9-10 mayıs şehitlere saygı turu bir aldatmaca mıydı?

Tepki
184
Merhaba,
9-10 Mayısta plaplanlanan Çanakkale Şehitlerine Saygı turunu Murat Varol düzenliyordu. Fakat tur yeterli katılımın olmaması nedeniyle düzenlenemedi. Yapılamayan turun ücretleri geri ödenecekti. Fakat 2 haftadır ücretler yatırılmıyor. Murat Varol adlı kişi telefonlarını açmıyor. Ücretlerini yatıran biz bisikletciler mağdur oluyoruz. Bu durumu yalnız biz mı yaşıyoruz? Yoksa bizim durumumuzda olan başka arkadaşlar da var mı? Yoksa söylemek istemediğim bisikletçilik ahlakına yakışmayacak bi durumun içindeyiz?

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
bence peşini bırakmayın.

Tepki
18
İsim
Abdullah Şengül
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çözüm bulursunuz inşallah

• Beğen
Tepkiler: Mustafa AKAN
Tepki
184
Peki bu konuda haberi bilgisi olan kisi var mi yada yukarida belirrtigim organizasyonu yapan kisileri taniyan birileri?

Silmarillia

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Aykut Aydoğmuş
Bisiklet
Look
Umarım 3 kuruş için insanlar böyle iğrenç işler yapmazlar. Umarım ücretinizi geri öderler.. Ücretin miktarı önemsiz.. Yapılan çok büyük yanlış. Güveniyorsunuz sonuçta..

• Beğen
Tepki
184
Cok uzucu bi durum. iki haftadir bununla uğraşıyorum. Bahsettigim kisinin telefonu kapali, muhatap olacagimiz kimse yok organizasyonu duzenleyen. Akil slmaz bi durum. Bu tura katilacak olan tanidigi olan kimse yok mu? Bi tek biz mikayit yaptirdik acaba?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mustafa AKAN Bahsettiğiniz kişi Çanakkale'de bir bisikletçi, siz de Çanakkale'desiniz. Gidip görüşmeyi neden denemediniz?

Tepki
184
@Kahveci
Ben artik canakkalede oturmuyorum. Kendisiyle 2 kez telefonda gorustum. Artik telefonu kapali. Bir sekilde kendisine ulasmaya calisiyorum.

fatihtemizer

Daimi Üye
Tepki
156
Bisiklet
Specialized
Peşini bırakmayın bir yerden izi bulunur.Cok para istemişler neden o kadar para toplandı ki?

• Beğen

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.396
Bisiklet
Scott
İlgili kişi aramalarınıza cevap vermiyorsa ortada bir dolandırıcılık var demektir. Yaptığınız ödemeye ilişkin belgeler, varsa aranızda geçen yazışmalar (Forum mesajları, SMS'ler, Facebook mesajlaşmaları vs.) ile birlikte cumhuriyet savcılığına bir şikayet dilekçesiyle suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Merickagantek

Daimi Üye
Tepki
74
Bisiklet
Lapierre
turun tanıtımın da ıstenen ucret yer alıyordur bu tanıtım yazısının cıktısı , sızın bankada yatırdıgınız hesap numrasıylla bırlıkte bır cıktı ve turun duzenlenmedıgının bır ıspatıyla dava acılabılr sanırım.........Birde tur yapılmasa bıle 10 larca kısı basvurmustur sanırım onlarla ırtıbata gectınız mı hıc ???

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aç Mustafa abi, hemen davanı aç. Telefonu açmamak kötü niyet. Yanına kâr kalacağını zannetmesin kimse. Bir daha böyle işlere girişirken on kere düşünmek zorunda kalsın.

Not: Bence davanın sonucunu da bu platformda bayağı yüksek puntolarla ilan (ifşa) et derim.

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Konuyu merakla takip ediyorum

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Söylemek istemezdim ama seni çok pis dubaraya getirmişler. geçmiş olsun. 400 teleni tokatlamışlar.

Tepki
184
@Mehmet Altuğ
Biraz bekleyip bu yolu deniyecegiz herhalde.

@mehmetsunu
Kisi Canakkalede bisiklet magazasi olan biri gecen yil Sehitlere Saygi turunu duzenlemis. Bizde bu referanslara gore katildik. Ama durum bu hali aldi ne yazik ki?

avanak_abdi

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Bisiklet
Specialized
@Mustafa AKAN

Geçen seneki turda çadır alanına ücretini ödemediği, yaptırılıp satılan formaların ücretlerinin firmaya yatırılmadığı ve bu sebeplerden davalık olduğu yazılmıştı bu seneki şehitlere saygı turu sayfasında.