9 Ocak 2011 Pazar Kayabaşı Mesire Alanı

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@krankmili

heheheh .....
benim hafta içi antreman topiğimin bir yıldızını yemişler 2 yıldıza düşmüş... gerçek değeri tek yıldız olmalı ...aslında biz mükemmel tur yapmıyoruzki mükemmel tur insanların eğlendiği turdur ...hafta içi çalışan arkadaşların, hafta içi kurtlarını döktükleri desarj oldukları bisiklet turlarıdır ,,,,
krank beş yıldızı hak etmekte ben değil ben tek yıldızı hakediyorum nedeni çok basit tek yıldız berbat demek gerçekten berbat turlar düzenliyoruz
acı çekiyoruz,, bu yüzden sadece hasip aga ve onur çok nadirde olsa barış geldi antreman turlara kim acı çekmek isterki.............
anca bizim gibi kaçıklar.........

Scudo

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@Goflet

telle yaparız (yerde) her zamanki gibi. mangal taşımayız. benim uzun tur bagajım var ona yerleştiririz. geri kalanları da herkes bir poşet alsa iyidir.

• Beğen
Tepkiler: kerem seckin

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Evet telle yaparız taşların üstünde her zaman ki gibi :)

Uğur Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
244
İsim
Uğur Demirtaş
Bisiklet
Salcano
@Goflet
Gofretim bu kadar katkı öyle uzaktan aarı yapılmaz.Katılınarak yapılır.C.tesi silivri yapmazsam benim bile iştahımı kabarttı hani.benim mtb şöyle adam gibi bi toprak görmedi.Tabi organizasyon komitesi kabul ederse ;)

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Uğur Demirtaş

havalar benim havam değil..t-shirt giyilecek hava olursa çıkarım yoksa zevkli olmuyo dostum.

kat kat giyin , üşü iş değil ..yani bana göre değil..

çıkana birşey demem tabi..herkesin kendi tercihi.

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Uğur tabi ki kabul ederiz. Buyur gel.

Goflet sandığın kadar üşünmüyor. Tabi ki yaz gibi olmuyor, daha çok giysi giyiyorsun. Ama ben üste 2 kat, alta tek kat giyiyorum yani çok lahana gibi sarmalanmıyorum, aksi taktirde çok terleniyor.

Sadece yağış olursa üşüyorsun. Çünkü ne kadar geçirmiyor denilse de kıyafetler su geçiriyor.

Bisiklet üzerindeyken yaya olduğundan daha az üşünüyor çünkü sürekli hareket halindesin.

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Giderek kalabalıklaşıyoruz arkadaşlar , yolda tek sıra halinde olacağız o güzel görüntüyü çok seviyorum. Bizi farketmeyen otomobil sürücüsü kalmayacak İstanbul'da :)

Katılımcılar

1. Görkem
2. Onur
3. Aytekin
4. Kudu
5. Enver
6. Tayfun
7. Cem
8. Serkan
9. Burçin
10.Kerem
11.Levent
12.Cihan
13.Gökhan
14.İnci
15.Hasan
16.Hakkı Can Yoldaş
17.Müslüm Gövenç
18.Uğur Gövenç
19.Mehmet Çaldağı
20.Zekeriya

hcyoldas

Daimi Üye
Tepki
130
Pazar günü Eminönü haricinde Avrupa yakasında bulunan ve katılmak isteyen dostlarımız Biz Yenibosna Grubu (16-19 arası) olarak saat 09:15 gibi florya da ana grubu bekliyor olacağız.İsteyenler bizede katılabilir grup eminönünden gelene kadar. İyi bir tur olması dileklerimle.

• Beğen
Tepkiler: krankmili

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
güzergahı tam olarak yazabilirmisin.yada mapmyrıde sitesi üzerınden gösterebilirmisin.bana yakın bir yere geliyorsunuz.sizlerle tanışmak isterim.özellikle kudret abi ile.ben sultangazideyım

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ilyas yiğit

ilyas dost teşekkür ederim...
yarın öğlen bi özel işim oluştu bu yüzden yarınki antreman gerçekleşemeyecek fakat bu pazar bu kadar kalabalık ve dostlarla buluşmak benim için şereftir özellikle ilyas dostumun ricası asla kırılmayacak pazara kesin kez geleceğim ..
ben saat tam 07.00 de eminönü iskele önünde olacağım ve krank dostum gelirse ve eminönü vapuruna binerek karşıya geçeriz anadolu yakasından cem de var anadolu yakasındanda gelenler olacak büyük olasılıkla gerçekten oldukça kalabalık bi grup olacağız temennim hava şartlarının iyi olması malum ocak ayındayız ve kışın tam ortasındayız evet bu pazar bisikletliler görsün istanbul yaşasın bisiklet kardeşliği ve bağımsız tur düzenleyen tüm arkadaşlar hepinize teşekkür ederim başta krank a vede tabi az emeği geçmeyen bf avrupa sorumlusu enver avcıya ...

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
İlyas özelden irtibat kurdum senle. Sen ister Sirkeci'ye ister Florya'ya gel.
Eğer Sirkeciye gelmek istersen en geç 09.00'da orada ol. Eğer Florya Belediye Tesislerine gelmek istersen 10.00'da orada ol. Harita çizemedim ama rota sahilden.

Kudret abi, İlyas zaten Avrupa yakasında. Sultangazide.

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
ben teşekkur ederim kudret abi..sizinde yazınızda belirttiğiniz gibi bende bağımsız tur düzenleyen bir kardeşinizim.yalnız devamlı bisiklete binemdiğimden ve kilolar yuzunden tempolu bisiklet suremıyorum.o yuzden pek grup etkınlıklerıne katılamıyorum.ama sizin burdan çok iyi takipçinizim.sizin azmınızi tebrik ediyorum..umarım birgun sizin gibi iyi bir bisikletçi olurum...))

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ilyas yiğit

haşa hiç bir zaman iyi bisikletçi değilim olmaya çalışıyorum sadece o kadar bi şeyler yapabilmek arzusu ve merakı ...
çok teşekkür ederim...

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Uğur ve İlyas arkadaşlarımız kesinleşince bilgi verirseniz, listeye ekleyelim. Benim prensibim kesin gelecek olanları listeye ekliyorum.

Katılımcılar

1. Görkem
2. Onur
3. Aytekin
4. Kudu
5. Enver
6. Tayfun Kara
7. Cem Ateş
8. Serkan
9. Burçin
10.Kerem
11.Levent
12.Cihan
13.Gökhan Tanır
14.İnci
15.Hasan
16.Hakkı Can Yoldaş
17.Müslüm Gövenç
18.Uğur Gövenç
19.Mehmet Çaldağı
20.Zekeriya
21.Berk Arat

• Beğen
Tepkiler: ilyas yiğit

Mümin Zorcan

Daimi Üye
Tepki
114
Katılımcılar

1. Görkem
2. Onur
3. Aytekin
4. Kudu
5. Enver
6. Tayfun Kara
7. Cem Ateş
8. Serkan
9. Burçin
10.Kerem
11.Levent
12.Cihan
13.Gökhan Tanır
14.İnci
15.Hasan
16.Hakkı Can Yoldaş
17.Müslüm Gövenç
18.Uğur Gövenç
19.Mehmet Çaldağı
20.Zekeriya
21.Berk Arat
22.Mümin Zorcan

• Beğen

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
kayabaşı mesire alanı bu bolge içindemi acaba..
(link)

engin özen

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
Herkese merhaba.. Turunuza beni de alır mısınız arkadaşlar. Çok güzel bir katılım var.. İstanbul'da ilk toplu aktivitem olacak umarım..