Abd dışişleri bakanı kerry bisiklet kazası geçirdi

Tepki
77
Bisiklet
Focus
Adamlar yurtdışı gezilerinde bile bisiklete biniyorlar. Biz neredeyiz...

(link)

Scudo

Klasikci

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Yavuz.O.YILMAZ.
Bisiklet
Diğer
Zamanında '''bush'' ginger'dan düşmüşdü normaldir.:D:D:D

• Beğen
Tepkiler: CandanC

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@Klasikci ''Bu işi fıtratında var'' görmüyormusunuz peter sagan düşüyor amstrong düşüyor normal şeyler bunlar.

Klasikci

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Yavuz.O.YILMAZ.
Bisiklet
Diğer
Ginger gibi aletten düşen adam '''naturel bir salakdır yaaa''''evren ve fizik kuramını yok etti adam daha ne yapsın.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bisiklet sürüşünü gördüğümde zaten düşeceğini anlamıştım ki, malesef olan oldu :) kaza geliyorum dedi.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Biraz önce merak edip wikipedia dan yaşına baktım. 1943 doğumluymuş. Yani 72 yaşında. Bal rengi bir klasik sürerken gördüm. Acaba bisikletide zırhlımıdır. Şaka bir yana bakın açıkçası şuna şaşırdım. Adam avrupa da çok önemli bir müzakere-hani nerdeyse dünya için hayat memat meselesi, bir berlin duvarının yıkılışı gibi-İranın nükleer programının durdurulması müzakeresini yürütüyor. Lan oğlum başka bir memlekette olsa aman bu adamın başına bir şey gelmesin diyerekten pamuğa sararlar adamı. Buna rağmen yaş gelmiş 72 ye tam müzakere sırasında sen düş bir tarafını kır iyimi. Yani dünya politikasına yön veren bir adamın bisiklet sürdüğünemi şaşırsam, 70 yaşını devirmiş bir adamın yarış bisikleti sürdüğünemi şaşırsam bilemedim şimdi. Daha neler göreceğiz bakalım.

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@mehmetsunu bizde o yaştaki insanlar sadece fetva (yanlış olabilir) verir.Spor denen şey ülkemizde.Bi abimiz yazmıştı bir futbol var.Ondada iyi değiliz ve şikelerimiz var.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan BİROL

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bir kere daha görüyoruz ki; bisiklet uygarlık meselesidir, bir turnusol kağıdı gibi uygar olan ve olmayan ülkeleri birbirinden ayırıyor.

gcs

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Görkem S.
http://www.theblaze.com/wp-content/uploads/2013/08/IMG_4648.jpg

Şundan sonra,

http://cache2.asset-cache.net/gc/466507858-secretary-of-state-john-kerry-rides-his-bike-gettyimages.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=GkZZ8bf5zL1ZiijUmxa7QQMsi%2F2DSgVjdmO5yu6gldNec%2B4NeQOpjlCF3BO02T2fs7LD2hPnglslEbsDxSdvYA%3D%3D

bu gayet normal bence.

Gerçi alet de fazlasıyla neşeli imiş.

• Beğen
Tepkiler: F.Yıldırım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Spor yapıyor ki adam düşüyor halkın arasına karışacak kadar kişilikliler, emekli olsun bu adam sadece vatandaş gibi yaşamaya devam eder emin olun. Bizimkiler diye cümleye başlasam zaten kitap yazılır.

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@Hasan Saylık adamlar böyle işlerde çoook iyi ya :) putinde başka bir devlet büyüğüyle biniyordu.Hem halkın senpatisini kazanıyorsun hem spor yapıyorsun.En azından 1000 korumayla yapmacık yapmacık gezmiyorlar.

Gün A.

Daimi Üye
Tepki
428
Bisiklet
Cannondale
Jantlar muhteşem, helal olsun Kerry Başkan'a....

Adamlarda sıfır kompleks valla, geçende Putin de buz hokeyi Rusya karması ile gösteri maçına çıkmıştı.

8 tane de gol atmış :)

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.943
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Maalesef güzel vatanımda 60'ını geçen emeklilik yollarını gözler. Ailesi veya çevresi işlerden el etek çektirir. Bir bakıma geri sayım yapması için ortam hazırlar. Yaşlıdır diyerek iş yaptırmayız, otobüslerde veya ortak alanlarda öncelik veririz. Bu bakış açısı toplumun bir hastalığıdır. Bilinçlendikçe bu oyuna karşı çıkarız.

Tepki
1
İsim
ahmet veysel ilhan
Bisiklet
Beldeyama
Kaza mertebe ,rütbe dinlemiyor ne diyelim geçmiş olsun.:kahve:

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
Tamam tamam kerryin bin tane koruması yok adam tek başına çıkmış geziye. Tabii ya. :) (

Her ne kadar senaryoya dayalı bir futbol maçı yapsada bizimde cumhurbaşkanımız futbol maçı oynadı kim çıkıpta aa ne güzel v.s demedi. (güzel 1-2 golüde var) Adam zaten eski sporcu v.s.

Adam çıksa 100 takla atsa , dersiniz ki dublörü var kesin. :)

Bize gelince neden sürekli vurma çabasındasınız anlamıyorum abi. Hepinizin anası babası dedesi sporcu muydu ? Çoğumuzun babası işci memur , anneside ev hanımı. Türkiyenin durumu bu maalesef. Kişilerden kaynaklanmıyor kültür olarak yerleşmek üzere neredeyse. Herkes emekli olsamda evde yatsam yada yazlığa gitsem derdinde. Devlet büyüklerine dert yanacağımıza kendi ailemizden çevremizden başlamamız lazım sporu sevmeye sevdirmeye.

Bunlara takılacağınıza en azından yeğenlerinize sizinle yaşıt olupta yatan insanlara telkin edin sporu , bunları tartışarak ancak burda kendi aranızda hede hödö bak amerikaya nasılda spor yapıyor bakanlar diyerek bir yere ulaşamazsınız. Kimse art niyetli algılamasın yazdıklarımı

Hadi selametle