80 Yaşında Türkiye Turu.

bicylerace

Daimi Üye
Tepki
188
@Emirhan Atasöz

Keşke yeterli bilinçlenme olsa ve Faruk Amca gibi değerli şahsiyetler böyle bisiklete asılı yazılarla ,protesto için pedal çevirmese de keyif içinde turlar yapsa...:(

Scudo

İbrahim Yurtseven

Forum Demirbaşı
Tepki
1.370
İsim
İbrahim YURTSEVEN
Bisiklet
Specialized
Saygı duyuyor ve aynı düşüncelerde olduğumun bilinmesi dileğiyle ellerinden öpüyorum.

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
Paylaşım için teşekkürler; doğayı koruyalım, bisikleti kullanalım ve sevdirelim.

Faruk amca için ayrıca tebrikler, teşekkürler.

Sadece bisiklet binicilerine değil, herkes için örnek olmalı.

Ellerinden öpüyorum, Allah uzun ömür versin.

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Karşınızda saygıyla eğiliyor, şapka çıkarıyorum. Allah size sağlıklı ve daha upuzun bir ömür versin. Tebrikler:)

Cemal KUŞ

Daimi Üye
Tepki
13
Bisiklet
Scott
Söyleyecek çok söz olduğunu bu mesajı okuyan herkes biliyor söylemek yerine planlarımı gerçekleştirmeliyim. PROTESTO sadece doğa için değil...

gökhanc

Aktif Üye
Tepki
88
bende bir greenpeace gönüllüsü olarak doğa için verdiğiniz savaştan dolayı sizi kutluyorum ve her zaman dediğimiz gibi dünyayı kurtarmak için superman olmak gerekmez , yeterki farkındalığı arttıralım ve harekete geçelim...

ayla abdan

Aktif Üye
Tepki
416
FARUK BEY sizi ayakta ve avuçlarım parçalanıncaya kadar ALKIŞLIYORUM.
Sizin gibi üstün yetenekli bir insanın TÜRKİYEM de de var olduğunu bilmek ayrı bir övünç kaynağı
sizi, gıptayla, saygıyla, imrenerek SELAMLIYORUM.

Ayla abdan

42FY

Daimi Üye
Tepki
184
Gençliğimden utandım Faruk amcayı görünce.:)

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
Biraz önce Faruk ağabey ile uzun bir telefon konuşmamız oldu...Kendisine olan saygım,sevgim ve hayranlığım bir kat daha arttı..

Kendisi şu an Niksar'da...Diz ve ayak tarak kemiklerinden rahatsızlığı nedeniyle ameliyat+tedavi olmak durumunda imiş(Sivas'ta ameliyat olmayı düşünüyorum dedi)...Bu rahatsızlığı nedeniyle, bu yaz yapmayı planladığı Ağrı dağı turunu ertelemiş."Bu sene Tur yapamayacağım,ancak Niksar tarafına veya Doğu Karadenize tur yapan ve bu tarafa uğramayı düşünen arkadaşlara yardımcı olurum,evimde 10-15 kişiyi ağırlayabilirim" dedi...

Forumdaki tüm arkadaşlara selam ve sevgilerini iletti...

Not: Moderatör arkadaşlardan ricam ,Faruk ağabey ile ilgili "sabit Konu" açılmasıdır...

eminozk

Daimi Üye
Tepki
380
@praetor

Faruk beyi bize tanıttığın için teşekkür ediyorum.kendisine sağlıklı günler diliyorum .yalnız resimler açılmadı neden acaba .sevğiler

• Beğen
Tepkiler: praetor

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
@Sedat TOSUNOĞLU

Belki geçmiş olsun demek isteyen olabilir...Faruk ağabey'in kendisi de müsaade ettiği için cep telefonunu bir defa daha yazıyorum...
(Daha önce bu linkte verilmişti: (link) )

Faruk SÜKAN
0536 327 41 35