adana içi (26 temmuz)

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
selam arkadaşlar.
26 temmuz çevre yolu, dilberler sekisi, menderes bulvarı ve çatalan köprüsü olan güzergahlı gezi düşünüyoruz. yaylada, denizde olmayan arkadaşları mutlaka beklıyoruz:)
buluşma noktası galeria arkasındakı mıgros önu. (16:00)

Scudo

Melike S. Ünver

Aktif Üye
Tepki
286
@beyhan88

Cuma günü tatile çıkıyoruz, katılmayı çok isterdim. Eğer katılım olursa ve her cumartesi rutin geziler olursa mutlaka katılırız. (Bizim ufaklıklara da yer var mı :) )

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
@Melike S. Ünver

sizin ufaklıklara her zaman yer var.....:)
iyi tatiller dilerim

• Beğen
Tepkiler: Melike S. Ünver

ahmett.01

Daimi Üye
Tepki
76
@beyhan88

bilgisayarım arızalı olduğu için sık sık giremiyorum.26 temmuz 16.00da galeria migros önünde olmaya çalışacağım

• Beğen
Tepkiler: BEYHAN

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
@ahmett.01

tamam dostum seni bekliyeceğim

Tepki
72
gıdın bakalım beyhan bey:):)eylulde tam takım gelecegım.bugunde bısıklet arastırması ıcın kadır ustanın ordaydım az kaldı yol bısıkletımı almama.ekıp halınde gezmeyı ıple cekıyorum.scoot yol bısıkletı yada trek 1.2 bakalım artık.ılk bısıklet arkadasımla tanıstım bugun:)adrenalın doga sporlarında karsılastık melıke hanım ile:)tanıstıgıma memnun oldum tekrardan,umarım dahada kaynasırız saglıcakla kalın bol bol pedallayın:)sımdılık benım yerımede pedallayın saygılar:)

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
@utku bildirici

ben 1 aydır yanlız gezdiğim için çok sıkıldım yanımda bir kaç arkadaş olsada şu an yeterli benim için. amaaa eylül ayında bayramdan önce mutlaka sizleri aramızda görmek istiyoruz benimlede tanışmış:) oldunuz kolay gelsin sizlerede

• Beğen
Tepkiler: utku bildirici

BEYHAN

Daimi Üye
Tepki
172
Bisiklet
Carraro
bende tatilimde hani belki çalışan arkadaşlar vardır diye gün işi hiç farketmez

Melike S. Ünver

Aktif Üye
Tepki
286
@beyhan88

Adana'nın yazları işte, şehirde kimse kalmıyor..
Benim umudum var, Ağustos sonuna doğru çoğalırız.
Okuyan Adanalı arkadaşlara tekrar yazayım, kadın bisikletçi tanıdığınız varsa tanışmak isterim.

• Beğen

ScottScale

Daimi Üye
Tepki
173
:D sadece 2 kişimi geldi :D ben bisikleti aldım scale 70 hazır odamda duruyor ama eylülü bekliyorum :) utku bu gidişle bmx alcak habire model düşürüyor habire :D alacağı aksesuarlar bisikletten pahalı, yahu kral bisiklet al, boşver aksesuarı diyorum dinlemiyor :D

• Beğen