Akşamları rota bulamamak - mutsuzluk

Melih Muratoğlu

Daimi Üye
Tepki
175
Bisiklet
Kron
Yemezler sizi yahu :) Sahile inin biliyorum çıkış için sert rampalar fakat yapacak bir şey yok.Yokuş bu işin fıtratında var ;) Ben Pendik YHTde oturuyorum şanslıyım biraz :D

Scudo

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Ben de şahsen belirli bir rota oluşturunca huzursuz oluyorum. Rota falan olmamalı, ön teker nereye, ben oraya olmalı. :)
Rotayı geliştirmek iyi gelmezse bir de bunu deneyin derim. Ama bir risk var: Dönüş yolunun bazen haddinden fazla uzaması.

nochimera

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Şafak Y.
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Yol bisikleti
dün akşam aksaklıklardan dolayı çıkamadım mesela :)

yokuş tamam iyi güzel de bacaklarımı çok acıtıyor, kiloda fazla bende. Ama yavaş yavaş alışıyorum. İlk denemede çıkamadığım yolu şu an çıkıyorum çok mutlu hissettiriyor. İşte mahalle araları can sıkıyor. Bizim oralarda tenha yerlerde sürmek güzel ama köpek derdi çok fazla. En iyisi arkadaşın da dediği gibi ön teker nereye biz oraya :D

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba arkadaşım aynı sıkıntı bende de var. Oturduğum yerde düz yol yok resmen fakat ben oturduğum mahalleye bağlı kalmıyorum. Yakın ilçelere kadar sürüyorum. Hatta şuan mahallemde hiç sürmediğimi farkedip gülümsedim :) Keyif almaya bak derim al bisikleti in sahile. Baktın çok yoruluyorsun atla dolmuşa eve dön

Bu arada işin yoksa ben bu pazar-pazartesi gibi Amasra turu düşünüyorum yaklaşık 10 gün ayırdım katılmak ister misin ?

nochimera

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Şafak Y.
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@erkantuc dolmuş almıyor, adama 10 lira vereyim dedim yine almam dedi bisikkletle :D onun dışında bu akşam erken varırsam işten çıkıp, kendimi kaybetmek istiyorum sokaklarda :) olmazsa yarın güneş vs dinlemeden gezeceğim :)

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
karşı tarafta bisiklet grupları mutlaka vardır. diğer ilçelere de bak onlarla buluşursun. ben grup bulmak adına 45dk 60 dk civarı pedallayıp öyle gruba katılıyorum. İlk 15-20 gün özellikle. Perpa'dan Bakırköy sahile sürüyor orada grupla buluşup kabataşa sürüyorduk. Şimdi de alıştım tabi onlara arada yine takılıyorum.

Sen foruma Kartal-Pendik-Maltepe Bisiklet Grubu aç. Milleti toplarsın. Ben grup kurdum şimdi whatsapta 35 kişiyiz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Herhalde yalnız sürmekten daha çok mutsuzluluğunuz fb mecralardan grup sürüşlerine katılmalısınız arada.

nochimera

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Şafak Y.
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mesut A.. merhaba :) grup bulunur o sıkıntı değil ama tur dönüşü bizim oraya dönmek asıl sorun. yoksa birkaç arkadaş var akşamları gezebileceğim kartal da tanıştığım. bir yolunu düşse görseniz oraları hak vereceksiniz bana :D

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
ben 1 seen kartal atalarda 1 sene de pendikte kladım. Sizin oralar nasıl bir yermiş ki. Ben de arkadaşlardan ayrılınca 30-40 dk bisiklet sürüyorum. Veya metroya biniyorum. O davakit geç olduğundan eve daha fazla gecikmemek için. Çok mu aşırı rampalar var

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
facebookda da bir sürü grup var. hatta dün akşam 50 60 bisikletli gördüm bostancı sahilden kartal yönüne sahilden gidiyorlardı. kartaldan dönerken gördüm tuzlaya yada kartala doğru gidiyorlardı. bizi genelde almıyorlar yol grupları şartlarına uymuyoruz. bir kaç kişi mtb yol karışık takılıyoruz :koptum: aydosa şileye çok güzel yollar var. bisiklet yolundan daha güvenli..

nochimera

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Şafak Y.
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Yol bisikleti
zamanla çözülecek bu durum ne yapalım, ama önce şehirden kurtulmak gerek. binalar insanlar boğuyor beni. :)

• Beğen
Tepkiler: Mesut YB