Akra gran fondo yol bisiklet yarışı 2019

EnesKlf07

Daimi Üye
Tepki
532
İsim
Enes Kalfa
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe Ali rıza abi uzun da yarışacak akra granfondo da bu pazar turunda parkurun küçük bir bölümünü dolaştık beraber. Gerçekten çok sağlam bir bisikletçi kendisi özellikle yokuşlarda ağzımı açık bırakıyor benim :D Cihat abi de girecek ama onun hangi parkur olduğunu unuttum.

• Beğen
Tepkiler: Abdülkadir Ergin
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@EnesKlf07

60 'ına geldi,tekirdağ yarış sonrasında muhabbet ettik dört kez milli forma giymiş ,yaşamı yarış olmuş,arada fark var ben alaydan geldim 1976 'da bisiklete başladım,8 inci bisikleti eskitiyorum,yaşam iki teker üstüne kuruldu,darısı 80 milyonun başına,,,,inşallah diyelim pek ümitli değilim.

@EnesKlf07

Cihat yurtseven ile ısmail iltir nashira takımdan ali rizada uzunda ali ve ısmail,oluyor podyumu paylaşıyorlar,cihat yurtseven ise kisada oluyor genelde geçen çeşme yarışında kısada birinci oldu ikinciye ciddi fark attı nashira çok sıkı bir ekip

PuncherZ

Puncher
Tepki
5.355
İsim
Ziya D. Bilgitoğlu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cipollini
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kudret Kurtcebe

Elbette severek burada paylaşmak isterim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
(link)

Uzunda 14 kişi

(link)

Kisada 23 kişi

@Strada

Selam dostum idmanlar varmı hazırlık yapıyormusun,60 km 'lik bi etapta durmadan bence gitmelisin saat tutarsin,ya da strava varsa oda olur ,
eğimli bir güzergah olur ise iyi olur,,,aralık ocak soğuk aylarda idman için saha uygun olmamakta ama bu ara istanbulda havalar iyi ,treynirda bir çözüm ama saha başka tabi
(link)
Rota 65 km durmadan gidersen ne ala sıkı bir etaptir üsküdar Hekimbasi,ordan polinez ve riva dönüş beykoz son,
sıkı eğimler 65 km

Eğer o.k der isen aynen bu etapta bir pazar idman yapabiliriz. Gerçi ben yarışta yokum ,ama idman idmandir,saat 09.00 çıkış üsküdar motor iskelesi ,üsküdara yakın isen senin için avantaj

Kaldı 79 gün,,,,,.

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.570
@EnesKlf07 guzergah ile ilgili saniyorum cok yakinda bir degerlendirme yapacaksiniz, emekleriniz icin cok tesekkur ederiz, tum dostlar ile beraber bekliyoruz.

Strada

Üye
Tepki
77
İsim
Fatih yazıcı
Bisiklet
Cube
@Kudret Kurtcebe ağabey mesajını yeni gördüm.
İlgine çok sevindim çok teşekkür ederim.
Haftada 3 gün salonda tüm vucut ve özellikle bacak agırlıklı çalışmalar yapıyorum.
Üsküdar çıkışlı iyi bir havada bu etap bana uyar ağabey..
Herhangi bir aksilik olmazsa her şey bekledigim gibi giderse antalyada 2:15 gibi bir hedef koydum.
Çesme ilk yarışımdı eksiklerimi az çok biliyorum.
Sizinle eger idman gerceklesirse fikirlerinizde benim için çok önemli.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Strada

Sana uyan bir pazar günü ,saat 09.00 üsküdara ben gelirim,motor iskelede buluşuruz,bu pazar hariç önümüzdeki pazarlara bakalım ,yağışsiz bir hava olmalı,sert rüzgarlar var bu ara ona razı oluruz artık ,
nitekim 24 şubatta rüzgar sert olabilir,

EnesKlf07

Daimi Üye
Tepki
532
İsim
Enes Kalfa
Bisiklet
Scott
@a.valverde Geçen Pazar turunda bir kısmını dolaştık dar yollar var köy içinden geçen. Peloton ile girilirse çok dikkat edilmesi gerekiyor. Bizim geçtiğimiz yerler asfalt bakımından iyiydi. Dışarıdan gelip imkanı olan parkuru dolaşmasında fayda var.

