Aktif Pedal - Specialized hakkında

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ya bir yanlışlık oldu, ya da bisikletler karaborsaya düştü de haberimiz yok...
Pandemi sebebiyle bisikletlere olan talep arttığından gerçekten piyasada ürün çeşitliliği çok azaldı. Adamlar muhtemelen üretim bandından satıyorlar. rahatlar oldukça fiyat konusunda.

Scudo

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.597
her ne kadar "serbest piyasa" denilse de yada "istemeyen almasin" denilse de , yine de bizim gibi zaten hali hazirda alim gucu dusurulen ve kurlar nedeniyle hobimiz icin bir ek urun alamadigimiz su donemde nihai tuketicilere yonelik , "satis strateji ayibi (!) " dir.
Siz nasil dusunmek istersiniz bilemem.
Diger taraftan da , 2nci el satan kisiler icin de , bu fiyatlarin referans olarak alindigini ve kendi bisikletlerini de buna gore fiyatlandirdiklarini unutmayiniz lutfen.

Tepki
68
İsim
Alperen
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
£75 luk artışı $200 olarak yansıtmalarına ne demeli? GBP/USD güncel 1.33

KOMA

Daimi Üye
Tepki
213
İsim
Sinan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Klasik
Bu memleketimde Herkes haklı. mal satanda haklı. malı satan alanda haklı!
Öyle bir ortam memleketim! hakikaten öyle!
Ölürüm Türkiyem!

KOMA

Daimi Üye
Tepki
213
İsim
Sinan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Klasik
imkanı varsa yapmışsa ne güzel. ben 1 yıl yaptım askerliği yani bedelli imkanım olsa bende yapardım
:D demek istediğim niceleri doğunca kundak da emekli oldu. neyse konu sapmasın
dediğim gibi kur dolayısı ile satanda haklı satın alanda

Upper Architect

Daimi Üye
Tepki
423
İsim
Numan
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Açıkçası açıklama yapmak zorunda değil, serbest piyasa isteyen istediği gibi fiyatını yükseltir. Devlet dairesi değilki adamların ticari davasına karışılamaz kaldıki bugün elektriğe zam geldiğinde kimse çıkıp açıklama bekliyoruz demiyor :)

Sıpeşılayz almazsınız olur biter.
TL üzerinden satış yapsa dövizdeki değişimden TL fiyatı döviz arttı deyip arttırıyorlar. Buna alıştık. Ancak zaten dövizli fiyatı satış anında TLye çevirip satış yapan firmanın döviz fiyatına zam yapmasının haklı bir yönü olamaz. Çünkü zaten kur nasıl değişirse değişsin kendileri döviz üzerinden satış yaptıklarından zerre etkilenmiyorlar, haliyle ciddi bir durum oluşmadan döviz fiyatını keyfi yükseltmeleri uygunsuz kaçmış.

ag249

Forum Bağımlısı
Tepki
1.700
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bu abiler sitelerine süs olsun diye mail adresi koymuşlar sanırım. Cevapsız bırakıyorlar mailleri.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.612
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçen kask aldım. Almadan önce aradım. Telefonu açan arkadaş aktif pedal buyurun demedi ! Ben sordum evet burası buyurun dedi. Yani bezginler biraz sanki. Stok sordum baktı var dedi. Tamam dedim. Kask aldım 3 günde geldi. Demem o ki şaşı kaza almışlar markanın distr. İşte satıyorlar bir manav havasında. Zaten çoğu da öyle inanın. Bu arada w.up da da geriler.1 gün sonra cevap veriyorlar.

ensbykds

Üye
Tepki
133
İsim
Enes B.
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bisikletimi geçen yaz aktif pedal İzmir şubesinden aldım.Halil bey var orada. Gayet yardımcı oldu.Buradaki yorumları okuyup gitmiştim. Önyargılıydım. Boşunaymış önyargım. Gayet kibar şekilde yardımcı oldular. Ne sorsam kibar bir şekilde cevap verdi. Hala daha ara sıra whatsapptan yazıyorum. Geçenlerde ugradım kask aldım. Ben sizler gibi düşünmüyorum. Bir ugrayıp kahvelerini için derim

• Beğen
Tepkiler: yavuzkosar

mali tosun

Üye
Tepki
82
İsim
mali tosun
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben aktif pedaldan sele aldım fakat irtibatı “aynakol” Aydın Bez ile kurmuştum sosyal medya üzerinden. Sağolsun çok da yardımcı oldu kendisi bana.