Akdeniz Ege Turu

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
can dede süpersin özledik artık seni ne zaman geliyorsun çagrı arkadaşıda kutluyorum sevgiyle kalın

Scudo

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@ismailağıllı

Canımsın bende siz canlarımı,takım arkadaşlarımı çok özledim.En kısa zamanda yanınızdayım.Kasımın ilk haftası ordayım.

kendinize iyi bakın...
Sevgiyle...

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@candede

kendine çok iyi bak dede bugun nuri abi ile kızılvadide tura çıktık hava çok güzel sende bir an önce gel

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
edirneden tum bisikletseverlere selam. canın da bahsetmis oldugu gibi saglikli bir sekilde edirneye vardik. gayet keyifli bir geziydi. balikesirli vagus'un(afsin) canakkaleye girerken 70 km. kadar bizimle pedal basmasi sevindiriciydi. su an acayip bi sekilde pis moda girdik. bu moddan cikasim gelmiyor. artik banyo yapmadan bir sene bile yasayabilirim. :) hazir edirneye de gelmisken sınır otesi harekati yapma fikri dogmuyor da degil. simdilik boyle bisey olasi degilse bile ilerleyen senelerde bunu yapmak keyif verici olacaktir. bulgaristan uzeri acilmak iyi oluur. cok guzel anlar yasadik, guzel ve kotu insanlarla karsilastik, mukemmel yerlerden gectik. ama tum bunlarin en kotusu gezinin bitmis olmasi... bu arada burdan duyuruyorum bu siralar baska bi gezi yapma fikri olan varsa cekinmeden soylesin. bu gezi kesmedii beni. :)) cekinmden katilirim. nihayetinde can'a gec katildim. gorusmek dilegiyle saglicakla kalin...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@ismailağıllı

Sevgili ismail parkurları çok özledim desem bana inanırmısın.Yad etmek için arada bir yolun dışına taşıyordum desem bana inanırmısın...

Sevgiyle...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Candede'cim ve Çağrı kardeş iyi haberlerinizi almak bizleri sevindirdi. Sağlıklı bir şekilde Edirne'desiniz demek. Edirne'deki arkadaşlar sanırım sizlerle irtibata geçerler.. Belkide tanışmak için sabırsızlanıyorlardır.
Valla abicim. Edirne'nin plaka kodu 22, Erzincan'ın ise 24. İki plaka daha atlayıp geliverin ERZİNCAN'a.:D:D:D Şaka bir yana abicim bende beklerim. Artık kış burada yüzünü göstermeye başladı. Ama inşallah daha sonraki aylarda gelme şansınız olur.

Yolunuz açık olsun..

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: candede

ceycey91

Üye
Tepki
1
slm ben edirneden ceyhun burda cağrı ve can abi ile tanıstım ve tanıstığımada cok mutlu oldum onlar cok iyiler ilk baş bişeyler sormaya geldiler daha sonra bufenın arkasında cay.gazoz falan içtiler bişeyler yediler biraz muhabbet ettık daha sonra bır ınternet cafeye gıdıp hemen bunları sızınle paylasmak ıstedım ama ayın 26sında gıtmelerı benı bıraz üzdü ve tanıştığıma cok memnun oldum YOLUNUZ HEP AÇIK OLSUN

• Beğen

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
ben de sana tesekkur ederim can, oldukca keyif aldim.

serkan boyle gazverici seyler soyleme, bu hizla erzincana deil vana bile gideriz:) nasil olsa bir sene boyunca banyo yapmayacagim:D

ayrica edirnede olup da gorusemk isteyenler olursa mutlaka buraya mesaj biraksinlar ve/veya ozel mesajla tel.lerini atsinlar.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@Serkan Taşdelen

Sevgili Serkan içten söylüyorum bunu Can DEMİREL hocam ile de paylaştık.Seni ürgüp'e davet etmenin yollarını arıyordum.Acaba diyordum,buralara bisiklet ile gelmez mi?

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@ceycey91

Sevgili Ceyhun seni ve babanı tanımak beni mutlu etti.Umarım hayatta başarılı olur,muvaffak olursun.

Sevgiyle Artık bisikjlet ailesinin bir ferdi olduğunu unutma byradan tüm bisiklet ailemiz ile irtibat halinde ol

B

BF Okuru

Misafir
can dede,
bravo, nihayetinde Edirne'ye ulaştın ve sanırım hedefinin bu yılki aşamasını başarı ile geçmiş oldun.

Artık ileriye bakıp, 2007'de yapacağın Karadeniz turunu bekleyeceğiz.

Tekrar tebrikler

vagus

Üye
Tepki
38
nice güzel turlara resimleri en kısa zamanda siteye göndereceğim

sağlık mutluluk

vagus

Üye
Tepki
38
@Çağrı Tosyalı

tamam mı çağrı tamam mı benzinlikteki peynir zeytin ekmek hala damağımda merak etme resimleri göndereceğim
sağlık mutluluk

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
@Çağrı Tosyalı

Slm Çağrı..
ve Merhaba Bisiklet Sever Dostlar..

Seni buralarda görmek ne mutluluk verici bişi... Ben Tarık. Hatırlarsan İzmir-Antalya turum esnasında Güllük-Bodrum arasında ben arkadaşımı beklerken tanışıp sohbet etmiştik... Bende toplam 32 gün süren turumu bitirdim.. Hatta hedefim olan Alanya'dan sonra hızımı alamayıp otobüsle bazı bisikletçi arkadaşları ve kuzenimi görmeye Ankaya'ya ve oradan memleketim Amasya'ya geçtim. Bu sabah evime yani İstanbula geldim. Bilgisayarımı çok özlediğimden hemen başına oturuverdim.. Resimleri konu başlığı açtığım diğer siteye gönderecektim fakat serverında problem olduğundan oraya gönderemiyorum. Arzu eden arkadaşlar varsa resimlerimi ve yaşadığım ilginç olayları burayada Egeden-Akdenize konu başlığı altında gönderebilirim.

Bu arada çok istediğin bisiklet turunu yapmana çok sevindim. Sahil yolundan ziyade kara yolu tercih ediyodun ama can dede ile birlikteyken bu tercihini sinene çekmişsin galiba.. :) Her ikinizide bu uzun maratonu başarı ile bitirmenizden dolayı kutluyorum..

Bu senelik tur olayını bitirdim.. zaten havalarda soğumaya başladı..

Umarım 2007 içinde yeni bir turda hep birlikte pedallamak dileğiyle...

Sevgiler..
Tarık

hurkan50

Üye
Tepki
0
merhabalar can abi ben kemal balıkesirden nihayetinde düşünü gerçekleştirdin tebrik ederim harika bir iş yaptın.ancak dönüşte tekrar balıkesire ugramamış olman + mesajlarımızı cevapsız bırakmana çok üzüldüm belirteyim.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili Can sağ salim Edirne ye ulaşman beni çok sevindirdi.Turunu bitirebilmen ve amacına ulaşmana ve seninle tanışma fırsatı bulmamda ayrı bir mutluluktu.Ürgüp'e döndükten sonra gezi fotoğraflarını bizlerle paylaşırsan ayrıca memnun olurum.Kendine iyi bak görüşmek dileğiyle...

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@erdoğan17

can dede ile az önce konuştum gündüz trenle edirneden istanbula gecmişler çagrı arkadaş ile çok iyilermiş tümbisikletforuma selamı var

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Can ve Çağrı ile yaptığımız Kapıkule gezisini ve fotoğraflarını yarın sizlere sunacağım.

• Beğen