Yağmurdan dolayı haftada 1 kere anca çıkabiliyoruz Antalya da şuanda. Hava durumu normale dönerse sık sık gideceğim.

• Beğen
Tepkiler: a.valverde

Strada

Üye
Tepki
77
İsim
Fatih yazıcı
Bisiklet
Cube
@Kudret Kurtcebe ağabey
Abi yerler ıslak olmadığı müddetçe benim için sorun olmaz.
Bende karşıdan gelecegim iskelede buluşuruz.
Antalyada beni nelerin bekleyeceğini bilmiyorum.orada yaşayan arkadaşların verecegi bilgiler çok önemli.şimdiden teşekkürler..
22 şubat cuma akşamı antalyada olmayı planlıyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Strada

Bir üstte enes arkadaş bilgi veriyor yol hakkında,tabi 22 şubatta gidersen etabı önceden görme şansın var ,,,

Burdan mesaj atarım
Aralık pazar günleri ,16 -23 -30 takibe alalim ,,hava durumuna göre hareket ederiz

Strada

Üye
Tepki
77
İsim
Fatih yazıcı
Bisiklet
Cube
Cumartesi etabı araçla dolaşmak istiyorum.
@EnesKlf07 arkadaşa teşekkürler.
çeşmede bazı arkadaşlar canlarını tehlikeye atarak yarış başında önlerde yer alabilme adına karşı şeride geçtiler kısa süreliğinede olsa..ve o yolda araç trafigine açıktı..
Umarım antalyada bu ve buna benzer olaylar yaşanmaz.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Strada

Bu tip hareketler yanlış ,edirne yarısında aynısi yapıldı başta çıkışta,

Son derece hatalı bir hareket karşı yönden gelen araç çarpsa araç sürücüsü suçlu olmaz ,suçlu bisiklet sürücüsüdür,,,,,

@Strada

Organizasyon bunu yapanları bence tesbit etmeli en az 3 yarış men edilmeli,
bu hatayı yapanlar

Strada

Üye
Tepki
77
İsim
Fatih yazıcı
Bisiklet
Cube
@Kudret Kurtcebe ağabey tamamdır.
Sizin için uygunsa cumartesi 15,22,29 da olabilir.
Yok degilse pazar gunude olabilir.

@Kudret Kurtcebe ağabey
Bu camiada yeniyim.söz soylemem ne kadar dogru olur bilmem lakin..
3 ağır olur gibide 1 daha iyi sanki..
720 yarışmacı içinde değişik kültürde,düşüncede bisikletçiler var.
1. Önemli faktör kendi can güvenliğimiz ve diğer arkadaşlarımızın can güvenliği..

Strada

Üye
Tepki
77
İsim
Fatih yazıcı
Bisiklet
Cube
Çeşmede benim gördüğüm en az 10 bisikletlinin lastikleri patladı.
Lastikler,bisiletiniz ekipmanları bisiklet bakımınız önemli.
Yarış öncesi beslenme,dinlenme,su ihtiyacı önemli.
Minunum eksik,minumum hata,
Sağlam kollar sağlam bacaklar iyi bir ciğer
Güzel bir moral☺herkeze bol şans

@Kudret Kurtcebe ağabey burdan organize oluruz.
umarım güzel bir gün olur..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Strada

Bu pazar hava şimdilik iyi ,09.00 üsküdar motor iskele rüzgar 15.00 'de kuvvetli ama arkadan itecek ,poyraz,yağmur gözükmuyor,65 km idman ,üsküdar hekimbası polinez ,riva,beykoz,son,beykozdan vapur var ise dönüş yaparsın karşıya,beykoz üsküdar arası tempo olmayacak zati ,trafik dönüşte beykoz üsküdar sahil hattında artar,

(link)

Kısa 26 kişi,,,,,

(link)

Uzunda 16 kişi

60 -64 kategori orhan selim selimoglu,,,,tek kişi,bekliyoruz 60 mastırda olanları

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.530
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
o tarihlerde hava kaç derece civarı olur ortalama görebileceğimiz site var mı? yağmurlu olma ihtimali de kuvvetli tabi.