60 Saniye Heyecan Yarışı! (Ankara)

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
metroda sorun cikariyorlar yanliz, beni birkeresinde almak istemediler bisiklet ile, yalvardim, aldilar :)

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan
Scudo

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
@gokdaltercume

Metro'da sorun çıkarmıyorlar. Zaten bisikleti görünce direk en son vagona yönlendiriyorlar.:D Ama Ankaray için birşey diyemem ne de olsa yönetmelikleri ayrı.

• Beğen

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
ödül varmı peki? bide lisans olayına bir netlik getirelim ona göre bende istanbuldan kalkıp gelicem... ceaplarını bekliyorum berkaycım... :)

• Beğen

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
ULAŞIM KROKİSİ.

Referans Noktaları:
Optimum Outlet
Büyükşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi

İzlemeye gelmek isteyenler için; adliye önünden kalkan Eryaman otobüsleri ya da (yeni-küçük) halk otobüsleri

ULAŞIM KROKİSİ.

Referans Noktaları:
Optimum Outlet
Büyükşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi

İzlemeye gelmek isteyenler için; adliye önünden kalkan Eryaman otobüsleri ya da (yeni-küçük) halk otobüsleri

http://i492.photobucket.com/albums/rr287/m9e10r11/etimesgutyariskrokicopyey1.jpg

HERKESİ BEKLİYORUZ

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
Türkiye Bisiklet federasyonu Ankara İl Temsilciliği'nce düzenlenen ve Sıradışı Bisiklet(SDS), Sıradışı Sporlar Derneği ve 9-artı Doğa Sporları'nın katkısıyla gerçekleştirilecek olan, 60 Saniye Heyecan adlı bisiklet yarışına, tecrübeli-tecrübesiz tüm Ankaralı bisiklet severleri, davet ediyoruz. .Yarışmaya katılım ücretsiz ve her yaştan bisiklet ve doğa severe açıktır. Valilik ve Etimesgut belediyesi onaylı resmi bir yarıştır. Yarış sonunda kazananlara süpriz hediyeler verilecektir

Tepki
47
@d.berkay

bende hepten şenlik tadında bişey olacak diye düşündüm hemen eğitim ardından yarış falan :)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@freeridedrk

Doruk adamım yarışı il temsilciliği düzenlediği için lisans gerekecek, lakin şu sıralar benimde kafam biraz karışık ödülleri falan tam bilemiyorum, o konuda yetkililerle görüşme şansım olmadı malesef..
Ama eğer bu yarışa gelemezsen de sizleri düşünerek ilerde bir yarış daha düzenleyeceği ve sizin tarzınıza daha uygun olacak ;)

@gökdaltercüme:
Abi lastik olarak dişli mtb lastiği bence daha uygun ama eğer ben tecrübeliyim sorun olmaz dersen şehir içi kullanıma uygun az dişli veya dişsiz lastiklerle de yarışabilirsiniz ama ben tavsiye etmem...;) Lisans konusu ise tamamen bizim dışımızda bisiklet il temsilciliği tarafından getirilen bir şart ama belki halk yarışı türü bir şey düzenlenebilir siz yine de gelin, aramızda olun.. Önemli olan bir arada olmak "bisiklet" adına yeni etkinlikler yapmak ve onu sevdirmek, ne kadar kalabalık o kadar iyi :)

zorbeyonur

Forum Demirbaşı
Tepki
642
Yarış günü kar yağdı bakalım ne olacak bugün fotoları merak edenler merak etmesın başkomiser onur studios orda olucak :D yarış sonrası resımler anında yayında ;)

zorbeyonur

Forum Demirbaşı
Tepki
642
İl temsilcimizi aradım saat 9 gıbı 10.30 - 11.00 dogru netlesecegını soyledı...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Yarış iptal değil sanırım çok eğleneceğiz :D