Akdeniz Ege Turu

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Allah yolunu açık etsin CANDEDE. Süper bi güzergah. Harika olacağı kesin. Allah kaza bela vermesin.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: candede
Scudo

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
katılımı bol neşeli bir tur olur inşallah candede gelemesekte kalbimiz sizinle

• Beğen

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
inanın varya iso da bende su an burda bunları yazacagımıza onun yanında olmayı okdar çok istiyoruzki ama benim işim ve ismailn okulu buna izin vermedi

• Beğen

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@serdal

sana yüzde yüz katılıyorum nuri abi 2 kere aradım sabahdan beri yanında olmak vardı ama kısmet

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bende aksam arayacagım ne zmaan mola verdiğini bilemediğim için aksam aramaya karar verdim ben

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
can dede mersinde mersindeki arkadaşlara teşekkür ediyoruz okan mehmet murat daha ismini sayamadıgımız arkadaşlara çok misafir perverliklerinden dolayı tşk ediyoruz can dede internete giremiyor tüm bisiklet severlere selamı var

okan_ergun

Daimi Üye
Tepki
40
Slm dostum İSMAİL CAN abi dun mersıne gelmış sabah 8 cıwarı aradı benı ve yanına gittim.Ama habersız geldıı için kendısını hazırlıksız karşıladım mersın çarşısında dolaştık parkta bişiler atıştırdık oysakı ben onu bizim yazlıkta misafir etmek isterdim ama onun cuma günü antalyada olması gerektıı için bi kaç saat görüşme fırsatımız oldu soora bi kaç bisikletçi arkadaşımı ona 15-20km refakat etmelerı için yanımısa çağırdım şu anda bisiklet yok bende arkadaşlarla tanıştı hoş bı ortam yaşandı ve antalyaya doğru yol aldı bu sabah aradım mersıne 50km uzaklıktakı ayaş beledıyesıne warmış dun orda bi karavan kamp alanında kalmış ve yola çıkmaya hazırlanıodu...

• Beğen

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@okan_ergun

okan dostum sen ve arkadaşların en iyi şekilde misafir etmişsinizdir bundan eminim can dedeye çok güzel eşlik etmişsiniz çok memnun kalmış hepinize çok teşekkür ediyorum can dedeyi bende aradım anamurdaymış şu an

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
güzel insanlar,siz sevdiklerim meraba.şuan anamurdayım bugün otele yerleştim geç vakit vardığımdan bu kararı aldım.inanılmaz derecede yorgunum,yıkanıp temizlenmem gerekiyordu.sabah erkenden yola çıkacağım.meşakkatli bir dağ daha beni bekliyor.hepinizi çok seviyorum....

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@okan_ergun

hepinizi çok seviyorum okan.oradaki tüm arkadaşlarım kucaklıyorum.Bu misavir perverliginizi unutmak mümkün degil.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@candede

Merhaba Candede.
Dönüşünde macerayı anlatmanı sabırsızlıkla bekliycem. Allah yolunu açık etsin. Hayırlısı ile git abicim.

Sevgiler...

• Beğen
Tepki
36
@candede

Can (güzel insan) Siz O olmalısınız
Seninle Ürgüp Müzesinde tanışmıştık Biz ailece(Muharrem.Gül. Aras. Bilge KARADAĞ) oradaydık sen bize çok güzel bir gezi güzergahı çizmiştin bizde çok keyifli bir gezi yaptık. remkaradag@mynet.com

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
evet kendisidir mümkün oldukça insanlara yardım eder bu güzel insan su anda yolda bazen giriyor nete.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
CAN DEDE 05/10/06 akşamı alanyaya varmak üzere yarin can dede ile pedallamak isteyen kişilere duyurulur alanyalı arkadaşlar

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
su an alanyada sabah antalyaya dogru hareket edecek manavgatta arkadasımız yanına ugrayacagı için antalya ya varamıyabilir

Tepki
36
@serdal

Can'a telefonla ulaştım Antalya'ya varmak üzereymiş. Antalya ekibi kendisini Antalya girişinde karşılıyor. Bende Can'ı yarın tekirova veya Kemerde karşılarım. SELAMLAR

• Beğen
Tepkiler: kıvanç kaynak

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ok selamlar ben kendisini akşamdan akşama radıgım için tam bilği veremiyorum size iyi günler

• Beğen
Tepkiler: kıvanç kaynak