Aksaray

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
Merhaba pelin Foruma hoş geldin burası bagımlılık yapar şmdiden söyleyelim.. :)

Bende Fatihden mtb kullanıyorum Yakınmışız...

Umarım forumda iyi vakit geçirirsin.. boll pedallı günler..

Scudo

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
spor akademisinde bisikleti sormuştum.teşekkrler bilgiler için ..

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Spor akademisindeki ana dallar arasında bisiklet yok ne yazıkki. Koşu,futbol,basketbol,masa tenisi vb. branşlardan birini seçip ona göre hazırlanman ve sınava girmen gerekiyor. Bir de torpil lazım... :)

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Aramıza hosgeldin bisikletinin markası ne ? yenimi basladın bisiklete

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
merhaba yarış bisikletine binmeye 2005 yazında başladım.ama kendimi bildim bileli bisiklete biniyorum.bisikletimin markası peugeot...

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
pelin hoş geldin aramıza iyi vakit geçirmeni dilerim

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Hoşgeldiniz,İyi vakit geçirmenizi dilerim...

canerbey

Üye
Tepki
0
yağmur ve asfalt suyunu olduğu gibi çekmeyen goretexvari bisiklet ayakkabısı bilen varsa beri gelsin beyler

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@Mantis

en başta spor akadamisi değil değişeli uzun yıllar oldu (beden eğitimi spor yüksek okulu):D
torpil mi lazım mış? her üniversite kendisi yapıyor sınavları. ama bu sınavlar video kaydına alınıyor. herhangi bir haksızlık yada şikayet olduğu zaman o videolar izleniyor. uzun yıllar önce torpil yapıldığını bende duydum. ama şimdi öyle birşey yok.
ayrıca yeni sisteme göre ağırlık össden alınan puan..
örnek: öss.den 186alıp özel yetenek sınavına girmeye hak eden bir kişi özel yetenek sınavında 500 üzerinden 475 almıştı ki bu çok yüksek bir puan ve 27,oldu ve okula giremedi...

içiniz rahat olsun torpil falan yok şuanda...

ayrıca seçmeli dersler arasında bisiklet var ama tabiki açılırsa 5kişi gerekiyor bunun için. ve bisiklet dersine girebilecek bir okutman vb.. bunlardan biri ollmassa olmaz.. ben u yıl açtırmak için uğraştım. ama olmadı.. sağlık olsun dedik. seçmeli ders diye bişe yok ki bu ülkede çoğunluk ne seçerse sende onu seçmek zorunda kalıyosun...

L.Yağiz

Daimi Üye
Tepki
68
arkadasım sana katılamıyacam kusura bakma bizzat ben kendım spor fedarastonlarıyla ic ice oldugum ıcın daha ıyı bılıyorum, 2 sene once ismını vermek ıstemıyorum bi arkadasımız spor akademılerıne torpılle gecti,hemde ne sınava nede dayanınıklık tersıne gırmeden.... ben spor akademelerıne sınavsız direk gecıs yapabılıyorum cunku milli sporcu 0oldugum ıcın yanı 4 kez dunya sampiyonuyum yanı:) ama gunumuz turkıyede bir cok ınsan hakısız durumlara dusebılıyor mesala ben lise 2 de okuldan atılmıstım, haksız yere bunun yuzunden unıversıteye giremıyorum.... ah bu torpilciler ah dıyorum

• Beğen
Tepkiler: Uğur Taşdemir

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
hoş geldiniz aramıza

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
hoşbulduk benm spor akademisine girmem zor gözüküyor.

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
neden böyle diyorsun merak ettim... 2 sene üst üste hazırlanan ve birinci sene kazanamayıp 2.sene kazanan bir ark.ım vardı...sonunda kocaeli yi kazandı bende onunla birlikte ara ara bu yetenek sınavlarını hem o hazırlanırken hemde o okuldayken seyrettim...öz güven olduktan sonra gerisi geliyor çünkü gördümkü çok yeteneksiz kişiler bile bir yerden yakalayıp bu okullara girebiliyor...o zaman ki stresi yenmek önemli öss puanı filen çok yüksek gelmek zorunda değil..ama antreman şart...her spor da olduğu gibi...o bursa, edirne, burdur(du sanırım çok emin değilim) bütün şanslarını sonuna kadar kullandı ve sonunda koü yü kazandı.. askere gitmedende bjk de alt yapıda antrenörlük yapıyordu... yani sonuçta istemek yolun yarısıdır...baştan ben kazanamıcamla olmuyor...

çok öğütsel oldu ama başta pes eden cümlelere gıcıklığım var özür dilerim..

• Beğen
Tepkiler: Tugfox ve L.Yağiz

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
ben giremem demedim yanlış anltmşım sadece zor gözüktüğünü demiştim.zaten istedikten sonra insanın başaramayacğı hiç bişey yoktur.konuyla ilgilendiğin için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Uğur Taşdemir

okan deniz

Daimi Üye
Tepki
237
Pelin merhaba ben Okan nasılsın? sende forumdasın he hosgeldın.;)benı hatırladın umarım. sana ıpucu ıstanbulspor

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
merhaba okan abi saol.tanıdım tabikiii:)