9 Ocak 2011 Pazar Kayabaşı Mesire Alanı

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Sevgili arkadaşlar,

9 Ocak Pazar günü evlere tıkılmıyoruz, Cumartesi gecesi erken yatıyoruz ve Pazar sabah erkenden demir atlarımıza atlayıp buluşma yerine geliyoruz. Çünkü bu hafta Kayabaşı Mesire Alanına gidiyoruz.

Detaylar:

Anadolu yakası katılımcıları 08.00 'de Kadıköyde buluşuyoruz.

08:10 'da Kadıköy'den Eminönü'ne geçen vapura atlıyoruz.08.30'da Eminönü'nde oluyoruz. Avrupa yakası katılımcıları ile buluşuyoruz.

Hep beraber saat tam 09.00'da Florya istikametine hareket ediyoruz. (Bu konuda hassasiyet gösterelim lütfen, gecikmeyelim) Florya'da kısa bir mola veriyoruz ve alışverişimizi yapıp güzel doğası, temiz havası ve gölü ile Kayabaşı Mesire alanına gidiyoruz.

Pikniğimizi yaptıktan sonra hava kararmadan Halkalı'dan trene binip Sirkeci'de iniyoruz. Oradan evlere dağılıyoruz.

Herkes kendi güvenliğinden sorumludur.

Hava sıcaklığı en yüksek 13 derece olup, hava açık olacaktır. Öğleden sonra biraz bulut görünüyor. Yağmur yok, rüzgar çok az.

Görüşmek üzere.

Scudo

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Evet beklediğimiz organizasyon geldi işte :) Teşekkürler. Ben varım yalnız sabah trenlemi geleceksiniz yoksa sahilden çevirerek mi? Trenle gelirseniz Florya'da beklerim çevirerek gelirseniz Sirkeci'de buluşuruz.

• Beğen
Tepkiler: krankmili

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Teker döndererek geleceğiz :)

Katılımcılar

1. Görkem
2. Onur
3. Tayfun

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
seçeneklerim...............
1- cumartesi yüksek tempo ...................
hasip aga ve ben onur gelmiyi işi var..............
2- pazar kranka destek...................
pazar ise .....
kritik mesele ....
dönüş trenle olursa ...............
benim için vahim....................

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Hakikaten sensiz olmaz Cemcim. Çok sevindim gelmene.

Kudret abi sen gel, sensiz de olmaz. Vallahi çekilmez tur. İster trenle, ister tekerlekle, ister vapurla, ister uçakla döneriz, döneriz bir şekilde.

Katılımcılar

1. Görkem
2. Onur
3. Aytekin
4. Tayfun
5. Cem

Tepki
7
Hımmmm;

Saat sekizde Kadıköyde olabilmem için,pazar sabahı 03.30 da kalkmam,04:00 gibi evden çıkıp Topçulara pedallamam ve en geç 05:10 da vapurun hareket etmesi gerekiyor..Eskihisar dan yukarı çıkıp 06:20 banliyö trenini yakalamam şart.Yaklaşık 1,3 saat alıyor Kadıköy,yani 07:40 gibi Haydar Paşa da olurum.

Sound Good..??!!??

Deniycem..

Reja etsem benide yazarmısın listeye Krank...

Tepki
21
sizlere katılmaktan mutluluk duyarız iletişim için numara vs varmıdır??

Tepki
21
bir tek fotoğraf çekmeye gitmiyoruz umuyorum illaki birşeyler yaparız oralarda = ))

CEM ATEŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
938
@krankmili

Hafta sonu garipçeye gelmişti.
Yalovadan geliyor arkadaş.

• Beğen
Tepkiler: krankmili

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@kerem seckin

Mangal var. Levent ile özelden iletişim kurdum. Burçin'in gelmesine de çok sevindim. Görüşmek üzere.

Katılımcılar

1. Görkem
2. Onur
3. Aytekin
4. Tayfun
5. Cem
6. Serkan
7. Burçin
8. Kerem
9. Levent
10.Cihan

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@serkan geniş

Hahaha bir kere daha güldürdün beni. Bisiklete her gün binersen şişkoluktan kurtulursun. Kellikten nasıl kurtulacağını bilmiyorum ama sen bu espri yeteneğiyle kel de olsan fodul da olsan prim yaparsın kafanı yorma :)

• Beğen
Tepkiler: serkan geniş

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@krankmili

o.k saat tam 07.00 de kadıköy eminönü iskele önünde olacağım ............
yardımların için şimdiden teşekkür ederim e ne yapalım emekli olunca 3 aylığa kalınca valla iş zor ............

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Kayabaşı, Altınşehir'den Arnavutköy'e çıkan yolun üzerinde ve tepede kalıyor Zeki. Gideceğiniz yol Küçükçekmece'ye kadar düz. Küçükçekmece'den itibaren tatlı rampalar başlıyor. En baba rampa da Altınşehir-Kayabaşı arasında. Ben doğduğumda Bakırköy'e bağlı olan Kayabaşı'nı yanılmıyorsam Başakşehir'e verdiler 2009'da.