Adidas Clima-cool vereceğimiz paraya deyiyormu?

Barış BİRLİK

Forum Bağımlısı
Tepki
290
İsim
Barış Birlik
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Trek
Başlıkta yazdığı gibi Adidas climacool giyen arkdaşlar verdiğiniz paranın hakkını veriyormu

Scudo

xibabla

Üye
Tepki
55
Bisiklet
Cannondale
Biraz pahalı ürünler ama verdiğiniz paraya değiyor. Çok uzun süre hiç deforme olmadan kullanabilirsiniz.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.428
Bisiklet
Bisan
güzel ama çok kokuyor her gıymede yıkayacaksın gerçi ütü istemiyor ama mesela tura gittin gıttıgın yerde yıkamanı tavsye ederım nıye ıse acaip pis koku veriyor clımalı kumaşlar :)

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
@ferhat köse

kesinlikle her giydiğinizde, bir sonraki giyiminiz için yıkamanız gerekiyor ama kaliteli olduğuna herkes apaçık aşikardır.

B

BF Okuru

Misafir
Adidas clima-cool yerine Nike Dri-fit ya da Fit-dry ürünlerini tavsiye ederim. Sağlamlık olarak Adidas clima-cool ürünleri çok daha iyi, fakat bazı arkadaşların da dediği gibi koku durumu oluyor. Ayrıca clima-cool özelliğinin verimli olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle Nike Dri-fit ve Fit-dry ürünlerini tercih ediyorum.

Nicotine34

Forum Demirbaşı
Tepki
821
Bisiklet
Trek
Merhabalar,

Bende Nike Dri-fit kullanıyorum çok memnunum. Teri çok kısa sürede atıyor ve koku yapmıyor. Bisiklet yaka olan modellerinden kullanıyorum, fakat polo yaka modelleride çok güzel.

Saygılar,
Erkan

• Beğen
Tepkiler: cedrick41

M.Cilasun Bayülgen

Daimi Üye
Tepki
254
Bana da sanki kokanlar daha çabuk kuruyor gibi bir izlenim veriyor... Koku yapmayanlar ise (her iki markada da, dri-fit yada climacool) biraz daha düşük performanslı...

engin ku

Üye
Tepki
62
Adidas climacool kullanıyorum ve çok memnunum. Tavsiye ederim pişman olmazsın..

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
Bendede clima cool var leş gibi kokuyor.
Ne demek gerekir rengi solmadı,kaliteli bunlar artı yönleri,eksi yönleri ise giderken bir şey yok durup terledinizmi başlıyor leş gibi koku yapmaya.
Kendiniz rahatsız oluyorsunuz başkasına nasıl kokarsınız siz düşünün nike'ı bir deneyeceğim.teşekkürler!

• Beğen
Tepkiler: Nicotine34

bozokaydin

Daimi Üye
Tepki
156
Ben de 3 adet Adidas Clima-cool ve 1 adet Nike dri-fit var.

Adidas ürünlerimde bazı bölgelerde bal peteği şeklinde fileli bölümler var. Bunların etkisini kullanımda çok hissemedim. Nike'da ise ürünün tamamı aynı kumaştan.

Adidas'ın son aldığım clima-cool ürününde fileli kumaştan clima-cool'a geçiş bölümlerinde dikiş bölgesinde aşırı sert bir iplik kullanılmış. Ürün bu dikiş bölgelerinden boynumu ve omuzlarımı aşırı rahatsız etti. Denerken bunu hissetmemiştim ama sürüş esnasında çok rahatsız oldum. Terziye götürdüm ve dikişlerin üstüne saten kumaştan kapama yapmalarını istedim. Şu an ürünüm terzide. Adidas'ın bütün modellerinde (son üründe terzi bile bu kadar olmaz dedi.) dikiş bölgeleri Nike'a göre daha kaba.

Nike'ın ipliğinde bakteriyostatik maddeler bulunduğu için terleme ile birlikte koku oluşmasını nispeten geciktiriyor. En son Nike aldım ve çok memnunum. Adidas'tan da uygun fiyatlı.

marule

Daimi Üye
Tepki
406
yaz için olan nike pro kullandım ben bir dönem, teri dışarı atması, dışardaki havanın içeriye soğuyarak falan gelmesi tam 10 numara bir üründü ama tam 10 numara da fiyatı vardı.

şimdi bir tane adidas clima cool buldum 20 tlye hemen aldım (çakma değil orjinal adidas outlet mağazasından aldım :) ). nike pro ile alakası yok.

şimdi demem o ki biz bu zımbırtılara dünya bir para veriyoruz normal mağazada 40-50 lira olan ürünü 20 tlye de alabiliyoruz ve herifler hala kar ediyor. demek ki biz çok kazı yiyoruz o yüzden vereceğin paraya hiç biri değmez :)

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@marule

orası öyle adamlar bir dünya kar ediyor %100 e hiçbir firma iş yapmaz !:045:

B

BF Okuru

Misafir
Adidas, Nike, Reebok tarzı markaların avantajı şu sezon sonu ve outlet olayı.
Millet olarak sportmen (atletik anlamda yoksa koşmadan futbol forever) değiliz,
pamukludan da vazgeçemiyoruz; ondan sezon sonunda ve outletlerde %50
hatta %75 indirimle bu performans serilerini, clima cool vb rahatça bulabiliyoruz.

aso2

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Giant
arkadaşlar bu şortları taytla birlikte mi kullanıyorsunuz?

Tepki
2
@phoenix33

2 adet clima cool tişötüm var,salon sporlarında memnunum ancak bisiklet üzerinde memnun değilim. Rüzgarı ve serinliği doğrudan cilde iletiyor, bende de kulunç problemi olduğu için rüzgar biraz serinse omuz kaslarım sertleşiyor. Geçen hafta scott marka jersey aldım, fark inanılmaz.Jersey de nefes alıyor ancak ısıyı kontrollü olarak dışarı atıyor.çok pahalı ama verdiğim paraya değdi,sağlığını düşünen kaliteli mal alsın, bütçe izin veriyorsa tabi.

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Kokmaması için her kullandıktan sonra bi suya tutmak ve suyunu sıkmak yeterli, genellikle kumaşların kalitesi arttıkça antibakteriyel özellikler de başlıyor, hatta bazılarında UV filtresi görevi de görüyor. Tek problem kesimleri bisiklet için değil, onu dışında genel olarak çok iyiler.