanmadan aynısını verdi. çakma ya da taklit kadrolarda tazmin sorunu olmadığı için ve kapitalizm gereği tek amaç para kazanmak olduğu için arada pazarcının çürük domatesi sıkıştırdığı gibi ayıplı malı verebilirler.. ucuzluğu yüzünden risk alınacaksa bence şöyle bir yok izlenmeli: kadro alınıp bisiklet toplandıktan sonra uzun bir süre temkinli bir şekilde kullanarak test edilmeli. sağlamlığına kanaat getirildikten sonra tepe tepe kullanmalı. sonuçta atla deve değil kendini kanıtlamış yüksek mühendislik sonucu bir kadro becerikli bir zanaatkar tarafından taklid edilebilir. yani şunu ifade etmek istiyorum ucuzcular sıfırdan güzel bir kadro tabiki yapamazlar. ama lider firmaların uğraşıp yaptıklarını orjinilinaline yakın imal edeblirler. tabi karbon hammadeninde envayi çeşidi var. t 800 t700 aramid.. sonuçta risk büyük ama işler yolunda giderse kazançta büyük

Scudo

Nail Acun

Forum Demirbaşı
Tepki
900
Bisiklet
Merida
Aliexpresten İnninal kart ile alışveriş yapabilmemiz mümkünmüdür ?

sedat saraç

Daimi Üye
Tepki
47
Bisiklet
Scott
denemen lazım yada sitenin en altına bak ödeme yolları kanalında gösterir geçen ödeme yöntemlerini

Tepki
103
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hocam bence bunu almayın ya da biraz bekleyin feedback'ler gelsin. çünkü adam fake hesaba benziyor hiç feedback yok. ben böyle bir satıcı daha görmüştüm bayağı bir ürün sattı aam hiçbirini göndermemiş. Feedbacklar o yöndeydi. Bu da 1 ay içinde olumsuzlarla dolar diye düşünüyorum. Satın alan var bayağı ama eline geçen yok.

Aşkın Şentürk

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Mosso
Çin de piyasa ucuz olduğu için , orjinal dediğimiz üründe sahte dediğimiz üründe Made in China :D Artık her şey Çin .

dadalife

Forum Demirbaşı
Tepki
79
İsim
ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Alınabilir.Hatta ileri zamanlarda düşünebilirim de fakat geliyorken kadro kırılır diye korkuyorum.