Aileyi İkna Etme

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
@FarukDemir

hahahahahahhahahahahahaa koptummm ... keşkee :) ehliyetimin yazıları silinecek artık :) ehliyetimi de gizli gizli almıştım , yoksa ona da izin vermezlerdi .

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ser
Scudo

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@MeLiSBuRCu

Ya ailemi bi bilseniz :D motor alcam desem napcan derler :D motor alsam derler araba alsaydın araba alsaydım derler napcan arabayı para koy kenarı derler :D Anlıcanız ben kendı istikrarımdan dolyaı bısıklete bınebılıorum ıstesem motor almak park tıme bi iş bulur calısır dişimi sıkar yinede alırım o motoru ama motora ılgım pekte buyuk degıl. bisikletle hız yapıyorum yeterınce :eek: :D :in:

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
hımm sende bendensin o zaman :) motosiklet sürer gibi bisiklet sürenlerden yani :) torklu bacaklar , uzun piston kolları :)...

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ser

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
hihi ewet 2.00 motor benzinsiz :D h2o ile çalışan :D

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@MeLiSBuRCu

Yalvarıcaz artık biz de ne yapalım .
750'yi ananem bile vercek olsa çok gördüler. 450'ye kapatacağız işi inşallah .

Tepki
48
tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. konuşarak halladersin. sabırlı ol.

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
450 liraya bisiklet bulduğumu söyleyince nerede gezeceksin sorusunu tekrarladı. "Elbet gezilecek yer bulunur, alem nasıl geziyor bak " dedim.
İtiraz etmeye çalıştı susturdum, sanırım biraz yumuşadı. 450'ye kapatıyoruz işi . :)

haldun989

Aktif Üye
Tepki
231
İsim
Haldun SAYI
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel kardeşim gerçekten ikna, inandırma çok zorlu olmakta. Bu konuda bende deyim yerindeyse "saman altı su deresi :D" taktiğini kullanıyordum. Gerçi ilk bisikletim çoğumuzun olduğu gibi karne hediyesiydi. Geç kalmamış olsan hediye olarak çat kapı gelsin derdim lakin sanırım bu sahne geçildi :) Üstad Allah içine sindirerek bineceğin bir bisiklet nasip etsin :)))) İster hediye, ister saman altı ;)

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@KAAN SEVER

Senin adına sevindim. Sana demiştim inat etmek işe yarar. Az bir para daha biriktirirsem ben oldubitti yapacağım aileme. Çünkü öncekilerin aksine bu bisikleti ben alacağım.

Ümit Arabacı

Daimi Üye
Tepki
168
Benim küçüklüğümden beri en çok istediğim şeydi bisiklet bir türlü olmadı almadılar en sonunda 24 yaşında iş güç olunca gittim aldım bir sedona ok vermişlerdi ama çok geç yaşta sahip oldum seni çok iyi anlıyorum ama şimdi ne yaptım motorsiklete asla izin vermez annem ama ben bu cumartesi motorsikleti alıyorum haberi yok aldıktan sonra söylicem :D:D:D motosikletde en büyük heveslerimden biridir üzülecek kızacak ama yaptım dün akşam motorun pazarlığını yaptık ok ledik bile =)

• Beğen
Tepkiler: Cem Şentin

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@Cem Şentin

Tam ikna olmadılar ama yumuşadı, 2. kez tekrarladım boşver dedi sonra yine sustu . Galiba oldu bu iş . :)

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@haldun sayi

Teşekkürler kardeşim, daha iyileri sizlerin olsun .

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
@Ümit ARABACI

Bende yapmıştım pazarlığını :) cumartesi günü el sıkışmıştık pazartesi günü gidip alacaktım , kaporasını da verdim . Pazartesi günü babam geldi işi bozdu :)

Ümit Arabacı

Daimi Üye
Tepki
168
@MeLiSBuRCu

şimdilik benimkini bozabilecek kimse yok bakalım pazartesi hayırlısıyla bineceğim üzerine ;)
kötü olmuş sizin içinde =)

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
450 diyoruz 500 oluyor, ne hikmetse artık . :)

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
Arkadaşlar size tavsiyem sonuna kadar gidin, sürekli konuşun.
Sonunda ikna oldular, seninle başa çıkamıyoruz deyip ne yaparsan yap dediler.
Zafer diye buna derim ben . ;)