Alacağım bisiklette çok çizik var alınır mı ?

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
Ben bu kadroyu aldıktan sonra çatlatsam yada kırsam hata bende olsa. Scott markası bu kadroyu değiştirir mi ?

Bisiklette çok çizik var Ama fren olsun-çekiş sistemi-maşası gayet iyi sadece çizikler canımı sıkıyor sizce alınır mı ?

Dosyalar

Scudo

niyazi akarken

Daimi Üye
Tepki
181
Bisiklet
b'Twin
fiyatı iyiyse al bence. bayağı bi süre binicem dersen sende de çizilecektir. tabi çizik diye biraz daha ucuza al.

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.904
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kadronun garantiden islem gormesi icin faturali ilk sahibi olmaniz gerekiyor yanlis bilmiyorsam.
Kusur sadece ciziklerse, kadronun fiziksel yapisinda darbe vb. deformasyon yoksa ve uygun fiyatlıysa kacirmayin ;)
Siz kullanirkende cizilecek nasil olsa. Asiri cizildiginde boya kazitir yeniden boyatirsiniz. Ama Scott yazisini ancak stickerla koyabilirsiniz o durumda :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
bisiklette çizik olmaması için hep evde olması lazım hiç binmemelisin ki çizik olmasın.

en basiti rüzgar vs ile durduğu yerde yana düşer çizilir hemen. veya eve/balkona koyarken sağa sola sürtersin yine çizilir.

eskiden araba/bisiklet/telefon vs konusunda ben de çok hassastım ortalama bir türk gibi..bunlara takılmamam gerektiğini anlamam yıllarımı aldı ama öğrendim sonunda. misal geçenlerde çizikleri hayli fazla ikinci el bisiklet aldım, kadrodaki boya çıkmalarına takılmadım bile..gayet güzel biniyorum ve kendi yepyeni bisikletimi satıyorum. ama insanlar işte aırf ikinci el diye çekinceli davranıyor. benim bisikletin aynına fazladan 700-800 verip illa sıfır alacak insanlar. yani yargılamıyorum asla ama bu kadar tüketim toplumu olmaya gerek yok.

ezcümle dünya malı işte çizilse ne olur çizilmese ne olur. fiyatı uygunsa al gitsin.

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
Scott scale 70 2012 model 1300 ye anlaştık. bisiklet 1400 km kullanilmis

ersnpk

Daimi Üye
Tepki
516
İsim
Ersin
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Hüseyinsuna bence f/p açısından çok iyi biraz daha pazarlık payın bile olabilir bisikletin durumu açısından..bu donanımda bisikletleri araştır fiyatlar şu an dudak uçuklatıyo..çizikler göze hoş gelmio ama 1300 e bunu almakta bir yandan güzel olur

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Hüseyinsuna

İşte ben bunu anlayamıyorum. Cillop gibi scott u üstelik ful oğlu ful 1000 tl den sattık bakan olmadı. Cıncık gibiydi üzerinde değil çizik toz bile yoktu. Aranmamak gerekiyormuş demekki herkes kısmetini yer e inanmak gerekiyormuş.

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
@ERSN PK hocam bisikletin yanında shawlbe Marathon 1.50 takım lastik + kilitli pedal kaliperi ve ayakkabısı veriyor

ersnpk

Daimi Üye
Tepki
516
İsim
Ersin
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Hüseyinsuna dostum kaçırma derim..ki bilgi sahibi herkes bundan farklı bir şey sölemicektir sana emin ol..acera-altus donanımlı bisikletler bile sıfırı 1500 den gidiyo satılıyo ortalama..hem scott hem donanım güzel pişman etmz asla ama kaçırırsın pişman olma ihtimalin var gibi :D

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
643
Bisiklet
Scott
@Hüseyinsuna Satan şahıs size bisikletin faturasınıda verecek mi?

Edit: Satış ilanını şimdi gördüm.

Tepki
10
İsim
İbrahim DEKER
Bisiklet
Carraro
donanım iyiyse görüntü önemli değil benim için sence de böyleyse sorun olmaz :D

Fevzi Orak

Daimi Üye
Tepki
252
Bisiklet
b'Twin
ilanında üstündeki lastikleri vermiyeceğini dişli lastikleri vereceğini söylüyordu böyle bir ayrıntı vardı galiba sonradan konuşup anlaştıysanız bilemicem , güzel bisiklet bu arada üstündeki dediğiniz gibi marathonlarla gelirse zaten sadece iki lastik 300 TL
ayrıca 1.50 değilde 1.75 galiba lastiğin üstünde öyle yazıyor

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
@ERSN PK :D biraz öyle olucak sanırım. Bisiklete ayrıyeten gidon ve gidon bogazı alıcagım üzerinde şehir bisikleti gidon ve boğazı varmış.

Birde hocam ben bu kilitli pedalı sadece kaliper ve ayakkabı işe kullanabiliyor muyum ? pedala gerek yok mu ?

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@Hüseyinsuna

Böyle bir şeyi aklından geçirme. Sahtekarlık yapmış olursun. Hayrını göremezsin. Beğendiysen al olduğu gibi kullan. Beğenmediysen başka bisiklet çok.

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
@ebayusuff Haklısın hocam ya adamada ayıp oluyor bir bisiklet daha var aklımı çeliyor :(

(link)

ebayusuff

Forum Bağımlısı
Tepki
384
İsim
Mehmet
Bisiklet
Lapierre
@Hüseyinsuna

Tercih etmede tavsiye edecek bilgi birikimim olsaydı şunu almanı öneririm derdim. Ancak şu kadarını söyleyeyim hazır toplu scott gibi kaliteli bir markayı toplamaya tercih ederim. Bununla beraber çizik vb konular ayrı değerlendirilmeli.

• Beğen
Tepkiler: Hüseyinsuna

Hüseyinsuna

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Carraro
@ebayusuff Scott biraz ağır basıyor bakalım hayırlısı. Ama sedona da epicon x2 havalı maşa var . Ful deore set.Frenler scottla aynı fiyatta 1100 lira

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Ya takma fazla donanım iyi mi ? Tamam donanımda sıkıntı yoksa gidersin boyarsın kadro ile maşayı en azından ben öle yapardım.

ikan yüzgeçgölü

Daimi Üye
Tepki
110
Bisiklet
Lapierre
@BF Okuru
aynen öyle katılıyorum

bisiklet bu ya

binicen
çizilirsede çizilir senden değerli mi :D