AC/DC - MTB - Polonezköy (16.07.06)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
146 sagolsun gobegim catladi butun sayfayi acacagim diye, sonra da fotograflar boluk porcuk acilip iyice deli etti beni :boese157: :D neyse gorebildigim kadariyle harika bir gezi olmus, pedalina saglik gelir gelmez ben de istiyorum :D :D

eheheh bir de benim salakligimi anlatayim :D basligi gorunce, hay! AC/DC pazar gunu polonezkoyde miymis :eek: tam bodruma gidicek zamani buldum dedim :D :D ehhehehe sonra baktim, yoklarmis :D eheehe ciddi beynim sulandi benim :p

• Beğen
Tepkiler: fangornents
Scudo

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@mazhar

aman mazhar bey soylemeyin oyle bahsetmiyorlar falan diye, yasimiz cikacak :D

kopeklerle ilgili size bir tavsiye daha :D portatif hoperlorleri selenin arkasina yerlestirip manowar'i takin cd playeriniza, kilic seslerini duyunca bakin nasil kaciyorlar :D

ama benim secimim genelde adi sani duyulmamis hard core gruplarla Judas Priest yonunde :D speed olsun da, noolursa olsun :D

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Valla iyi fikir bikergrrl...burda öyle bi eleman var zaten mtb'ye hoparlörleri kurmuş porsukda dolaşıyodu dün:) Bende yapıyım aynı tesisatdan çıkayım kırsala,kangallar tam arkamdan koşturmaya başlayınca veriyim manowar'ı
"hail hail,hail and kill" diye..:) ıyk ıyk diye kaçışları gözümde canlanıyo...

Dazer köpek kovucu aldım onla bile rahata eremedim ama manowar onların hakkından gelir...
:)
Bu arada AC/DC polonezköyde fikriniz güzelmiş...metalica'da çerkezköye gelsin bari...:)

Özcan, bizi tatilden dönünce polonezköye götürürsün artık...;)

yasin cb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.568
@Özcan

tam iyileşmeden yeniden pedalladık sonrası malum...yaf bi nasip olmadı be abi :(

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
oh beee
trafiği olmayan bir fotoğraf serisi...sonunda,en sonunda İstanbul.....

özcan teşekkürler.
harika rota ve orman ;)

• Beğen
Tepkiler: barhay

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
@Önder
Güzel dileklerin için tşk.kardeş..

@cheddar
Çözüm çok basit ikinci bir bisiklet :p.. Kolay gele

@bikergrrl
Göbeği çatlamışmış, sen doğuştan çatlaksın be :D Gel sen bi geeeLL dondurma paranı cebine koy öyle gel ama.. Görecem seni yollarda :04:

AC/DC Polonezköy'deydi, tüh kaçırdın bak :7: Beynine ve kendine dikkat et.. başına güneş geçmesin. güneşte kalma, fazla çalışma.. ne bilim işte iyi tatiller, güle güle gel

@mazhar
Metallica çerkezköye mi geliyy:eek: fıyyyy :7:

:D müzik tesisatı iyi fikir denesekmi ne ? Söz Polonez yapacaz hepbirlikte, keneye karşıda offfffffffff sinek kovucu krem/sprey mi ne onu sürünür gideriz :7: ama 1-2 ay sonra buna gerek bile kalmayabilir. çünkü havalar soğuyunca börtü böcük azalıyor malumunuz

@hornet
olacak hepsi olacak sen yeterki AC/DC dinlemeye devam et :cheer:

@twist_of_faith
Rica ederim kardeşim, bana yakın ikamet eden ve benim kafada başka eleman olmadığı için tek gittim en sonunda. Buna da şükr yalnızdım amma hiç sıkılmadım :) Ah be sizin tayfa burada olsa neler yapılmazki :cool: Eskişehir'e ve tüm arkadaşlara selamlar

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
özcan sen varya bisikletin hakkını veriyon ama o senin hakkını vermiyo

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
@mazhar

hayir mazhar beycigim, metallica cerkezkoyde olmaz! :D cerkezkoy punk olacak bir kere :D metallica'yi ac/dc'ye polonezkoy'e alt grup olarak alabiliriz ama bakin (tabii thrash gunlerinden calmaya soz verirlerse baska bir line up dusunmemiz gerekebilir :p) eheheh guzelim polonezkoy'de sakin, sessiz polonezkoy olali boyle tantana gorur :D

Cerkezkoy'e de mis gibi Fugazi'yi getirsinler, bir yaka punk, bir yaka heavy olur gecinir gideriz biz de arada

Ozcan kardesim sana gelince :D sen hazirla 2 top cukulatali dondurmayi (3 top olmasin sonra "gobek" yapiyor :p :D eheheheh) door to door 45 dakika hic problemsiz :D antreman yapiyoruz heralde burda :D

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
@nirvana
Sanırım haklısın İlker, Eylül gibi sıkı tadilat olacak bisiklet üzerinde. Sanırım 1,5-2kg.kadar hafifleyecek sonrasında. Bir de XT komponentlerle bakalım hakkımızı verebilecekmi bizim küheylan :7:

@bikergrrl
Sıkı antrenman yapmanı tavsiye ederim. 29 Temmuz 2006'da, 15 günlük doğu karadeniz ve doğu anadolu turuna çıkıyorum.. Biz de boş kalmayacağız bak :cool: (door to door 45dk.çok zor biee :D) iyi antrenmanlar

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
vay beklenen aciklama yapiliyor galiba ;) hadi bakalim, yolunuz camsiz, pedaliniz guclu olsun.. fotograf istiyoruz :D (door to door, hic baska turlu annamam.. sen bir hotmailine baksana, on calismalari yaptik heralde :D)

ferdibo

Üye
Tepki
4
@çağatay_çankaya

pazar gunu iki kisi, polonez koye gitmeyi planliyoruz... Anadolu yakasinda sahilde, polonezkoye en yakin nokta neresi arkadaslar??

besikas-istinye yapip. istinyede motorla pasabahce, sonra yukari mi cikmak gerekiyor... ara yollar falan varmi ? tsk edriz.

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Araba yoksa ve Polonezköy'e ulaşım bisikletle yapılacaksa; Beşiktaş'tan Üsküdar yapın derim. Sonrasında Beykoz istikametine sahilyolundan 8km.kadar pedal çevirmece.. Anadoluhisarı veya (hemen sonrasında) Kanlıca'ya girmeden geniş bir döner kavşak var, ordan da çıkılabilir.. Kavacığa çıkıyorsunuz. Akabinde Kavacık BP benzin istasyonuna sorarak varın. Aşağıdaki linklerde var sanırım (2.Alternatif). Benzinliğin devamında, Çavuşbaşı köyüne varıyorsunuz, orada tekrar sorun. Sora sora Bağdat bulunurmuş :D Her ne ise son 3-5km ve son bir rampayı da çıkınca sağı gösteren tabelada Polonezköy 1km.yazar :)

Bu linki inceleyin derim
(link)
Gezip gördüklerinizi, bizlerle paylaşmayı unutmayın