8 Mart bisikletle köprü geçişi

sercankaptan

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Sercan B.
Bisiklet
Salcano
@lealtad

Rengim iyi ya bozarsam zaten binmem daha :D sana gelince benim renk yakışır sana yapmak lazim:D

• Beğen
Tepkiler: lealtad
Scudo

MertKöse

Üye
Tepki
3
İsim
Mert KÖSE
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar gruptan Haremden koşuyoluna uğramam gerektiği için ayrılmak zorunda kaldım.Herkesle bire bir vedalaşıp teşekkür edemedim.Buradan teşekkür etmek isterim.Tanıştığıma memnun oldum hepsi çok kibar insanlar. Gelemeyen arkadaşlarla da inşallah önümüzde ki organizasyonlarda tanışma fırsatı yakalarım.Bende de birkaç fotoğraf var onları paylaşıyorum.Habersiz olan için kusura bakmayın :):)20150308_113554.jpg 20150308_112006.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
https://www.bisikletforum.com/proxy.php?image=http%3A%2F%2Ftapatalk.imageshack.com%2Fv2%2F15%2F03%2F08%2F1441aa51eb61925b8fa0bed62b18de2e.jpg&hash=016bd8be38afa713b9f226ab47d79427

bu resim şunu ifade ediyor,artık açın şu köprü yolunu,evet san fransisko köprüsünden 24 saat geçiyor bisikletliler,köprüye bisiklet yasak ne demek ,yasağı bir gün deldim tek başıma daldım yarıya gelmiştim, iki adet polis aracı arkadan korna çaldı ,ben aşağıdan yaya yolundan sürüyor idim ,
nereye hemşerim dedi polis,
bende sarıyere dedim,
cezası 150 lira dedi polis,
bilmiyordum kusura bakmayın dedim, yarı yoldan döndüm ,parada vermedim
bir gün oradan hep geçeceğiz aşağıda yaya geçit yeri var ve vapura bisikleti koymak aynen tarihe karışacak gelecek nesiller kesin bunu görecek ,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Kudret Kurtcebe

ah be kudret abi. keske diye bagirmak istiyorum boyle cami acip. ben izin verilmeyisin sebebinin insan canini dusunduklerinden ya da koprunun allak bullak olacagindan filan diye sebeplere inanmiyorum acikcasi. tek sorun para. gecis parasi. bu çok acik. arabalardan bile nasil para alacaklarinin heyecani icinde gecis sistemi uzerinde cocuk oyuncagi gibi oynayan sistem, biz bisikletlileri de bedava gecirmezler diye dusunuyorum. insallah bir gun goruruz, hep birlikte gecer birbirimizle bulusmak icin kopruyu kullaniriz.

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.089
Bisiklet
Kron
(link) sana zahmet şu bisikletin fotosunu bi atabilicekmisin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Berke K.

hahaha bir tanesinde gordum kendimi, digerlerine rastlamadim gorsem de utanirim ben ya egoist bir tavir icine girmekten :D

@MertKöse

çok memnun oldum, şimdi soyluyorum ayrilisina denk gelemedim. gorusmek uzere yeni turlarda! :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@dogukan demirbek

sebep illaki yaratırlar ,intihar edecek adam zati arabası ile gelir gene atlar aşağıya ,bahane yaratılmak isteniyor ise, bahane bence yok ,kullanıcı sayısı az diye düşünüyorlar ise ben böyle düşünmüyorum ,bir kere kurumlardan hareket olacak ve teşvik edecekler başta belediyeler,kadıköy belediyesi büyük şehir tüm belediyeler ,adam işine bal gibi bisiklet ile gider diyelim acıbademde oturuyor beşiktaşa aynen bisiklet ile gider ,köprü yolunu kullanır bugün polis aracının yanında bisiklet ile durdum trafik göztepede durmuş idi ne olacak memur bey dedim bu ülkenin hali ,65 milyar dolar petrole gidiyor dedim yazıktır günahtır dedim, memur bey dediki büyükler bilir dedi evet büyüklerde hikaye tabi,, mesele otomotiv sektörü ise ve petrol sektörü ise haaaaaaaaaa orada bak faliyetler aynen gizli olur kapalı kapılar ardında, halk harekete geçecek kıpırdanış olacak ,ve belediyelerde destek verecek ,amsterdamda petrol sektörünün ve de otomotiv sektörünün borusu ötmez orada 1 milyon kemikleşmiş bisikletçi vardır işine yaz kış bisiklet ile gider öyle olacağız ya olacağız ya olacağız ,evet bisiklet kullanıcı sayısı bi artar ise köprü geçiş hakkımızı istiyoruz diye 100.000' lerce bisikletli köprüye hücum eder ise bak nasıl yapıyorlar yolları, ha 1 lira olsun geçiş, eyvallah ,zam yaparlar ise gene 100.000' ler dayanır köprüye, yatarlar yolu kapatırlarda ,bu yüzbinler inşallah olacak bakalım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
https://www.bisikletforum.com/dosyalar/20150308_112006-jpg.9184/

korcan ilerde bi olay olmuş gibi bakmış...:huhuu:

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
Turumuzdan çekilmiş 2 adet fotoğrafı yayınlıyorum arkadaşlar, ilerleyen günlerde diğer fotoğrafları da yayınlayacağız. Gelenlerin ayaklarına sağlık, hepinize sonsuz teşekkürler. Eksiklikleri olmakla beraber elimizden gelenin en iyisini yaptık. Umuyoruz ki ilerleyen zamanlarda eksikliklerimizi hep beraber gidereceğiz :)

unnamed (1).jpg unnamed.jpg

teretere

Üye
Tepki
0
İsim
ase
Bisiklet
Dahon
görüntüleri forumdaki iki kişiden aldım ve biraz kısaltım. bana kızmazlar umarım.

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
telife takılmışız videoda müzikleri silmek zorunda kaldım

• Beğen
Tepkiler: lealtad

mehmet ulaş